Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkakeresés diákként fórum

Munkakeresés diákként (beszélgetős fórum)

2011. jan. 26. 14:23
Meglátásom szerin a diák munka még jobban megy mint bármely más. Vagyis pár éve még jobban ment, és jobban is fizettek nekik mint aki a családját szerette volna eltartani. Biztos van még a Student... meg ehez hasonlók, ahol kifelyezetten diákokat keresnek. Otthoni munkát ugyan nam adnak, csak szórólapozás, nyomdákba kisegítés, behúzás.... egyszóval fizikai munkák. Azt tudom mi nem diákok ugyanazt a munkát csináltuk mint a diákok, de sokkal kevesebb pénzért! :-(
5. 745c235007 (válaszként erre: 4. - Seragirl)
2011. jan. 26. 10:57
adminisztráció témakörben ha keresel részmunkaidőt akkor lehet találni, vannak egészen jók is :)
2011. jan. 26. 10:50
Én is inkább olyanra gondolok, a lényeg, hogy suli mellett tudjam végezni,és ne menjen a suli rovására. Igazából azt se tudom, hogy milyen féle munkát lehet suli mellett csinálni.
2011. jan. 26. 10:45
Én pl. már nem is diákmunkákat nézek, hanem részmunkaidős állásokat... sokkal több értelme van!
2. 745c235007 (válaszként erre: 1. - Seragirl)
2011. jan. 26. 10:44
Szia! ezt most nem rosszindulatból fogom írni, de egy cipőben járunk és hidd el Nekem, hogy jobb ha a két kezedet összeteszed ha találsz normális diákmunkát ami NEM otthonról végezhető!!!
2011. jan. 26. 10:43

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy én még diák vagyok, és szeretnék valami olyan munkát, amit suli mellett könnyen megtudok csinálni, főleg itthon. Tudnátok ebben segíteni, hogy milyen munkák vannak így? Miket érdemes, és hasonló információkat megköszönnék! Fontos lenne!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook