Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fele súllyal a félmaratonra - Öhlbaum Zoltán fórum

Fele súllyal a félmaratonra - Öhlbaum Zoltán (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fele súllyal a félmaratonra - Öhlbaum Zoltán

2008. aug. 18. 19:34
Én is szolnoki vagyok és látom őt szinte minden nap futni:télen, nyáron, esőben, hőségben.A kitartása és az önfegyelme példaértékű.Le a kalappal.
2007. okt. 2. 21:59
Ez a történet tényleg példa értékű a kitartásról!A diétákat képtelen vagyok betartani viszont mozogni én is nagyon szeretek és ha egy ideig nincs rá időm bizony elvonási tüneteim vannak!
2007. okt. 1. 22:30
Ja, azt meg most vettem észre, hogy a címben benne van a név. Szóval Öhlbaum Zoltánról van szó, aki - ha jól tudom - a szolnoki vízirendészet tisztje (vagy volt tisztje).
2007. okt. 1. 22:23
Sziasztok! Csak most láttam meg, hogy fenn van a cikk: csorievanál van az igazság, csak biztatásul küldtem be, nem az én sikertörténetem. Sajnos!:(( Az eredeti szövegemben még ott volt az érintett neve is, de Hoxa biztosan jobbnak látta kihagyni. A bevezető viszont az én remekem :)))) Bocs, ha valakit megtévesztett a dolog, minden gratulációt továbbítok lélekben annak, akit illet. Viszont nagyon örülök, hogy máris vannak, akiket felvillanyozott a dolog. Hajrá!!!
6. nedi
2007. okt. 1. 21:07
Ez nem semmi! :) Gratula:))))))
2007. okt. 1. 09:32
Eddig 50 kilot fogytam es epp most "holtvaganyon" vagyok mar kb 1/2 eve. Hat most ez a story igazan motivalt, mivel en is epp 2 honapja kezdtem el futni, igaz egyenlore rovid tavon leven 54 eves...:)
2007. okt. 1. 06:21

Senkit nem akarok megbántani, főleg Hisztinit nem, de a cikk nem az ő eredménye, ő csak felvitte, hogy erőt adjon a fogynivágyóknak.

Szép sikertörténet:)

2007. szept. 30. 12:48
Nagyon ügyes vagy! Gratulálok! A kitartásod tiszteletre méltó és példaértékű.
2007. szept. 30. 08:24
gratulálok !!!!!
2007. szept. 7. 20:41
Ezt a cikket már nagyon sokszor elolvastam az elmúlt években, mert mindig megerősít, ha ellankadok a cél felé haladva. Szeretettel ajánlom kezdőknek és haladóknak, toporgóknak és száguldóknak, biztatásul! Kicsit hosszú, de megéri elolvasni.

Ugrás a teljes írásra: Fele súllyal a félmaratonra - Öhlbaum Zoltán

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook