Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki hova menne ilyen beállítottságokkal érettségi után? fórum

Ki hova menne ilyen beállítottságokkal érettségi után? (tudásbázis kérdés)

2011. jan. 30. 13:04
Pető intézet konduktor. igaz, hogy elég magas volt tavaly a ponthatár, de azzal ha megpróbálod, nem veszítesz semmit.
2011. jan. 30. 12:06
Még nem tudom hová mennék.Köszi a válaszokat.:)
2011. jan. 29. 22:08
milyen városba mennél el főiskolára/egyetemre? Szülésző, biológus, késöbb esetleg tanár szakosodás..
6. Miss Jane (válaszként erre: 5. - Miss Jane)
2011. jan. 29. 13:10
Azért azt még megjegyzem, hogy mindkét szak kemény, nem olyan mint a tanítóképző...de ha valakinek van esze hozzá, és képes elvégezni, akkor utána 6-7X lehet vele többet keresni.
5. Miss Jane (válaszként erre: 1. - Mely5)
2011. jan. 29. 13:08

Az a baj, hogy az a terület amit kiemeltél, az nagyon szűk a biológián belül is.

Ha érdekel, menj el biológia szakra, ha jól teljesítesz van esélyed PHD hallgatónak lenni, és utána is csak a kutatásból megélni.

Én ha újra választanom kellene vegyésznek, vagy gyógyszerésznek mennék, hogy később gyógyszergyártó céghez bekerüljek, bármilyen ehhez kapcsolódó területen. Az ismeretségi körömben többen keresnek ezzel, kiemelkedően:)!

4. Miss Jane (válaszként erre: 3. - Trapiti)
2011. jan. 29. 13:05
Nekem van 2 barátnőm is, aki ott végzett. Az egyik most hagyta ott az állását, mert szerinte keveset fizetett, és nem bírta csinálni,pedig jelessel végezte el a főiskolát. A sokat fizet... a minimálbérhez képest biztosan, de megélni(jól) kizárólag a fizetésből nem lehet. Legalábbis ezt mondta a barátnőm.
3. trapiti (válaszként erre: 1. - Mely5)
2011. jan. 29. 12:52
Gyógypedagógiai főiskola? Ha utána hozzátanulsz a korai fejlesztéssel, mozgásfejlesztéssel kapcsolatos dolgokat, jól meg is lehet élni belőle :)
2. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Mely5)
2011. jan. 29. 12:50
Fordulj pályaválasztási tanácsadáshoz!
2011. jan. 29. 12:48
Nagyon szeretem a biológiát főleg a fejlődéstörténeti részt(megtermékenyített petesejttől-egészen idős korig lezajlódott fejlődéseket).Ezen kívül nagyon szeretem az állatokat és az embereket,főleg a gyerekeket.Érdekel a fényképészet és a lakberendezés,de inkább a biológiai oldal a mérvadó.Tanulmányi átlagom 3,5-4 között mozok sima középiskolában tanulok.Érdekelne hová mehetnék ezekkel a beállítottságokkal amiből később meg lehet élni.(vmilyen főiskolára szeretnék)Mit ajánlotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook