Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hetek óta tanulok. Most is kéne. Hogy frissítsem fel magam szellemileg, de gyorsan? fórum

Hetek óta tanulok. Most is kéne. Hogy frissítsem fel magam szellemileg, de gyorsan? (tudásbázis kérdés)


1 2
2016. máj. 11. 21:58
Ginko-biloba és magne b6 :)
2011. aug. 31. 07:04
napi 3x1 szem szőlőcukor,de csak akkor ha nem vagy cukorbeteg!
2011. jan. 29. 18:16

Nos, a vizsgán túl vagyok.

Önmagamat is megleptem azzal, hogy eszembejutottak olyan dolgok, amiket azt hittem, hogy csak úgy elolvasta, de nem jegyeztem meg. :)

Amúgy a sokheti nemalvást és kimerítő munka-mellett-tanulást még msot sem bírtam kipihenni.

De most már végre lesz időm magmamal foglalkozni, meg újra sportolni, úgyhogy sztem hamar összekapom magam. :)

2011. jan. 28. 22:58

Remélem sikerült a vizsga!:)


:( Irigykedem csajok...ugra-bugra,masszázs,anyámkínja...Én már túl vagyok a vizsgaidőszakon,nálunk ez a hét már UV-hét,hál'Isten nekem ugyan nem...:D de nekem annyi és akkora anyagaim voltak,hogy reggel leültem a kis popsimra és késő estig nem álltam fel,a legnagyobb és nehezebb vizsgám miatt az utolsó 1 héten mindig még így is hajnali 3-ig fent voltam...


Nem,ez másképp nem igen ment,csak úgy,hogy energiaitalon kívül mást nem is ittam...Az volt mondjuk a reggelim kapásból...stb...

2011. jan. 27. 15:19

Nah, ami nekem most bevált:

5 perc intenív tánc, aztán egy tál gyümölcs 1 ek mézzel lecsurgatva, 1 óra alvás, alapos szellőztetés, és fél liter víz.

Most végre tudok megint tanulni, és meg is ragad!

Most csak kiszaladtam pipilni, gondoltam megosztom veletek. ;)

Megyek vissza, amíg még tart ez a jó kis állapot!

2011. jan. 27. 14:08

Sziasztok én egy nagyon jó terméket tudok mondani,de én ilyeneket már nem merek ide irni,ha gondolod keresetek meg genio a neve.100%-ban természetes, kitűnő minőségű, értékes gyümölcs és gyógynövény kivonatok hatóanyagai segítik a szellemi egyensúly és stabilitás megteremtését.


Az idegi információ átvitelt felgyorsítja, ezzel fokozza az agy működését, javítja a koncentrációképességét. Flavonoid-tartalmának köszönhetően frissíti a szervezetet. Nagyfokú vitalitást ad és biztosítja a jó köz érzetet.

2011. jan. 27. 12:28
ginseng vagy az a gingo biloba is jó, agyi vérellátásra, szellemi erő fokozásra
2011. jan. 27. 12:15

boltba nem megyek.

Most ugráltam egy nagyot erre:

[link]

már egyfokkal jobban vagyok.

Jah, nyitott ablaknál ugráltam! :)

2011. jan. 27. 12:10
van egy természetes (növényi) koffeint tartalmazó készítmény, az a neve: hogy Immune, ez algás termék, napi 1 kapszula tuti a pörgés tőle és egészséges anyagokat viszel be a szervezetedbe. Kéz és lábtörést:)
22. Mayalina (válaszként erre: 18. - Zsuzsa88)
2011. jan. 27. 12:07

ez a végső eset lesz asszem.

A muszáj nagy úr! :(:(:(

21. myster
2011. jan. 27. 12:06
alvás
2011. jan. 27. 12:06

amúgy a hit megvan erősen!

most épp egy banánt, egy narancsot és egy kivit eszek feldarabolva, 1 ek mézzel lecsurgatva.

Mindjárt kinyitom az ablakot, és táncolok pár percet.

De ha bármi van még, nyomjátok, jól fog ez még jönni másnak is!

19. myster
2011. jan. 27. 12:06
rendrakás,
2011. jan. 27. 12:06

Nekem 1 hosszú forró fürdő + masszázs segített sokat, teljesen felfrissültem! Anyum masszíroz, úgyhogy abban a kivételezett helyzetben vagyok, hogy háznál a masszőr... :)


1ébként sose sajnáld az időt az alvástól! Erre már én is rájöttem, hogy nem szabad! Ha álmos vagyok, és sajnálom az időt ellopni a tanulástól, az egész napi tanult anyag eltűnik a fejemből, másnap, mintha el sem olvastam volna! Így inkább beiktatok egy másfél órás alvást, és utána újult erővel vágok neki ismét. Lopok 1,5 órát a napból, ez igaz, de az agyam is felfrissül, és utána sokkal gyorsabban tanulok, és sokkal többet aznap, mintha nem aludnék. Próbáld ki! :)

2011. jan. 27. 12:04

holnap van a vizsga...

szóval télleg tűzoltás szintjén kell.

16. Sylvia81 (válaszként erre: 13. - Sissyso)
2011. jan. 27. 12:03
A RB jobb, mint a KV, ha mértékkel issza az ember...
15. Mari20
2011. jan. 27. 12:03

szia drága


az Agykontroll-nak van erre módszere, elöbb utóbb ismerd meg.



addig is tüzoltásként: mondogasd este reggel és amikor eszedbe jut ( magadban ) minden tudás amire szükségem van akkor és ott eszembe jut ahhol szükségem van rá. szeretem magam és bizom belső bölcsességemben.



sok sikert

MAri

14. Sylvia81 (válaszként erre: 10. - Nusi85)
2011. jan. 27. 12:02

Azt mondják, intenzív testmozgás után nem szabad zuhanyozni 24 órán át, mert megszakítja az izmok elektrolit-akármijét. Kár, hogy nem tudom pontosan idézni. A lényege, hogy nem lesz olyan jótékony hatása, ha mozgás után zuhanyzik az ember.

Csak mondjuk ki bírja orral az ilyesmit... :D

2011. jan. 27. 12:02
Lehet, hogy gázul hangzik, de nekem a Red Bull bevált anno. Egy-egy nehéz szóbeli vizsgára készülésnél napi egy dobozzal meg szoktam inni, jobban bírtam. És hinni, hogy sikerül, és meg tudom tanulni. Sok sikert!
2011. jan. 27. 12:01
sziasztok, nálam a torna, futás vált be, illetve a csalántea, és a könnyű kaja, hogy ne terheljem le a gyomrom, igy jobban megy a koncentrálás :) Sok sikert :-)
2011. jan. 27. 12:01
mate tea :)
10. nusi85
2011. jan. 27. 11:59
A séta nekem sem szokott beválni, ami viszont igen, az az intenzívebb mozgás, akár futás, tánc, ilyesmi. Az a jó, ha valamiben jóól lefáradsz, leizzadsz, utána egy frissítő zuhany és máris jobban tudsz koncentrálni a tanulásra.
9. 745c235007 (válaszként erre: 2. - Mayalina)
2011. jan. 27. 11:59

vizsgaidőszak Mi?? Nekem is :))

KV nem jó!! Sok szempontból!! Pár nap alatt segíthet a szójalecitin (2-3 nap alatt érezhető a hatása). Sok vizet kell inni és fontos a friss levegő. Amiket Én szoktam bevetni:

- egy nagyon vidám zenére ugrálok, táncolok kicsit, attól vidámabb is leszek :)

- tornázok 20 percet, annyi elég és bele kell férjen

- kimegyek a friss levegőre (most télen különösen jó, mert igazán friss a levegő:))

- illetve van egy agykontrollos technika, annyi a lényege, hogy felállsz, és a bal lábad felemeled és a jobb kezeddel megfogod a térdet, majd fordítva és ezt párszor ismétled... a két agyféltekét nagyon jól összehangolja... nem vicc :)

2011. jan. 27. 11:58

Nagy szellőztetés tényleg nem árt, és mint Dóra írta, egy séta sem árt. A legjobb, ha séta alatt szellőzik a szoba. :)

De ha kedvetek van, egy kis futás is belefér, vagy legalább gyors legyen az a séta, mert az ilyen hidegben alaposan serkenti a vérkeringést, így jobban felfrissültök!

Sok-sok kitartást, agyat-feneket :), és persze szerencsét a vizsgákhoz!!!

7. Mayalina (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2011. jan. 27. 11:57

ok, a gyümölcsöt még nem próbáltam.

Eszek egy nagy adag gyümölcs salit.

De még írjatok tippeket.

Holnap lesz az uv-m számvitelből, és MUSZÁJ sikerülnie, mert bazi nagy tétje van!

2011. jan. 27. 11:56

Nem jó. :(

Reggel sétáltam kb fél órát.

2011. jan. 27. 11:56
Séta, szőlőcukor, tus, gyümölcs és vitamin saláta.
2011. jan. 27. 11:56
Én is így vagyok vele... hetek óta tanulok, se kedv se erő se agyi kapacitás nincs már hozzá, pedig még két vizsga... ha rájösz a megoldásra. szólj. én az tutih most kinyitom az ablakot és szellőztetek egy nagyot.
2011. jan. 27. 11:54
Menj sétálj egy nagyot.
2011. jan. 27. 11:54

két kávé bent van.

Ettem csokit, reggeliztem normálisan.

Még kb 10 oldalt muszáj fulosan megtanulnom, de agyilag totál kivagyok!

Segítsetek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook