Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mintha átok ülne rajtam.. Van itt még valaki, aki olyan végtelenül szerencsétlen mindig a párkapcsolatok terén, mint én? Beszélgessünk! fórum

Mintha átok ülne rajtam.. Van itt még valaki, aki olyan végtelenül szerencsétlen mindig a párkapcsolatok terén, mint én? Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2 3
73. 0065f66d69 (válaszként erre: 72. - Reira)
2011. jún. 11. 11:19

Ez tényleg kellemetlen!...Az olyan srácot, amelyik "átver", nem is kell sajnálnod..Még jobb is, ha lepattan idő-nap előtt..

Srácok sztoriztak a randikról... Volt olyan aki meglátta a randi helyszínén a lányt, és mivel nem volt szimpatikus számára, már oda sem ment hozzá..lelépett... Ez is aljas dolog szerintem..

72. Reira
2011. jún. 6. 13:16

Sziasztok!

Olvasgattam a hozzászólásaitokat és eltűnődtem. Én sem vagyok könnyű helyzetben, nem egy kapcsolaton már túl vagyok, már két éve szingli vagyok, amióta a több éves kapcsolatomnak vége. Azóta úgy érzem, mintha elátkozott volna valaki. Amikor végre találok egy rendes pasit, akivel jól elbeszélgetek pár nap múlva úgy csinál, mintha nem is ismerne és kerül. Keddre beszéltünk meg egy találkozót, de tegnap közölte, hogy nem biztos, hogy összejön, mert dolga van... Kérdem én, akkor miért fixáljuk le előre?

Önmagamat adom mindenhol, aki egy kicsi szeretetre vágyik, meg egy megértő társra aki úgy fogadja el, amilyen. Nem kérek sokat, mégis folyton átvernek.

Volt olyan"randim" amit megbeszéltünk, én elmentem, míg a srác el se jött mondván programja lett. Másodjára is megbeszéltük és akkor sem jött el... Ez gerinctelen...

Ha megtetszik egy srác, és helyes is, sajnos csalódnom kell bennük, mert parasztok... Magam sem tudom mit kezdjek az egyedülléttel... :S

71. kudoka (válaszként erre: 54. - Picur58)
2011. febr. 17. 15:21
Ha úgy érzed hogy nem szeret addig lépj ki még érzelmileg nem visel meg annyira.
70. Sensitiv (válaszként erre: 54. - Picur58)
2011. febr. 17. 13:36

egyértelműen nem szeret téged. te csak kiegészítő vagy számára, azaz ha nincs ló, akkor jó a szamár is alapon. ő nem szeret egyedül létezni, és addig míg meg nem találja a következő hölgyet, akit hülyíthet, addig átmeneti állapotára te is jó leszel számára. igazi pótlék vagy a szemében.

egy párnál a testi kontakt kötelező. nem kell mindig v állandóan nyalakodni mások előtt, de azért egy kézfogás, puszi mindig bele kell, h férjen. ha más nőkre tekinget, akkor egyértelműen flörtöl, és olyan típus aki nem akar kihagyni egy alkalmat sem.

tanácsom: keress egy olyan fiút, akinek te vagy a minden! ne hagyd, h használjanak mint egy tárgyat. nem szeret téged. ne tedd magad függőségi viszonyba, nincs értelme. ahhoz, h ezt meg tudd tenni, többre kellene magadat becsülnöd.

69. Sensitiv (válaszként erre: 66. - Lina13)
2011. febr. 17. 13:31

én sem vtam az, de tudatossággal meg kell tanulni az önfegyelmet, önuralmat, és akkor könnyebben kezeli az ember ezeket a szitukat.

a bevonzást elő lehet segíteni, sőt tenni kell érte erőteljesen. :)

68. 9536810fa1 (válaszként erre: 66. - Lina13)
2011. febr. 17. 13:31

Hát tulajdonképpen így is lehet, de nem lenne jobb hasznosan és élvezetesen tölteni az időt, amíg bevonzod a párodat! ;))))

Jönni fog, nyugi, tehát élvezd ki azt az időt, amíg egyedül lehetsz! :))

67. Sensitiv (válaszként erre: 60. - VictorHUN)
2011. febr. 17. 13:30

ezzel nagyon egyetértek. :) nagyon kevesen tudják azt, h a randikon ne görcsösen beszélgessenek, és ne interjú jellegű kérdések legyenek.

muszáj lenne megtanulni a fesztelen társalgást, de ezt egyedül nem lehet művel, erre alkalmas partner is szükséges. mert az ember hiába strapálja magát, ha nincs befogadásra alkalmas ember.

és úgy nehéz társalogni ha vki csak nagyokat hallgat, és várja, h szórakoztassák. és rühellem az ilyesmit. nemegyszer vtam ilyen szituban, h én vezettem egy beszélgetést, és csak azt kérdezték vissza, amiket én is kérdeztem. azért ennyire fantáziátlan ne legyen senki.

fontos lenne a kötetlen társalgást megtanulni. nem szabad kitárulkozni, de ha vmi nem tetszik, azt az elején kell jelezni.

66. Lina13 (válaszként erre: 65. - 9536810fa1)
2011. febr. 17. 13:23

:) Nem vagyok egy türelmes típus. :) Sose voltam :)

Nem lehetne hogy bevonzzam azt a bizonyos páromat már, és utána jöhet a hastánc meg miegymás? :)))

65. 9536810fa1 (válaszként erre: 64. - Lina13)
2011. febr. 15. 10:04

... először is, kellően megöregedtem hozzá! :DDD

Sokat éltem, sok mindent kipróbáltam, sok tapasztalatot szereztem, negatívat, pozitívat... tudom, hogy mihez értek, mit szeretek csinálni, és immár a kellő önbizalmam is megvan ahhoz, hogy ne hagyjam magam eltántorítani az úttól... Tehát elővettem egy füzetet és felvázoltam, hogy mit akarok, és ahhoz milyen lépcsőfokokat kell lejárnom.... és eddig gyönyörűen simul a lábam alá miden. :))


Ne félj az egyedülléttől... az egyedüllét építő is lehet, figyelj magadra, magadba... olvass, tornász, menj úszni, iratkozz be valami suliba, ... hehe és persze hastáncolni is okvetlenül... Ha egyedül van az ember, azt azt jelenti, hogy akkor éppen a saját épülésére, fejlődésére kell koncentrálnia, ha ezt a lépést megtetted, akkor utána bevonzod a párodat, vagy a következőt vagy a végsőt... ki tudja még. :)

64. Lina13 (válaszként erre: 63. - 9536810fa1)
2011. febr. 15. 09:37

Önmegvalósítás? hogy csinálod? hogy kezdtél hozzá?

Mert én nem szeretek magamban lenni, és félek is az egyedülléttől, nem várom a hétvégéket :(

63. 9536810fa1 (válaszként erre: 62. - Lina13)
2011. febr. 14. 09:27
... önmegvalósítom magam :))... végre, és hálás vagyok azért, hogy még van erőm, időm és tehetségem hozzá. :))
62. Lina13 (válaszként erre: 61. - 9536810fa1)
2011. febr. 14. 09:24

Én is így érzek. :(


Teremtő energiáidat :) milyen utakra irányítottad?

2011. febr. 13. 08:20

Szerencsétlennek nem nevezném magam, de feladtam a dolgot. Elég volt a királyfi kereséséből, csupa béka jött velem szemben. Akinél azt gondoltam, hogy más és végre és húúú.... nah, ő volt a legbékább. :DDD

Teremtő energiáimat immár más utakra irányítottam. :DDDD

2011. febr. 13. 08:16
Én szerintem az első randin ne zúdítsad mindenkire a szabályaidat hogy mit tehet és mit nem, mint pl, hogy "nem fekszem le senkivel 1 hét után" Ezt mégis minek kell jelezni? Úgy is megtudod ha csak arra megy és ha mondod neki akkor vár rá türelmesen max 1 hónapot és belök neked valami hülye dumát. Nem egy jó ötlet már az elején mindent megmutatnod magadból mert azok után már nem nagyon leszel érdekes.
59. Zeusz33 (válaszként erre: 54. - Picur58)
2011. febr. 12. 17:08
Fura ha téged akar miért nem mutatja ki,hogy szeret?Miért nem fogja a kezed?Miért nem etszik neki ha puszilgatod?Nem hinném,hogy szeret aki szeret az nem igy viselkedik.
58. e438349773 (válaszként erre: 57. - Egzotikum)
2011. febr. 12. 17:07
akkor "hagyd el, s PONT(.)" :)
57. Egzotikum (válaszként erre: 56. - E438349773)
2011. febr. 12. 17:02

Egyszer már visszakönyörögte magát, és lám... minden jobb lett.



Nem.

56. e438349773 (válaszként erre: 54. - Picur58)
2011. febr. 12. 16:09
hagyd el!!!! ha akar teged, visszakonyorgi magat :)
55. Egzotikum (válaszként erre: 54. - Picur58)
2011. febr. 12. 15:55
És akkor most mi is a kérdés?
2011. febr. 12. 10:41

Segítség :(

Van egy párom már egy éve volt egy kis mosoly szünet köztünk vagyis szakítottunk 1honapra.. és vissza könyörögte magát mondván engem akar.

A szakítás oka volt,hogy nem kezelt barátnőjeként.

Pedig nagyon szeretem. De most megint minden a régi utcán úgy kezel mintha haverja lennék. Tegnap voltunk egy bevársárló központba és adtam neki 2-3puszit és rámszolt h haggyam abba és kezét nem foghattam meg:( én ezt már nem bírom és a csajokat is nézi állandóan mellettem is. Ő azt mondja soha nem csal meg de szóba áll velük és megnézi őket ennyi. :S

2011. febr. 11. 15:42
Hány emberrel randiztál mostanában?
2011. febr. 11. 15:38
Ezen a téren az én életem sem egy sikermenetelés.Két nagy szerelmem volt az életemben,egyforma tünetekkel...totális kiábrándulással,megalázva.Több kaland,rengeteg flört egyforma végződéssel. Mindegyiket abbahagytam,mert egyikben sem találtam meg azt,amit kerestem.
51. e438349773 (válaszként erre: 50. - Lina13)
2011. febr. 11. 12:05
dehogynem. szerintem biztosak a szakitasban csak nincs ahhoz eleg gerincuk h a szemedbe nezzenek. a konnyebb utat valasztjak. gyavasag.
50. Lina13 (válaszként erre: 49. - E438349773)
2011. febr. 11. 11:52

Annyira igazad van!

Ha akkor oda tudott állni elém, mikor járni akart velem, vagy randit kért, akkor akkor is legyen benne annyi gerinc hogy elém áll ha szakítani akar!!! Ez a minimum, a tisztelet ami a másiknak is jár.


Utálom ha telefonon, smsben, mailben szakítanak!!! Ott nem lehet megbeszélni semmit!


Gyorsabb, írtam 2 percig egy mailt, és letudtam...


Nem tudom, ezt azért intézik itt nemtől függetlenül, mert nem biztosak a szakításban, és így erősebb marad ha nem szemtől szemben állnak?

2011. febr. 10. 20:21
14 evesen tetszett egy srac. 1 randi, aztan szo nelkul lelepett. mai napig nem tudom az okat. ismertuk egymast mar azelott is, szoval nem ertem miert nem mondta az okat, s miert kell igy viselkedni? :) a fiuk/ferfiak nagyon furcsak, en mint lany soha nem tettem ilyet veluk pedig voltak elegen akik nem jottek be, megsem tuntem el mint petofi, hanem megmagyaraztam a dolgot s mindig tapintatos voltam. de vegul rajossz h meg sem erdemlik :) ha o teged vagy engem egy konkret magyarazatra sem meltat akkor kopjon le, mehet az ordogbe :)
48. Lina13 (válaszként erre: 47. - Joker1900)
2011. febr. 2. 09:42

Sajnos nagyon igazad van :(

Ez NEM nem kérdése.

2011. febr. 1. 19:13
Én annyit szólnék hozzá a témához hogy nem csak a pasikban van a hiba. A lányok is pontosan ugyan úgy át verik a pasikat. Engemet is már nem egyszer átvertek ( Hozzá teszem nem vagyok egy tuti helyes pasi ) De azért nem kell hazudni a lányoknak sem. A lányoknak nem kellene sokszor válogatni azt nézni hogy milyen autója mennyi pénze van Amúgy 32 éves leszek idén.
2011. jan. 27. 14:03

Jah, internetes társkeresés...

Szerintem nem kell megilletődni attól, ha egy "sikeres" randi után ott van a pasi a honlapon, valószínű, hogy több lány is teszik neki egyszerre, mondjuk külsőre, nekik sem egyszerű "kiszúrni" egyből az "igazit"

Szóval ismerkednek, több találkozó kell, hogy kiderüljön, hogy csak szép a lány, s hiába kedves, intelligens, lehet, hogy hiányzik a "szikra" ami kipattanhat az első, de akár a negyedik találkozás alkalmával is. Ha "túl jó vagy nekem" szöveg jön az azt jelenti, hogy nem jött a szikra és van valami apróság - talán nem is tudatosult benne, hogy mi az, csak érzi - ami miatt rájött,. hogy itt nem is lesz szikra.

45. Lina13 (válaszként erre: 43. - Mari20)
2011. jan. 27. 13:39
Nagyon tetszik amiket tanácsoltál :-)
44. sunshine24 (válaszként erre: 41. - 1d1983f461)
2011. jan. 27. 12:00
Pedig mennyi csalódástól, meg játszmától kímélhetnénk meg magunkat mi emberek, ha felvállalnánk, amit gondolunk. Nem lehet mindenkinek tetszeni, jobb azt tudni, mint mondvacsinált indokok mögé bújni. De ez az én véleményem. Én mindig megmondtam minden pasinak őszintén, ha nem tetszett. Nem volt ebből semmi feszkó, mindenki élte tovább a kis életét.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook