Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki a Gremese Mei Tai-t? Tapasztalatok általában a Mei tai-ról? 10 hónapos a kisfiam, érdemes még vennem? fórum

Ismeri valaki a Gremese Mei Tai-t? Tapasztalatok általában a Mei tai-ról? 10 hónapos a kisfiam, érdemes még vennem? (beszélgetős fórum)


12. 3fcc53e39c (válaszként erre: 1. - 81fea164b2)
2011. febr. 12. 20:05

Szia! Nekem most érkezett meg a Gremesém, az amit 15 kg-ig lehet használni. Tényleg nagyon szép, jó erős anyagból van, pont olyan mint a neten, csak ajánlani tudom. Bár még kibróbálni nem tudtam, mert a kisfiam még csak 11 hetes, és még picit nagy. A mérete alapján az biztos, hogy ezt tényleg jó sokáig lehet majd használni. Szóval szerintem érdemes még megrendelned, a kötözésbe meg majd belejössz! :)

(a férjemet felhívtam mikor megérkezett, és az volt az első reakciója, hogy nehogy kipróbáljam, mert tuti elejtem a gyereket.... fő a bizalom.... :) )

11. 81fea164b2 (válaszként erre: 10. - Norchy)
2011. jan. 26. 11:20
:( igen azt olvastam, hogy ilyen súlyút már hátra érdemesebb kötni :( de én ettől egy kicsit tartok, pontosan ahogy írtad, nem látom és akkor nyugtalan vagyok én is. Nah meg balfasznak érzem magam a hátrakötözéshez, félek, hogy elejtem még felrakom a hátamra, ha egyáltalán fel tudom rakni, szóval így elég nehéz, mert tök drága és ha nem válik be ? :( érted? Kerítek vkit akinek van, kölcsönkérem kipróbálni, mert így vaktába már annyi fölösleget vettem :( pl 1 hete egy kengurut :( bele se fér a fiam :(
10. Norchy (válaszként erre: 7. - 81fea164b2)
2011. jan. 26. 11:06

hát, ha közelebb laknál, mondanám, hogy kölcsön adom, próbáld ki, hogy bírjátok e mindketten....

én csak ajánlani tudom, de volt akinek kölcsön adtam, és nem jött be.

viszont asszem 7kg felett már hátulja javasolják a kötést, azt még csak tesztből próbáltam, egyedül nem mentem úgy a lányommal, mert szeretném, ha tudna szólni, ha baja van, mivel nem látom.....

de egy barátnőm kendőzik, hátra köti a 10kg-s fiát, mert elöl nem bírja, 10hónapos a baba, és tökéletesen elvannak így a városban

2011. jan. 26. 10:53
Amúgy én kendőztem, liliputi rugalmassal, most meg Manduca SSC-t használok, tulajdonképpen csatos MT. :-D Nagyon jó, de itthon egyszerűbb lenne a kötözős.
2011. jan. 26. 10:51
Nekem is nagyon tetszik, de most sógornőmmel varrunk egyet, tegnap vettem anyagot.
7. 81fea164b2 (válaszként erre: 6. - Norchy)
2011. jan. 26. 10:34

Ohh köszi, végre vki észrevett :)

9 kg-os a kisfiam, van már 3 kengurum, de egyik sem az igazi, mivel még nem jár, és nem egy babakocsifüggő :( így én szívesen cipelném, csak hát a kenguruk zöme 9 kg-ig jó, van persze 12 kg-ig is, de eszméletlen mi pénzt elkérnek érte :(

Nem mondanám a mei tai-t sem olcsónak :( de ez tűnik a legpraktikusabb cipelőeszköznek. Van rajtam fölösleges plussz kg, még sport gyanánt is szívesen sétálnék a 9 kg-os terhemmel a levegőn, ha tudom mivel cipelni természetesen :)

2011. jan. 26. 10:29

sziasztok,

nekem van meitai-om, és imádtam. mostanában nem használtuk, mert már jár a lányom, és hidegben sokat nem kirándultunk, de még tervben van használni.

3hónapos korától használtam, nagyon jókat aludt benne.

én csak ajánlom mindenkinek. az biztos, hogy legközelebb már a hátamra kötöm. nagyon kényelmes.

én is teszveszen vettem egy használtat, liliputi márkájút.

kérdezzetek, hátha még tudok segíteni :)

5. 81fea164b2 (válaszként erre: 4. - Nemmaci)
2011. jan. 26. 10:25

A neve ugyanaz, de az oldalon kicsit másképp néznek ki. Felmentél az oldalra? Nézd meg ott gyönyörűek vannak, 3 féle típusban, klasszikus, keresztpántos, meg a karcsúsított...... nagggggyon szépek :)

Most nézd meg itt vagyunk millióan és senki nem jön nekünk segíteni :(

2011. jan. 26. 10:20

ez nem ugyanaz?

csak sokkal olcsóbb!

[link]

3. 81fea164b2 (válaszként erre: 2. - Nemmaci)
2011. jan. 26. 10:17

Igen, ha felmész erre a gremese.hu oldalra ott egészen 3 éves korig is írja, hogy van olyan fajta.

De a tesz-veszen pl. láttam egy csajt aki saját maga készíti és ő meg azt írja 80 kg-ig jó :-o

és van egy fénykép is ahol két hüle pasi van, és az egyik a másik hátán van a mei tai-ba :-o

Ez a gremese gyönyörű, első látásra szerelem, de majd meglátod milyen horror ára van :( legalábbis nekem horror :(

2. nemmaci (válaszként erre: 1. - 81fea164b2)
2011. jan. 26. 10:14

szia!

én is kacérkodom a gondolattal, hogy veszek. nekem is nagyon tetszik, most nekem is kengurum van, de azt csak elöl lehet hordani. én úgy láttam van olyan változat is, ami 3 éves korig jó.

2011. jan. 26. 10:07
Mei tai tapasztalatokra lennék kíváncsi, nekem nagyon tetszik, de kisfiam már 10 hónapos, kenguruk általában 9 kg-ig vannak hitelesítve :( erről azt hallottam 15 kg-is jó.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook