Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Leégett lakás... Biztosítás nékül. :( fórum

Leégett lakás... Biztosítás nékül. :( (beszélgetős fórum)

2011. jan. 26. 13:30

Hú, nem irigyellek.

Inkább valami lakhatási segítséget kérjetek az önkormányzattól.

Aztán szép lassan majd csak összejön valami.


Nagyon fontos a biztosítás. Nem szabad sajnálni rá a pénzt. Nálunk már kétszer volt villámcsapás, ami rendezte az összes háztartási készüléket meg a tető egy részét is. Nem is tudom, mi lett volna, ha nincs biztosításunk. Hogy pótoltam volna a TV-től kezdve egészen a mikróig mindent, plusz a tetőjavítás.

2011. jan. 26. 13:22
Én sem úgy értettem, azt hiszem általánosítottam egy kicsit.
4. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 3. - Db78bacc4f)
2011. jan. 26. 11:34

Talán e tekintetben nem az "országot" kell hibáztatni. Nem érezném fairnek, hogy sokan nyögik a biztosítást, más meg nem, és utána ugyanúgy kártalanítják.

Nem azt mondom, hogy nem kell segíteni egymáson (ha van lehetőség), de a csodára várni nem épp ésszerű.

2011. jan. 26. 11:00
Én nem akarlak elkeseríteni, de ebben az országban kinek segítenek??? Sajnos senkinek.
2. kovaevakiss (válaszként erre: 1. - Meli0428)
2011. jan. 26. 08:32
Szerintem, ha nem vagytok rászorulók, akkor csak az önkormányzat tud valamennyit segíteni. Ott is a humán- vagy szoc.bizottság javaslata alapján majd eldönti a K.Testület, hogy milyen mértékben tud támogatni. Természetes, hogy ehhez be kell adni kérvényt, jövedelemigazolásokat, hogy a vagyoni helyzetről képet kapjanak.
2011. jan. 26. 08:25

Hétfőn kiégett/leégett a lakásunk...1 telken 2 lakás volt. Sajnos biztosítás csak a telken lévő nagyobb házra van(arra is csak alap így csak az a ház van biztosítva)

Önkormányzat segíthet? Bementünk és azt mondták,hogy max. 100ezer ft-ot kapunk,de ez is kb. 1 hónap,mert összekell ülni...megvitatni stb. Tegnap amikor rákérdeztünk az ügyintézős csajnál ő azt mondta,hogy szerinte 100ezer ft-ot nem fognak adni,mert ilyen összeget még csak 1x adtak egy nagyon rászoluló családnak. Ilyenkor mit lehet tenni? Szerencsére a párom barátjánál egy ideig tudunk lakni,de őt sem szeretnék zavarni.... :S

Lehet valamilyen szervezethez fordulni segítségért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook