Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felvételi azonosító számot honnan tudjam, hogy az enyém mi?És ha csekkel fizetem az e-felvételit akkor a csekket mikor küldik el? fórum

Felvételi azonosító számot honnan tudjam, hogy az enyém mi?És ha csekkel fizetem az e-felvételit akkor a csekket mikor küldik el? (tudásbázis kérdés)

2011. jan. 30. 17:14

A számot a regisztráció után a megadott email címedre kapod. Bizonyos fiókoknál ez akár 3 nap is lehet. Idegörlő...

Lehet ha csekkel fizetsz jobban jársz, ha veszel egy felvételi tájékoztatót és abban lévő űrlapot töltöd ki.

2011. jan. 30. 17:08
Az azonosítót az e-felvételi adja majd, ha beregiztél! Kicsit megtévesztő, hogy az elején ki van hagyva egy kocka, mintha oda kéne beírni...menj tovább, majd a végén megadja... a csekket nem tudom...
2011. jan. 30. 16:57
Felvételi azonosító szám az tudtommal a felvételi jelentkezési lapon van...ha jól emlékszem,már 3 éve felvételiztem,de így emlékszem :D
2011. jan. 30. 16:55
Felvételi azonosító számot honnan tudjam, hogy az enyém mi?És ha csekkel fizetem az e-felvételit akkor a csekket mikor küldik el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook