Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Trófeában esküvő fórum

Trófeában esküvő (beszélgetős fórum)

17. rencsilany (válaszként erre: 1. - 35486a5042)
2011. jan. 26. 19:37
tesóméknak ott volt.szuper volt.A tánchely kicsit szűkecske volt(külön termes megoldás)De megoldható volt és nagyon jó volt.A kaja mindig friss és meleg volt,bárki ehetett,annyit amennyit kért.És akkor amikor akart.Én csak bíztatni tudlak!:)
2011. jan. 26. 09:02
amúgy miért szeretnétek ott tartani?
2011. jan. 26. 08:13

nekem a trófeában volt az ebéd esküvő után, bőven elvoltunk, mindenki azt evett amit szeret, ízlett is nekik az étel és az idő is bőven elég volt nekünk 34főnek. Az igaz,hogy mivel várandós voltam így ez nekem jó választás volt, de ha nem lettem volna terhes akkor menyasszonytánc meg ilyesmi biztosan kibérelünk egy éttermet vagy kerti lagzit csinálunk :)

Ja és szerintem volt hangulata....nekem az esküvői tortájuk gusztustalan volt és elvette a kedvem, a képen sokkal szebb volt mi meg egy lapos csokival leöntött béna tortát kaptunk :( jeee....

Ha tudjuk,akkor hozunk tortát...ezt leszámítva jó volt.

14. emagdi
2011. jan. 26. 08:06

én már voltam a margit körútiban esküvőn.

hááát... szerintem inkább alkalmas szülinapozásnak a hely, vagy ilyesminek, de én nem szerveznék oda esküvőt, hacsak nem akarom gyorsan és egyszerűen letudni az egészet.

vendég szemszögből pozitívum volt, hogy akkor és azt ettem amit akartam, nagy volt a választék, a pincérek normálisak és gyorsak voltak (innivaló szempontjából). és baromi finom volt az esküvői torta (bár nem tudom, hogy azt is ők intézték-e).

hátránya az egésznek, hogy elég személytelen a hely, nincs esküvő hangulata.

13. bf5264a5b9 (válaszként erre: 12. - Bf5264a5b9)
2011. jan. 26. 08:03
ehh... de utálom hogy nem lehet hozzászólást javítani... Budai trófea az nálam a Margit körútit jelenti...
2011. jan. 26. 08:01

Fú... mi Trófeamániások vagyunk :) Az összes szülinapot, jeles eseményt ott tartjuk :)


A Zuglói trófeában nagyon jó a kínálat, viszont eléggé szorosan vannak az asztalok (nagyon zsúfoltnak hat), és kicsit "sötét" a terem.


Az Újbudai trófea Nekem nagyon tetszik, van saját parkolója is, és tágas a hely, világos a terem, nagy a választék, gyorsa a kiszolgálás.


A Budai trófea elég kicsi, nem olyan nagy a kínálat, nem tudnak nagy társaságnak összetolni asztalt, és nehéz parkolni a közelben, viszont a kiszolgálás elég gyors volt.


A Visegrádi utcai trófea elég kicsi, nagyon elszeparáltak a helyiségek, lassú a kiszolgálás, és nagyon nehéz parkolni hétvégén.


A Király utcai trófea a személyes kedvencem. Elegánsabbnak hat, mint a többi Trófea, nagy az ételkínálat, tágas a hely, világosak az asztalok, és jó a kiszolgálás is :) Én igazából itt tudnék leginkább elképzelni egy esküvőt, bár a parkolás itt is rémálom :(


Az Óbudaiban még nem voltunk... hmm... úgyis jön a házassági évfordulónk, úgyhogy lehet hogy megcélozzuk :D

2011. jan. 26. 07:41
Mi a Lágymányosi híd budai részén lévő Trófeában tartottuk az eljegyzésünket - meg voltunk elégedve a vendéglátással és a kajákkal is.
10. Tücke
2011. jan. 26. 07:12
a XIII. kerületit én se ajánlom nekem ott oszttalim volt és szinte mindenre húzták a szájukat
9. Agnik1 (válaszként erre: 7. - Sulawesy)
2011. jan. 26. 02:26
A XIII. kerületit én sem ajánlom, a húgom szülinapját ünnepeltük ott, nem jó. Nincs meg az a színvonal amit a többi Trófea nyújt!
8. Agnik1 (válaszként erre: 6. - 35486a5042)
2011. jan. 26. 02:24
A miénk a zuglóiban volt. Szuper volt!:)
7. Sulawesy (válaszként erre: 1. - 35486a5042)
2011. jan. 25. 23:24

Én a XI. kerületit nyugodt szívvel ajánlom most hétvégén voltunk a XIII. kerületibe a Visegrádi utcába, na azt nem!!!! Lassúak, nem kedvesek, és alig akarták újra tölteni a tálakat.....


Mi lánybúcsút szerveztünk oda. A telefonban nagyon segítőkészek voltak. Hívd fel őket, megkérdezik, hány fő, különleges kívánság.. jah és nekünk kellett előleg.


Láttam ott esküvőt tartani, ha lehet a XI. kerületit azért is ajánlom, mert vannak boxok benne, kissé el van szeparálva. Bár nem tudom, hányan lennétek, de egy egész ilyen boxot érdemes lenne megtölteni...

2011. jan. 25. 22:56
hát mindegy ,hogy melyikben, csak kíváncsi lennék,hogy tartott -e már valaki ott esküvői vacsit :)
2011. jan. 25. 22:54
És melyik Trófeára gondoltál? Mert Bp-en van egypár...
2011. jan. 25. 22:40
akkor bocs:-)
2011. jan. 25. 22:39
Pestre gondolok... :)
2011. jan. 25. 22:38
békéscsabán? régen eléggé kétes hírű hely volt... de mondjuk ennek 10 éve..
2011. jan. 25. 22:34
Volt már valakinek a trófeában esküvője?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook