Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Dance aerobic és zumba fórum

Dance aerobic és zumba (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Dance aerobic és zumba

20. Nyulacska88 (válaszként erre: 19. - Nyulacska88)
2011. jún. 28. 16:33

Ez lemaradt :


[link]

19. Nyulacska88 (válaszként erre: 12. - Miel77)
2011. jún. 28. 16:30

Szia miel77,


tudom, régen írtad a hozzászólásod, de Roszkos Annamáriát én nagyon szívesen ajánlom Neked Zumba oktatónak.


Pesten volt szerencsém Vele "találkozni" egy három órás non-stop zumba keretében, és kimagasló az a fajta oktatási stílus, amivel elmagyarázza és át is adja a koreográfiát. Nekem nem Ő az oktatóm, hanem Mezei Eszti, de számomra Eszti után Ő az, akihez ott, Szegeden szívesen járnék.

2011. jún. 7. 17:10
2011. jún. 7. 17:06

Vagy:

[url= [link]

2011. jún. 7. 17:01

Engem a barátnőm rángatott el zumbázni. Gyorsan rákaptam az ízére. A kapcsolatnak azóta sajnos vége, de a zumba-láz megmaradt, talán örökre:)

Akinek nem lenne elég ennyi biztatás, kukkantson bele, ebbe a videóba!

[url] [link]

2011. febr. 23. 22:44
én a hugommal és a kisebbik lányommal járok, de olyan a hangulat, hogy nyugodtan mehetsz egedül is, nem fogod megbánni
14. miel77 (válaszként erre: 13. - Judy1974)
2011. febr. 22. 09:27
Köszi :) én is erre gondoltam, most lesz majd ingyenes óra az egyik teremben. Sztem az sem gond, ha csak 1 van, főleg ha jó :) legalább tudsz dönteni, hogy hova járj :)
2011. febr. 22. 09:23
Jó, hogy van nálatok csomó! Nálunk nem lehet választani: 1 van. De nem baj, tök jó ez is. Szerintem először ne vegyél bérletet, hanem próbálj ki többet, mert sok függhet az oktató személyiségétől is.
12. miel77 (válaszként erre: 11. - Judy1974)
2011. febr. 22. 08:30
Köszi :) már csak a megfelelő termet kell kinéznem, meg persze egyik barátnőmet már nagyon unszolom, remélem sikerül is rávennem :) Szegeden nem tud valaki ajánlani zumba órát? mert van egy csomó, de mi alapján lehet választani? Vagy mind1... ?
11. judy1974 (válaszként erre: 10. - Miel77)
2011. febr. 21. 11:00
szia Miel! Semmi előképzettség nem kell hozzá. Ha először nem tudod a lépéseket lekövetni az sem baj. A mi oktatónk azt mondja, ha vmi nem megy csak mozogjunk végig, nem a pontos koreográfia a lényeg. De olyan jó hangulata van, hogy úgy elrepül a 60 perc, észre sem veszed. mindenképp próbáld ki!
10. miel77
2011. febr. 21. 10:53

Sziasztok!


Jajj én is nagyon ki szeretném próbálni a zumbát, csak sajnos egyedül még nem tudtam rávenni magam :(

Szegeden nem jár vki? Egyébként abban tudtok segíteni, hogy ez hogyan működik, szóval kell hozzá valami kezdő óra, vagy bármikor be lehet csatlakozni? kösszi

2011. febr. 1. 14:21

Győrben nem jár valaki Zumbára? Kb. mennyibe kerül egy óra??? (vagy bérlet)

Én szeretnék menni nagyon, de olyan lehetetlen időpontokban van (kisbabám mellett) hogy eddig még nem jutottam el... :(

DE MEGYEK! :)

2011. jan. 30. 15:51
Halljátok, én olyan csinos lettem 2 hónap alatt heti 1 Zumbától, (pedig csak 1-2 kilót fogytam), hogy mindenki megjegyezte körülöttem, h. biztosan sokat fogytam. Szeretem.
2011. jan. 29. 17:51

Sziasztok! :)

Én egy éve járok step aerobikra, fél éve pedig zumbára. 1 hete Angliába költöztem, kisvárosba, és nincs se zumba se step itt sehol... :( kezdek megőrülni...azon töröm a fejem, hogy vajon hogyan lenne lehetőségem egy-egy zumba vagy step óra teremtésére itt az egyetemen. Biztos lennének vállalkozó szellemű hölgyek itt is. :) Még új vagyok itt, de 1-2 héten belül rákérdezek erre, ha lesz elég bátorságom hozzá. :D

Szép napot mindenkinek!

2011. jan. 29. 09:53

Nagyon jó cikk, még annak is meghozza a kedvét aki nem igazán táncos lábú!


Keresni fogok itthon én is egy helyet ahova lehet járni!

2011. jan. 29. 08:40
én is járok zumbára, és nagyon jo, egyszerűen nem bírom ki, hogy ne vigyorogjam végig, pedig nagyon fárasztó, de tényleg annyira jó a hangulat : )
2011. jan. 29. 08:28
Meghoztad a kedvem, eddig kardióztam, és súlyzókkal erősítettem, de annyira lelkesítő a cikked, hogy tuti kipróbálok valami csoportos, táncos órát!
2011. jan. 28. 18:48

Ő is jár, írja, hogy hétfőnként dance aerobic a fitness klubban zumba.

Én is imádom a zumbát, hetente 1-2x eljárok, a többi napon pedig itthon DVD-re.

2011. jan. 28. 16:32
te miért nem jársz ha a barátnödnek tetszik és ugy veszem ki neked is és az aerobik milyen
2011. jan. 28. 16:08
Szeretek táncolni. A bulikban mindig végigropom az éjszakát a rock and roll, a pop és mulatós zenére is.

Ezért szántam rá magam arra, hogy dance aerobicra kezdjek járni a városi egészségügyi központba, majd zumbára a helyi fitnessz központba.
Nem ment ez egyszerűen önmagamtól. Egy kedves barátnőm fedezte fel az ingyenes aerobic órákat, amelyeket az egészségügyi központban tartott a vidám aerobic oktató, Adri. Barátnőm már egy éve járt rendszeresen a hétfői aerobicra, és mindig lelkesen mesélt a lépésekről, sőt meg is mutatta nekem azokat.

Ugrás a teljes írásra: Dance aerobic és zumba

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook