Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülésznőt keresek Budapesten a Szent Imrében! Tudtok ajánlani? fórum

Szülésznőt keresek Budapesten a Szent Imrében! Tudtok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


8. Mimi83 (válaszként erre: 7. - Kklári)
2011. febr. 4. 09:44

Azért lehet, hogy másnak tudtál segíteni azzal, hogy ezt leírtad :)

Én elvileg április 16-17-re vagyok kiírva. Majd meglátjuk mikor szeretne jönni :)

Lehet találkozunk :)

Első babát várod?

7. Kklári (válaszként erre: 6. - Mimi83)
2011. febr. 3. 11:32

Hát sajnálom, hogy érdemben nem tudtam segíteni!

Lehet hogy majd találkozunk a szülészeten áprilisban ha a vége fele szülsz te is! :D

6. Mimi83 (válaszként erre: 5. - Kklári)
2011. febr. 1. 12:17

Én is voltam egy ilyen mamaklubos találkozón. Akkor 40 perc késéssel jött egy szülésznő, miután többen betelefonáltak az osztályra.

A honlapot is ismerem, de szimplán a nevek alapján, ismeretlenül, ajánlás nélkül nem akartam választani.

Próbálkoztam a kismama tornával is, és voltam 2-3 előadáson is, ahol pont nem volt egyetlen szülésznő sem. Veszélyeztetett terhes vagyok, így összesen volt kb 2 hónap amikor kicsit tevékenykedhettem. Most 2 hete ismét ágyhoz vagyok kötve, el lettem tiltva a tornától és minden mászkálástól. Nem merek menni ezekre a találkozókra, mert nem biztos hogy lesz ott szülésznő, a szűk, levegőtlen folyosón való ácsorgás sem tesz jót.

Ráadásul a terem is nagyon pici, és mindig zsúfolt. Végig állni egy előadást, most szintén nem nekem találták ki.

Amúgy a lentebb említett fórum táblázata tényleg nagyon hasznos, és mindenki segítőkész! Én nagyon sok hasznos tanácsot kaptam tőlük, mely alapján sikerült eldöntenem kit válasszak.


Kklári! Neked is köszönöm ezeket az infókat amiket írtál! Annak aki aktívkodhat a terhesség alatt, annak nagyon hasznos lehet!

Viszont aki ágyból próbál szimpatikus szülésznőt találni, annak szívből ajánlom a lentebbi fórum táblázatát!

2011. febr. 1. 09:23
Minden hónap második csütörtökön van mamaklub ott lehet találkozni a szülésznőkkel. De megnézheted a honlapot is, mert vannak előadások és torna is. Egyébként én is áprilisban szülök nekem Vas Gabit ajánlották én őt fogadtam meg. A honlap címe: imreszul.neologik.hu/ De nekem valamiért most nem jön be az oldal.
4. szorsolya (válaszként erre: 1. - Mimi83)
2011. febr. 1. 08:03

Szia!

Nyulas Jolánt választanám másodszorra is! :)

Ajánlom, ha valakit végül majd választasz gyorsan egyeztess vele, elég leterheltek...

2011. jan. 26. 10:49
Köszi, megnézem
2011. jan. 26. 10:48

Szia. Egy egy Szent Imrés fórum.


[link]

2011. jan. 26. 10:45

Nem rég költöztünk Budapestre, a babát áprilisra várjuk, és nincsenek olyan ismerőseim, akik a szent Imrében szültek volna. Ezért szeretném a segítségeteket kérni, mert nem szeretnék csak név alapján dönteni. Olyan valakit keresek, aki tényleg segítőkész. Nem kell, hogy végig benn legyen, mert apás szülést tervezünk, de szeretnék biztos lenni abban, hogy ha kell, számíthatok rá. Legyen kedves, türelmes, megértő és ne csak parancsolgasson, hogy mikor mit csináljak. Tudom, hogy rajtam múlnak a dolgok, nekem kell megszülni a babát, de azért nem mindegy, hogy milyen közegben.

Előre is köszönöm annak, aki tud és segít nekem!

Mimi83

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook