Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nektek is elegetek van már a fehér folyásból? fórum

Nektek is elegetek van már a fehér folyásból? (beszélgetős fórum)


1 2
36. syria (válaszként erre: 34. - 6a6e086e31)
2011. febr. 5. 10:16
Nincs időm utánaolvasni; megköszönném, ha összefoglalnád. :)
35. nila (válaszként erre: 33. - Syria)
2011. febr. 4. 18:52

Megkeresem a "kalandodat " elolvasom .

Ja görcsölni szoktam a menstruációm előtt , de ez az alhasi fájdalom más , nem görcs hanem fájdalom .

tervezem a nagyobb kivizsgáltatást .

34. 6a6e086e31 (válaszként erre: 29. - Syria)
2011. febr. 4. 17:38
Hát ha te tényleg ezt hiszed akkor nem ártana kicsit utánaolvasnod!
33. syria (válaszként erre: 30. - Nila)
2011. febr. 4. 17:12

Ennyi idős koromban, bizony, nekem is görcsölt a hasam a menstruáció környékén. Erre csak azt tudom mondani, hogy szerintem ez természetes. Ha valaki, akkor én nem bírom a fájdalmakat, de túltettem magam rajta.

Nem vagyok orvos, így laikusként csak azt tudom, hogy a cukor sajnos csinálhat durva eltéréseket. Az igaz, amit az orvosokról írtál. Ne hagyd magad, ha szerinted az egyik nem lát el rendesen, menni kell másik(ak)hoz. Sajnos, volt rá példa, hogy nekem is meg kellett tennem.

Az egyik ilyen „kalandomat” elolvashatod a „Prózai intermezzók.” c. naplóm 270. bejegyzésénél (kb. 20. oldal).

32. nila (válaszként erre: 31. - Bogicaa)
2011. febr. 4. 12:21

Nekem is . Nagyon sok , és gyulladásban van mindig.

.,de mint írtam nekem ráfogta a cukorra , ami csak kicsit magasabb a normálisnál.

Most van a peteérésem ,mert nagyon van ..brrr undorító már, annyira utálom ..

31. Bogicaa (válaszként erre: 30. - Nila)
2011. febr. 4. 08:59
Szia! Nem, nekem nem szokott fájni a hasam, tényleg semmi más bajom nincs csak folyik, de az valami irtózatos mennyiség! :( Szóval ezért gondolom hogy ez nem normális. Meg ha megyek dokihoz ált. mindíg egy kicsit be van gyulladva.
30. nila
2011. febr. 4. 07:36

Bogicaa , és aki még küzd ilyennel ,nektek is szokott a hasatok nagyon nagyon fájni ?

Én túl vagyok két szülésen ,kb 2 -3 éve kezdődött nálam ez a dolog , azóta tudom ,hogy a cukor miatt is van ,na meg mélyebben bele is másztam, és bizony tényleg lehet normális dolog is .

Én rettenet utálom már , a legrosszabb peteérésnél van, akkor érzem nagyon az alhasi fájdalmat .A baj az ,hogy már nem igazán hiszek az Orvosokban , amíg nem haldoklik valaki addig nem is foglalkoznak velünk .

29. syria (válaszként erre: 26. - 6a6e086e31)
2011. febr. 1. 20:18
Hanem miért?
2011. febr. 1. 07:06
nekem két szülés után sem múlt el :(
27. Bogicaa (válaszként erre: 26. - 6a6e086e31)
2011. jan. 31. 17:05
Hát szerintem sem.
26. 6a6e086e31 (válaszként erre: 18. - Syria)
2011. jan. 31. 17:01
Szerintem meg a folyás pont nem azért van, még ha normális is, hogy könnyítse a "közösülést" !
25. syria (válaszként erre: 22. - Bogicaa)
2011. jan. 31. 16:37

A méhszájsebet mindenképpen kezelni kell. Nem is értem, az orvosod miért nem intézkedik. És miért biztos, hogy a folyástól van?

Annak idején nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy ez pont olyan természetes, mint pl. a nyálképződés a szánkban.

24. Fisica (válaszként erre: 22. - Bogicaa)
2011. jan. 30. 23:03
ha attól lett akkor nem normális.. egyéb esetben lehet nem probléma a probléma
23. sunshine24 (válaszként erre: 22. - Bogicaa)
2011. jan. 30. 22:46
Igyál ezüst kolloidot, szedj grapefruit cseppeket. Próbálj mindig pamut bugyit használni, és menstruáció alatt betétet. Ez nem normális jelenség, mindenképp keress fel egy olyan doktort, aki nem csak futószalagon látja el a betegeket, hanem ténylegesen meg akarja keresni a kiváltó okokat. Én is sokat szenvedtem ettől a problémától, nekem a fogamzásgátló abbahagyása is sokat segített.
2011. jan. 30. 20:49
De már méhszájsebem is lett tőle, akkor ez mégsem normális.
21. Fisica
2011. jan. 30. 20:46
Az, hogy sok van még nem utal betegségre, nekem azt mondta az orvos(történetesen 3 egymástól független orvos) , hogy ez egy természetes tisztulási folyamat, ami éppen erősebb mint másoknál. Azt mondta olyan, mint amikor valaki jobban izzad mint mások, és semmi lelki és testi ok nincs ebben, sem fertőzés, egyszerűen ilyen és kész.
2011. jan. 30. 19:30
De ez nem normális folyás, mert nagyon sok van, de tényleg. Párommal minden tökéletes.
2011. jan. 30. 19:28
Kamaszkorom óta van, de én még nem untam meg.;)
18. syria (válaszként erre: 16. - Bogicaa)
2011. jan. 30. 19:25

Ha a folyásod nem sárga, és nem büdös, akkor abban semmi rossz nincs. Dolgoznak a hormonok. Annak idején papírzsebkendővel intéztem el a dolgot. Semmiképp sem irrigálással!

Szerintem semmi köze nincs a fogamzásgátlóhoz. Ha rendszeresen élnél szexuális életet, ez a nedvesség még jól is jönne. Kérdezd csak meg a párod. Ha meg nem, akkor nincs értelme a fogamzásgátlónak.


Valószínűleg nálad jól dolgoznak a Bartholin-mirigyek, amik a nagyajkak belső felén, a hüvelybemenet magasságában találhatók. A feladatuk a nemi életben fontos: egyfajta természetes síkosító váladékot termelnek, ami megkönnyíti a közösülést. Tehát örülj neki!

2011. jan. 30. 19:25
Milyen a viszonyod a pároddal? A fehérfolyás mögött mindig lelki okok is állnak. Általában a partner tudat alatti elutasítása.
2011. jan. 30. 16:19
Na erre is gondoltam már, ugyanis édességfüggő vagyok, nagyon sok édességet eszek, szerencsére nem is hízok tőle, de nem szabad. Ezentúl visszafogom magam, hátha attól van.
2011. jan. 30. 15:46
már megszoktam, a táplálkozás is nagyban befolyásolja, ha nem eszel édességet elmúlik...
2011. jan. 30. 15:23
Az a baj hogy nekem minden nap ugyan olyan.
2011. jan. 30. 14:58
A folyás természetes, ha nem kellemetlen szagú, nem darabos, nem sárga és főleg nem sok.Érdemes megfigyelned magadat, mikor tapasztalod, nálam inkább a peteérés után jellemző, de egészséges módon.Az irrigálás heti 1x rendben van, nálam legalábbis.Én is ismerek valakit aki 10 éve szenved ettől és nem értem miért nem talál rá megoldást az orvosa.Volt, hogy nekem is elhúzódott és nehezen múlt el, de azt baci okozta.Szerintem ebben a témában is fontos, hogy ismerd a tested, hogy megfigyeld magad.
2011. jan. 30. 13:51
Hát én már csak a csodában hiszek!
11. Havran (válaszként erre: 1. - Bogicaa)
2011. jan. 30. 13:51
Lehet hülyeség,probáld meg,hogy csak zuhanyzol és nem ücsörögsz kádban.
2011. jan. 30. 13:49
Sziasztok! 31 éves vagyok, de kb. 16 éve van folyásom. A dokimmal mindent meg-kivizsgáltunk, de nem találtunk rá megoldást. A tisztasági betét a barátommá vált, elfogadtam, hogy ez van. Anyukám annyit mondott, hogy neki is ilyen volt, de a szüléssel elmaradt. Ebben bízom én is.
2011. jan. 30. 13:40
Én úgy tudom hogy ezek a hüvelyöblítők sem jók, mert annyira kipucol hogy ugyanúgy visszaesel.
8. nila (válaszként erre: 1. - Bogicaa)
2011. jan. 30. 13:38

Én nem szedek semilyen gyógyszert ,és nekem is van évek óta , azt hittem normális tisztulás ,de a barátnőm mondta ő mindig úgy veszi le a bugyeszt ahogy felvette .. semmi folt nincs rajta ..

Hosszú kivizsgálások következtek ,mire kiderült magas a cukrom ,illetve ingadozik .Nekem azt mondta a Dogi ez ellen semmit sem tud tenni , vissza térő lesz nálam .A Tantum rosa hüvely öblítő segít , egy ideig ,de mindig vissza jön .

2011. jan. 30. 13:34
De a tablettát mindenképpen abba szeretném hagyni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook