Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért van az, hogy a szuka kutyám néha párzó mozdulatokat végez a lábamon? fórum

Miért van az, hogy a szuka kutyám néha párzó mozdulatokat végez a lábamon? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 29. 19:00
A kutyád ezzel a falkavezér pozíciót akarja megszerezni. Ha például két kan kutya csinálja ugyanezt, akkor ott is a rivalizálás miatt van, nem azért mert annyira szeretik egymást. :)
2011. jan. 29. 09:18
Teljesen normális a viselkedése. Rászólni felesleges, mert ez az ösztönök dolga, de néha kínos is lehet, ezért ha lehet, próbáld meg elterelni a figyelmét. Ne bántsd érte, mert azzal bizonytalanná teszed!Sosem volt kan kutyám pontosan ezért a viselkedésért, mikor először szembesültem ezzel a problémával,hát nem volt egyszerű.Nem tudtam úgy fogat mosni,hogy ne próbálkozott volna.Kapott egy nagy medvét és utána azon élte szerelmi életét:-)
2011. jan. 29. 08:35
Nem szoktam hagyni de attól még ez őt nem zavarja, hogy lehetne róla leszoktatni?:\
2011. jan. 28. 22:25
Olyat láttam hogy két szuka kutya közül az egyik rámászott a másikra, mintha párzott volna.
2011. jan. 28. 21:32
Mert hagyod.:)
2011. jan. 28. 18:54
Miért van az, hogy a szuka kutyám néha párzó mozdulatokat végez a lábamon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook