Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát szeretnénk.... fórum

Babát szeretnénk.... (beszélgetős fórum)


2011. jan. 25. 19:16
Nem szabad görcsösen akarni, és összejön.
6. e962ec2414 (válaszként erre: 1. - Fionané)
2011. jan. 25. 14:59

Szia!

Hány naposak a ciklusaid? És kb mikor van a peteérésed? És mikorra nem várod? Jól értem, hogy 10 nap telt az első akciótól? Kicsit könnyebb lenne, ha ezeket megírnád. A peteéréstől 7-10 nap a beágyazódás. És általában a 14. napon jön meg (vagy nem jön meg) a mensi.

2011. jan. 25. 14:53

Szerintem is várd meg a mensi napját,ha még nem lépted túl és akkor tesztelj. Én a 28. napon teszteltem a Fiamnál,a mostani Babánál pedig a 30. napon és akkor már pozitív volt a teszt.

Orvoshoz hiába mész korai időszakban,mert nem biztos,hogy látnak még bármit is,pedig lehet,h babás vagy.

4. iloverunning (válaszként erre: 1. - Fionané)
2011. jan. 25. 14:50
Nekem voltak felfázáshoz hasonló tüneteim a korai szakaszban. Az esély megvan. Ha nem bírsz várni, menj el orvoshoz, ők már most meg tudják mondani, de a türelmetlenkedés semmiképp nem tesz jót.
3. Titánia83 (válaszként erre: 1. - Fionané)
2011. jan. 25. 14:40

Ha háromnaponta együtt voltatok, és ez PÉ körül is megvolt, akkor nagy esély van rá, hogy sikerült.


Milyen a szúrkálás? Hol érzed?

Melleid feszülnek?


Jól mondják, várd meg a menstruációd esedékességének napját, és leghamarabb akkor tesztelj!


A nemre nincs garancia! Azt tudod, hogy nem is szabad ezzel a gyermeket zavarni. Mert a méhedben lévő gyermeknek már első pillanattól meghatározott a neme. És ha kisfiú, azt is el kell fogadni. Viszont ha végig lánynak várod, ne csodálkozz, ha női ruhákat fog hordani fiú léttére, vagy ... Nem is folytatom! Ez dr. prof. Szilveszter véleménye is!

2. Anne33 (válaszként erre: 1. - Fionané)
2011. jan. 25. 14:31

Mikorra nem várod? Lehet korai volt a teszt?

A peteéréskor voltatok együtt?

2011. jan. 25. 14:29
Nagyon szeretnénk babát, decembertől indítottuk el a "projektet", az első hónap sikertelen volt. Az utolsó menstruációm után rögtön belevágtunk és 15-én volt ebben a hónapba az első "akciónk". Utána nem volt itthon a párom így 5 napra rá volt a következő szeretkezésünk, azt pedig három naponta ismételgetjük, mert kislányt szeretnénk. Ebben a hónapba a második "akciónk" után szúrásokat érzek a hasamba, a harmadik után pedig még erősebben. A felfázáshoz hasonlító érzés, de érzem, hogy mégsem az. Tegnap vettem egy tesztet, mert türelmetlen vagyok, persze negatív lett.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook