Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kiírta a messenger ezt a hibakódot: 80070570... Mit csináljak?Nem jelentkezik be. fórum

Kiírta a messenger ezt a hibakódot: 80070570... Mit csináljak?Nem jelentkezik be. (tudásbázis kérdés)


22. 07c4794583 (válaszként erre: 21. - Stokimagdi)
2011. ápr. 4. 21:49

Ha már tönkre van menve a windows, akkor tényleg érdemes inkább újratelepíteni, mert semmi se fog normálisan működni.

Gondosan nézzétek át, hogy minden adatot lementsetek, mert nagyon tudnak hiányozni a dolgok (gondolom, tudjátok, hogy a sima újratelepítés legyalulja az egész gépet).

Sok szerencsét

b

21. stokimagdi (válaszként erre: 20. - 07c4794583)
2011. febr. 15. 12:20

Hát valóban nem egyszerű, mert azt csináltam amit mondtál, és mégis kiírta a végén, hogy error.

Valószínűleg a géppel lehet a gond, túl gyenge.

Ez van, sajnos.

Most a másikon vagyok, itt még mindig nem jó az msn, a nagyfiam valamelyik nap tudta használni, én nem.

A napokban ujra fogja telepíteni az egész gépet, mert egyéb gond is van vele, folyton lefagy, stb stb, csak még nem volt ideje. / suli, diákmunka, sport, /

A másikra lehet visszarakom régi msn-t ha tudom, de hogy az ebuddy mért nem jó azt nem értem.

Szándékozunk ezt a gyengébb gépet kicserélni, majd, mihelyst lesz rávaló. :D

Köszi szépen a segítséget, üdvözlettel: Magdi

20. 07c4794583 (válaszként erre: 19. - Stokimagdi)
2011. febr. 14. 22:26

Addig nem tudok jobbat javasolni, amíg meg nem csinálod, amit mondtam. Látod, hogy visszanézek mindig - nekem fontos, hogy a tanácsok jól működjenek -, szóval szeretném, ha megoldódna a problémátok, de sokszor ehhez az adott gépet is ismerni kell. A magam részemről értelmes tanácsokat adtam, de lehet a gépeteken speciális helyzet - kórokozó, vírus, gyenge hardver - ami a végeredményt befolyásolja.


Munkámnál fogva szívesen segítek, vagy próbálok, írhatsz privátban is. Nekem elsősorban az a fontos, hogyha javaslok valamit, próbáld ki, vagy ha kérdezek valamiről, részletesen válaszolj.

Az informatika nem ám egy egyszerű dolog, de mi megpróbájuk a legjobbat kihozni belőle.


Üdv

butternut

19. stokimagdi (válaszként erre: 18. - 07c4794583)
2011. febr. 10. 10:12
Windows Messenger volt csak, amit leszedtem.
18. 07c4794583 (válaszként erre: 17. - Stokimagdi)
2011. febr. 10. 00:30

A chip oldalán megtévesztő a regisztráció, kicsit lejjebb van egy gomb, amivel regisztráció nélkül is le lehet tölteni :)


De már szakavatott ismerősöm is bekajálta...


Az ebuddyhoz nem tudok hozzászólni, de a Vezérlőpult, Programok telepítése és törlésé-re kattintva előjövő listában mi van, ami Windows Live-val kezdődik, és mik a verzióik?


És az msn ott van még?


(abc-sorrendben vannak, szóval az msn-t az m-nél keresd, a többit meg a w-nél)

2011. febr. 9. 16:05

Hopsz !

Leszedtem a Windows Messengert, feltöltöttem a windows live messengert, mentettem, futtattam, futtatás után meg kiírta, hogy error.

Azt mondja a nagyfiam lehet erre a gépre fel se tudom rakni.

De akkor miért a végén irja ki, a francba, jártam már igy mással is ? !

Küszködik az ember, örül hogy jó lesz, aztán meg semmi. Még regisztrálnom is kellett erre a chip akármi .hu-ra, ami előjött mikor beütöttem a goggleba a windows live messenger letöltést.


Az ebuddy gyönyörűen bejön, odáig, hogy bejelentkezek, és utánna jönnek a kék felhőcskék, és aztán sehun sámli. Vajon miért?

Szerintetek most mit csináljak?

2011. febr. 2. 13:37

köszönöm a segítségeket. Másnap már működött. Nem tudom, hogy mi volt a baj, mert anyósomnak is kiírta és ő pár utcával messzebb lakik. Mindegy.

Be tudok jelentkezni az e-buddy-n is nem arról van szó... Csak az msn egyszerűbb.

2011. febr. 1. 19:59

persze, azért a messenger nem egy olyan szörnyen gépigényes valami...


arra ügyelj csak, hogy a telepítésnél mindenféle más biszbaszt is fel akar tenni erőszakos módon.. lesz egy képernyő, ahol minden be van pipálva, na itt vedd ki az összeset, csak a "Messenger"-t hagyd bent.

2011. jan. 31. 10:34
Gondolod, hogy a P 3-asra is fel lehet rakni?
13. 07c4794583 (válaszként erre: 11. - Stokimagdi)
2011. jan. 29. 17:38
Akkor az még a régi verzió, az még kicsit "buta". Itt is telepítést kellene csinálni az új verzióval, de előtte leszedni ezt a régit.
2011. jan. 29. 17:37
Nos, akkor a jelszóval minden rendben, újra kellene telepíteni az alkalmazást, úgy, ahogy a #3-ban írtam.
2011. jan. 28. 21:37
Ezen a 3-as gépen csak olyan van hogy windows messenger, és naon lassú, és nem jelenik meg a nem elérhető állapotban érkezett üzenet.
2011. jan. 28. 21:33

Nahát most mondja, hogy neki is befagy.

Jááááá, durrog, hogy nem volt ideje megnézni.

Én 2 hete nem tudok msn-ezni, neki most befaygott, jájjjjj, ezek a kamaszok !!!!!

2011. jan. 28. 21:31

Én most a kicsi P 3-asán szarozok, ezen nem is szoktam msn-ezni mert nagyon lassú.

De a nagyfiam gépe ugy van, hogy feljön vagy az msn, vagy a többi oldal, goggle stb stb, és simán bejelentkezünk, a felhasználónév rögzitva van, csak a jelszót ütjük be.

Az msn bekapcsoláskor jön elő, de ha nem használjuk, a tálcán marad.

Nem szoktunk windows felhasználót váltani,

8. stokimagdi (válaszként erre: 5. - 07c4794583)
2011. jan. 28. 21:24
Be
2011. jan. 28. 21:12

Itt be tudsz jelentkezni? : [link]


(jobboldalt a Sign In-re kell nyomni, és az új, felugró ablakban kell bejelentkezni)

2011. jan. 28. 21:10
úgy értem, windows felhasználóváltás meg minden nélkül?
5. 07c4794583 (válaszként erre: 4. - Stokimagdi)
2011. jan. 28. 21:10

és a windowsba ugyanazzal a júzerrel léptek be?


mármint rögtön azután, hogy neked mondjuk feldobta a hibaüzit, ő be tud jelentkezni, anélkül, hogy bármit változtatnátok?

2011. jan. 28. 21:05

A fiamé működik.

Ugyanazon a gépen.

Nem értem.

Azt mondja dobjam félre a hibajelentős ablakot, de hiába, ő be tud jelentkezni, én nem.

francba.

2011. jan. 28. 21:00

Töröld le teljesen, indítsd újra a gépet, és telepítsd újra.


A törlés menete:

Vezérlőpult, programok telepítése és törlése, MINDENT eltávolítani, ami Windows Live-val kezdődik


újraindítás: ezt gondolom, nem kell magyarázni


újratelepítés: google-ba beírni, hogy windows live, aztán hajrá.

2011. jan. 28. 20:31

Nekem se, már kb 2 hete.

És fogalmam nincs mi a baja.

A Windows hibát észlelt, stb stb hibajelentés küldése, stb stb kb 2 hete igy szórakozunk, és nem tudok belépni.

2011. jan. 28. 20:28
Kiírta a messenger ezt a hibakódot: 80070570... Mit csináljak?Nem jelentkezik be.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook