Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pásztó és Hatvan környéki kismamák fórum

Pásztó és Hatvan környéki kismamák (beszélgetős fórum)


1 2 3
81. pidiko (válaszként erre: 80. - Lona_80)
2011. ápr. 12. 13:28
ÉN vagyok szomorú vagyok hogy sosincs senki:(
2011. ápr. 12. 13:02
Ha-hó!!!! Sehol Senki?
79. Lona_80 (válaszként erre: 77. - Sensit)
2011. ápr. 9. 08:27

Tegnap már nem jutottam gép elé!

Mézeskalácsot sütöttünk a kisfiammal :-)

Szóval:

Az elsőnél téraránytalanság miatt császároztak, és elég nagy is volt a kisfiam 4400 gr. és 61 cm. :-)A seb szépen gyógyult, nem volt vele semmi gond viszont elég sokáig és nagyon fájt utána.

Ezek után én automatikusan azt gondoltam, hogy a következő is császár! De mint kiderült nem így van, és a kislányom simán született. Elég nehezen ment, majdnem vákumozni kellett a végén! De aztán nagy nehezen sikerült anélkül is! Az élmény utána leírhatatlan amikor oda teszik a hasadra miután kibújt! :-) Császárnál csak megmutatták és

csak a megfigyelőben találkoztunk újra!

Ha van még kérdésed írd meg! Szívesen válaszolok!

78. Lona_80 (válaszként erre: 77. - Sensit)
2011. ápr. 8. 11:58
Természetesen! Melyik érdekelne? Gondolom mind kettő! Most megyek picúrt altatni, de amint tudok jövök és írok Neked!
77. sensit (válaszként erre: 76. - Lona_80)
2011. ápr. 8. 09:58
Írnál erről bővebben?
76. Lona_80 (válaszként erre: 74. - Pidiko)
2011. ápr. 8. 07:53
Nekem az elsővel császár volt, a másodikat simán szültem! Mind a kettőnek megvannak a maga előnyei és hátrányai is!
75. Lona_80 (válaszként erre: 71. - Sensit)
2011. ápr. 8. 07:46

Sziasztok! Én is itt vagyok! Csak ahogy megérkezett a jó idő egyre többet vagyunk az udvaron.... :-)

Remélem mindenki jól van!

Én is szívesen beszélgetek veletek! :-)

74. pidiko (válaszként erre: 73. - Sensit)
2011. ápr. 5. 13:38
Hát nem is tudom eddig arra készítettem magam hogy császár most meg álljak át 3 és fél hónap alatt arra hogy sima szülés.
73. sensit (válaszként erre: 72. - Pidiko)
2011. ápr. 5. 13:35

Nagyon jó hír,hogy nem biztos a császár!!!!

Remélem,benéznek a többiek is!

72. pidiko
2011. ápr. 5. 13:07

Én is sajnálom hogy nincs senki olyan jó lenne beszélgetni.


Egyébként velünk minden oké igaz a terheléses cukrom kicsit sok lett így diétára leszek vagyok fogva. És eldőlt az is hogy elvileg ha a baba máshogy nem kívánja mégsem kell a császár.

71. sensit
2011. ápr. 5. 09:29
Olyan régen írtatok már,nincs kedvetek beszélgetni? :(
70. sensit
2011. márc. 23. 12:23
Ugye mindenki jól van ebben a gyönyörű időben?
69. pidiko (válaszként erre: 68. - Sensit)
2011. márc. 15. 18:09

Még nem tudom biztosra majd március végén derül ki az ortopédián mit javasolnak.

Egyébként bal csípőm nem volt kifejlődve rendesen mikor megszülettem azért számíthatok rá hogy császár lesz akkor azt írták a papíromra hogy szülés majd csak császárral.

68. sensit (válaszként erre: 67. - Pidiko)
2011. márc. 14. 20:48
Biztosan tudod,hogy császár lesz,Mondta már az orvosod?Ha nem szeretnéd,nem kell elmondanod itt,de mi az oka,hogy császárt terveznek?
67. pidiko (válaszként erre: 66. - Zneviol)
2011. márc. 12. 10:05

Szia:)


Én is Pásztóra járok és elvileg a dokinál akihez járok Tarjánban lehet szülni. De még én sem tudom hogy hogy lesz pontosan mert fogadott dokim nincs csak járok egyhez. De nagyon úgy néz ki a dolog hogy császár lesz ahhoz pedig fog kelleni fogadott doki majd ha kiderül ez pontosra akkor fogadok dokit. Egyébként tesóm tavaly Gyöngyösön szült és én úgy tudom végig vele volt a baba miután megszületett csak a vizsgálatokra meg vizitekre vitték el.

66. zneviol (válaszként erre: 61. - Pidiko)
2011. márc. 11. 23:39
Szia!Én is gratulálok nektek!Hol tervezitek a szülést?
2011. márc. 11. 23:34

Sziasztok!


Most nézem mennyi üzi van már!:)


Én Pásztóra járok orvoshoz és ha legközelebb megyek akkor akarom megbeszélni az orvossal pontosan már a szülés helyét.

Hatvan vagy Gyöngyös lesz szerintem, de most jobban húzok Gyöngyös felé, mert Hatvanban szültem először és ott voltak rossz tapasztalataim is.Főként az, hogy nem velem volt a baba, és amikor behozták,már "jóllakottan" mindíg csak aludt a tejcsi meg csak gyűlött... és nagyon nehezen tudtam fejni, és bedurrantak a cicik... Sőt, nem is igazán ment, a férjem hiába hozta a különböző mellszívókat, de egyik sem vált be igazán ott.A 4 vagy 5. napon volt az, hogy az egyik szülésznő jött hozzám minden etetés után és próbálta segíteni fejni. Többen is akartak segíteni egy-egy alkalommal, de a vége az lett, hogy mindenki másként mutatta és már én sem tudtam, hogy is lenne jobb, mert sehogy sem ment:(


Ha valaki tud valamit Gyöngyösről akkor írjon!!!!!Hogy ott hogy vannak ezek a dolgok vagy bármi más!mert most még azért van időm eldönteni, hogy hova is menjek majd.


A lánykám tud a tesóról és szeretgeti és puszilgatja is a hasamat, de azért kívácsi vagyok rá, hogy hogyan fogadja majd! Bízom benne, hogy akkora már alváshoz sem kell a neki a cici, mert most még azon alszik el!Inkább már csak dudózik rajta szerintem, nem sok kell neki, néhány perc és már alszik is!

Mostmár én is megyek aludni, mert már késő van!

Nektek is jó éjszakát!

64. sensit (válaszként erre: 55. - Pettka)
2011. márc. 8. 19:27

Jaj,késő vettem észre a hozzászólásod,bocsi..Sajnos előfordul ezeknél a teszteknél ilyen...Bármelyiknél..Sajnos várni kell egy kicsit,hogy egyértelműbb legyen..Szerintem még a doki sem tud biztosat mondani..Szorítok!

Feltétlenül írj,ha van valami fejlemény!

63. pidiko (válaszként erre: 59. - Lomnic)
2011. márc. 8. 17:19
Akkor nagyon szépen fejlődik a nagylegény:)
62. pidiko (válaszként erre: 61. - Pidiko)
2011. márc. 8. 17:18
Hova?Kihez jársz dokihoz?
61. pidiko (válaszként erre: 57. - Zneviol)
2011. márc. 8. 17:17

Szia jó hogy itt vagy:)

Gratula a picurokhoz:)

Úgy nézem mi nem sokkal egymás után szülünk majd:)Mi ma 22+1 vagyunk:)

60. pidiko (válaszként erre: 55. - Pettka)
2011. márc. 8. 17:16
Hú ez érdekes már nem te vagy az első akitől ilyet hallok. Szerintem biztos ami tuti menj el dokihoz ő okosabbat tud mondani remélhetőleg.
59. lomnic
2011. márc. 7. 21:16

Sziasztok!


Zneviol üdv! Nálam is másképp volt a 2. babavárás, mégis kislány lett ő is:-))) Kislányod tud a tesóról? Hogy fogadta?


Pettka, írtam pü-t! Itt is hajrá!


A hétvégénk szuper volt! A gyerekekkel a barátnőméknél vendégeskedtünk, a fiúk pedig elvonultak kikapcsolódni:-))


Kicsi fiunk fordul hátról hasra, alig tudom pelenkázni!

Ma elég sajtkukac volt mind a 3, csak rajtam jött elő a tavaszi fáradság...

Jó éjt nektek!

58. sensit (válaszként erre: 57. - Zneviol)
2011. márc. 7. 18:27
Szia!Örülünk hogy itt vagy!Te hova jársz orvoshoz?Hol szeretnél majd szülni?
2011. márc. 7. 15:17

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok!Már egy jó pár napja regisztráltam, csak nem jutottam a gép elé, mivel a kicsi lánykám is szeret itt ülni! :) Ő 21 hónapos, és most épp alszik még! Rajta kívül most várjuk második bébinket, akivel most 19 hetesek vagyunk.Ma voltam vele ultrahangon,de nem hajlandó megmutatni magát!:)) Vele minden másképp van mint a kislányommal.Émelygés, hányinger, minden volt, mostanság csak nagyon fáradékony vagyok és már fájogat a derekam is.Úgy látom ébredezik a kiscsajszim, ugyhogy most megyek...

56. Pettka (válaszként erre: 55. - Pettka)
2011. márc. 7. 10:58
Persze ,erről más véleményét is várom!
55. Pettka (válaszként erre: 54. - Sensit)
2011. márc. 7. 10:09
Szia!Jó hogy vagy!Leírom,mi történt.Tudod,írtam,hogy megjött szerdán.De másmilyen színű és állagú volt(világos és híg).A melleim nagyon fájnak és hányingerem is van.A védőnőm azt mondta,teszteljek egyet.Pozitív lett.3 nap alatt totál elmúlt minden.Este teszteltem megint(Lily-Tes..ban vettem),az negatív lett.A medy-lab lett előtte is pozi,meg a "mensi"közben is.Melyiknek higgyek?Doki csak pénteken lesz.
54. sensit
2011. márc. 7. 10:03
Sziasztok!Hogy telt a hétvégétek?Mindenki jól van?
53. pidiko (válaszként erre: 52. - Lomnic)
2011. márc. 3. 12:23

Szia:)

ÉN nem tudom megenni az édességet és nem is eszek többet mint előtte.

52. lomnic
2011. márc. 3. 10:49

Sziasztok!

Odakinn minden HÓfehér! Tavasz van:-)))


Pidiko! Köszönöm!

A kajának nehéz ilyenkor ellenállni:-)))Meg szoptatás alatt is. Én rengeteg édességet eszem, főleg sütiket...


Pettka!

Nem tragédia, bár tudom, ilyenkor minden gondolatod a baba körül forog, nem?

Szedsz vitamint? Tél végén eléggé ki van fogyva a saját készletünk.

Nem az orvos és nővérhiány mondta a védőnőd? Az igaz, hogy 3-4 orvos elment Kistarcsáról, de akik maradtak maximálisan odateszik magukat. Nekem választott szülésznőm volt, orvosom nem. Nagyon megbíztam benne...


Jó hétévégét nektek, mi elutazunk...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook