Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Hova lehet fordulni panaszért, ha a Invitel Zrt. hamis adatokat mondott nekem telefonban?(volt hangrögzítés)

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Szórakozás, média

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. tuxy2011-01-29 15:16
az attól is függ, hogy mit és mennyire szeretnéd elérni

6. smudlaagi542011-01-29 12:55
Amikor át lehetett a Matávtól más szolgáltatóhoz lépni,akkor hívtak telefonon.Mondtam hogy nem kérjük,ennek dacára jött egy levél a matávtól,
hogy kérésünknek megfelelően átadtak az Invitelnek.Erre felhívtam a matávot,hogy mi van?Mondja a csaj hogy ők megkapták a levelet az Inviteltől,még jó hogy mondta,nehogy megszívassanak esetleges kötbérrel vagy mivel a szerződés felmondása miatt!Na akkor az Invitelt hívtam,mondja a csaj,hogy látja hogy volt egy beszélgetés,de nem tudja megnézni ő,hogy mi volt benne!Na akkor levél az Invitelnek,hogy mi nem kértük,és szeretném meghallgatni a felvételt ami a beszélgetésről készült,mert ketten voltunk a telefonnál,és tudjuk,hogy nem kértük.Végül is méltányossági alapon eltekintettek attól,hogy fizessünk,de a szemem ma is forog ha meghallom az Invitel nevét.

5. smudlaagi542011-01-29 12:48
Először az ügyfélszolgálatukhoz!A legszemetebb cég,minket is meg akart anno szívatni!

4. annácskaa2011-01-29 12:47
Bruttóösszeg ehlyett nettót mondott. Azt mondta 7490 lesz az netem,telefon és tv együtt,helyette 9300-at fizetek.
Számlán megnéztem tényleg 7490 csak az a baj,hogy az a nettó összeg...

3. smudlaagi542011-01-29 12:46
Milyen adatokat?

2. Bébike!2011-01-29 12:46
Adatvédelmi biztoshoz

1. annácskaa2011-01-29 12:45
Hova lehet fordulni panaszért, ha a Invitel Zrt. hamis adatokat mondott nekem telefonban?(volt hangrögzítés)