Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudtok ajánlani gyerekfotóst Pécsett, aki fotókönyvet is készít? fórum

Tudtok ajánlani gyerekfotóst Pécsett, aki fotókönyvet is készít? (tudásbázis kérdés)


15. martin3 (válaszként erre: 14. - 81fea164b2)
2011. jan. 28. 18:56

szia! ma csináltam pár képet, mert szépen sütött a nap, próbáltam figyelni a háttérre stb. Szerinted ezek már "megfelelőek" egy albumba? vagy nagyon bénák?

és voltam egy fotós boltba is, teljesen jó minőségű fotókönyvet készítenek kb 10ezerért már. (az azért mégsem 26ezer..)

az lenne még a kérdésem, ha értesz hozzá, hogy most pl csináltam egy fényképet, de azt mondjuk szeretném fekete-fehérben, akkor van erre valami program, hogy "bűvészkedjek" a képekkel, vagy ezt már tényleg csak egy fotós tudja?

Az albumodat nem találom, hol kell néznem?

köszi

14. 81fea164b2 (válaszként erre: 13. - Martin3)
2011. jan. 27. 14:18

Szia. Sajnos a fotós ismerősöm, most megy vissza 31-én Angliába és csak június elején jön vissza :( úgyhogy ez bukta, sajna.

Igazából én nem ismerem ezt a netes fotókönyvet, de a minősége szerintem sem olyan jó, mint a fotós általié. Már csak abból indulok ki, hogy a fotós amit készít képet, letisztázza, világosítja, javítja, laborban spéci jó minőségi papírra hívják elő, ez minőségi munka. A netes én szerintem egy tömegtermék, ahol nem a minőségre, hanem a mennyiségre mennek, egy kb. megfizethető áron, de lehet, hogy azt nem előhívják, hanem nyomtatják és a minőséget ez is már merőben rontja.

És ugye saját fényképet töltesz fel, vagy küldesz el, ami lehet hogy túl sötét vagy világos, túlexponált, esetleg vaku megégette....szóval ez csak az én véleményem.

Sajnos a fotósok meg horror áron dolgoznak, tudom.

Írtad, hogy elég jó gépetek van otthon, akkor gondolom a felbontása és minősége is jók a képnek; nincs otthon képszerkesztő programod??

Mert te is tudsz szép képeket csinálni biztos, a szerkesztővel meg mindenfélét lehet csinálni és akkor csak elviszed egy laborba szépen előhívják neked, jó minőségben és te csinálsz sk, egy szép albumot apának :)

Én imádok bíbelődni a fotókkal, kisfiamról már szerintem több ezret csináltam :)

Nézd meg itt az albumomat, a kisfiamról én csináltam, szerkesztettem őket, és ilyent te is tudsz otthon :)

Szólj ha tudok még segíteni, vagy írjál privátba.

Üdv.

13. martin3 (válaszként erre: 12. - 81fea164b2)
2011. jan. 27. 13:07
ok, köszi. Még annyi, hogy szerinted(nem tudom van-e tapasztalatod, vagy esetleg ezt a fotós ismerősödet megkérdeznéd), valóban van-e minőségi különbség a fotós által elkészített fotókönyv és a fotósboltok által hirdetett fotókönyv helyett. Ugyanis a neten már 5-6 ezertől(nekem kb a 8ezres felelne meg)hirdetnek ilyet, hogy én otthon a letölthető programmal megszerkesztem ahogy én szeretném és elküldöm nekik, ők kinyomtatják. Egy fotós pedig ugyanezt 26ezerért csinálná meg...(ez maga csak a fotókönyv, a fotókért külön kell fizetni)és a neten azt olvastam (persze fotósok honlapján,akik azért "hazabeszélnek"), hogy a fotóboltok által hirdetett ilyen könyvek minősége nagyon rossz....
12. 81fea164b2 (válaszként erre: 11. - Martin3)
2011. jan. 27. 08:43
Szia. Írtam már neki, még nem válaszolt... még jelentkezem
11. martin3 (válaszként erre: 10. - 81fea164b2)
2011. jan. 26. 13:47
ok, köszi
10. 81fea164b2 (válaszként erre: 8. - Martin3)
2011. jan. 26. 12:24
Megkérdezem az illetőt és még szólok.
2011. jan. 26. 12:15
Kaposvári fotós házaspárt ajánlanék neked. Bárhova elmennek fotózni, babát is szoktak és elég kedvező áron csinálnak könyvet is! Gyönyörű babafotóik vannak:) Ha érdekel, privát küldök elérhetőséget!
8. martin3 (válaszként erre: 7. - 81fea164b2)
2011. jan. 26. 11:44
ok, köszi, nagyon rendes tőled! egy nemsokára 6éves kislány, egy 4,5éves kisfiú, egy 2,5éves kisfiú és egy 6hónapos kislány. a 2 csajjel nem lesz gond, mert a nagy már simán csinálja, amit kér egy fotós(az oviban is tök jó képeket csináltak róla), a kisebbik meg "még" nem csinál galibát...a nagyobbik fiú kicsit izgő mozgó, viszont őt az új helyzet szerintem lekötné...a legnehezebb a 2,5éves lenne, nagyon jó kisfiú, de ha fotózom mindig odajön a kamerához és abban akarja nézni magát, illetve soha nem azt csinálja, amit kérek tőle....szerintem őt a legnehezebb fényképezni...
2011. jan. 26. 11:37

:) ez aranyos volt, a zsák bolha :)))

Van egy nem hivatalos fotós ismerősöm is, aki másnak is csinált igen szép fotókat, ha gondolod megkérdezem tőle, ő mivel nem fotós, hanem hobbi fotós, tehetséggel megáldva, és én is vele szeretném kisfiam első szülinapját megörökíttetni, megkérdezem tőle, ha szeretnéd.

6. martin3 (válaszként erre: 5. - 81fea164b2)
2011. jan. 26. 11:28
köszi a segítséget. olyan cd-t már csinált nekünk az egyik rokon, igaz akkor még csak 1 gyerek volt...igazából van egy elég jó gépünk is a fotózáshoz, de egyszerűen képtelenség őket úgy lefotózni, hogy a háttér is normális legyen, olyanok mint egy zsák bolha...na egyszerre mind a 4-et eddig lehetetlenség volt lekapni...gondoltam egy műterem "meghatja" őket....és az újdonság varásza miatt "gyorsan" le lehetne őket fényképezni..:)))
5. 81fea164b2 (válaszként erre: 4. - Martin3)
2011. jan. 26. 11:15

Nah igen. A mienk esküvői album volt, de ott volt a 3 hónapos babánk is, klassz képeket csinált.

Nem konkrétan csak a fotózás sok, hanem a könyvkötőnek, a laborosnak is mind-mind fizetnie kell a fotósnak... abból adódik össze :(

Hány éves lesz apuka? És mikorra kell az ajus?

Már zenés, fényképes dvd-t is lehet ám csináltatni, nagyon megható tud lenni, és abba egy csomó emléket bele tudsz rakatni, születéstől, esetleg esküvőtől kezdve a születésnapjáig időrendbe végigvezetve, tök szép zenével.... az is klassz ajus és nem kerül 40-be :)

Szólj ha tudok segíteni még, nagyon szívesen.

Én is imádok fotózni, és mindent ami a fotókról szól... nagyon klassz ajándékokat lehet már kitalálni és csináltatni is. Üdv.

4. martin3 (válaszként erre: 2. - 81fea164b2)
2011. jan. 26. 11:04

szia!:)

hú, az nekem kicsit sok...igen amúgy erre a könyvre gondolok, hogy maga a lapok olyan, mintha a fotók lennének. A neten láttam hogy saját fényképből már 5ezerért is csinálnak(ez az alap), de gondoltam, ha fotóssal csináltatom a képeket akkor max 15-20-nál megáll....de a duplája?

amúgy eléggé szór a kínálat az árban is, van aki 12ezerért fotóz, van aki 30-40-ért...

2011. jan. 26. 10:37
De méret és kép db szám függő az ár is
2. 81fea164b2 (válaszként erre: 1. - Martin3)
2011. jan. 26. 10:36

Szia. Szintén Pécsről :)

Nekem van fotós ismerősöm és csinál gyerekképeket is

Az ár megeggyezés szerint megy asszem, de nekünk nagyon szép könyvet csinált :) az 40 rugó volt.

Most nem biztos hogy egy könyvre gondolunk :(

A mi albumunk olyan mint egy rendes könyv, jó vastag lapokkal és azok a fotók

2011. jan. 26. 10:32

sziasztok! tud nekem valaki ajánlani gyerekfotóst, aki fotókönyvet is készít az általa készített fényképekből? mennyire drága egy ilyen fotózás? 4 gyerek lenne...

férjem szülinapjára szeretnék készítettni egy ilyen könyvet, gondoltam arra is, hogy saját képekből, de valahogy jobban örülnék egy profi fotós által készített képekből készültnek. Persze ha nagyon húzós az ára, akkor marad a saját fotóból készült...

valaki csináltatott már ilyet Pécsett?

köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook