Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Autósiskola Szegeden fórum

Autósiskola Szegeden (beszélgetős fórum)

2011. jan. 26. 14:40
Nem szabad bedőlni a nagy akcióknak. Én egy picike autós iskolában vizsgáztam le itt Szegeden. Nagyon korrekt oktatóm volt mindig volt rám ideje, a vezetés alatt csak vezettünk és nem intéztünk privát dolgokat. (Berkecz Jánosnál tanultam )
2. Kismanó86 (válaszként erre: 1. - Norejka)
2011. jan. 25. 10:34

Szia!

Mindig vannak akciók. Nyáron főleg, kifejezetten diákoknak.

Azért úgy nézd, hogy ezek csak a kötelező órák, ha jól emlékszem, 15elmélet, 30gyakorlat. És nagyon kevés az az ember, akinek 30gyak.órából sikerül. Szóval azt is meg kell nézni, hogy a plusz órákért mennyit kérnek.

Én a Kovácsnál tanultam, nem sikerült, de majd még megyek. Szerettem odajárni, csíptem a KRESZ-tanár és az oktatómat is.

Remélem, segítettem. :-)

2011. jan. 25. 10:24

Sziasztok!

Barátommal úgy terveztük,hogy nyáron majd lerakjuk a jogsit. Most viszont az egyik autósiskolánál (Csil.lag -> ez remélem nem reklám..) nagy akció van, 76400 Ft lenne az ára. Ő viszont most újraérettségizik,hogy visszavegyék az egyetemre,dolgozik,különangolra jár - nem lenne sok mellé még most elkezdeni egy jogsit? Mert szerintem nyáron is szoktak lenni akciók. Ti tudtok ilyenekről? Ha igen,akkor mit ajánlanátok,ami árban is és minőségben is jó? Mert egyszerűbb lenne nyáron,amikor már lecsengett néhány dolog és akkor is lehetne olcsóbban találni. Köszi előre is a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook