Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011.01.25. fórum

2011.01.25. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 2011.01.25.

21. 1da9380ac7 (válaszként erre: 20. - 68c0f92fee)
2011. febr. 5. 19:58
Szia Kata!Olvastam mi történt.Nagyon sajnálom!Megrázó,hogy ilyesmi megtörténhet!Sok erőt és kitartást kivánok majd egy csodaszép,egészséges kisbabát!
2011. febr. 5. 18:59
Őszintén nagyon sajnálom. Velem 2x történt ugyanez.elősször 2005 ben és most január 26 án, ezt nagyon nehéz feldolgozni,de muszáj valahogy mégis, hogy 1 év múlva sikerüljön újra a baba várás. Szerencsére találtam egy kiváló , és lelkiismeretes orvost aki mint majd terhességemre és rám is ügyel,vigyáz, ezt az orvost a Gyöngyösi kórházban találtam meg ő Salgótarjánból ment oda dolgozni arab származású ő volt Starjánban az orvosom,csak ajánlani tudom mindenkinek.lelkiismeretes, figyelmes .Sajnos későn hívtam fel telefonon, így már csak a baba elhalása után találkoztam vele,de megnyugtatott hogy a 3 babánál minden rendben lesz,JÓ KEZEKBEN LESZEK!Üdvözlettel kata
19. tatum
2011. jan. 31. 18:43
Nagyon sajnálom! Én is átéltem ezt 2-szer a lányom születése előtt, aki már 2 éves.
2011. jan. 27. 21:45

Szia

Én 4 babát veszítettem el,mindegyikőjüket a 16 hét előtt.az utolsó-2008ban-volt a legrosszabb.férjem meghalt már és új párom lett.nagyon vártuk,de sajnos nem engem választott anyukájául.hiszem hogy másban új életre lelt.

de már azóta megszületett Szonja lányom.immár 1.5 éves és gyönyörű

Ne add fel.lesz még gyermeketek.élj addig a Nagy lányodnak és örülj hogy ilyen szerető párod van

szia

Dia

2011. jan. 26. 19:50

nagyon sajnálom!

velem 2007-ben történt ez meg sajnos.

2011. jan. 26. 07:40

Nagyon sajnálom a babád elvesztését.

Remélem mielőbb sikerül átélned azt a boldog 9 hónapot, amit kislányodra várva éltél meg.

2011. jan. 25. 21:58
Nagyon-nagyon sajnálom!Mi 6 babát veszítettünk el,a 6.után hihetetlen volt a fájdalom,amit éreztem,meg akartam halni,komolyan...Aztán egyszer csak,legmerészebb álmomban sem gondoltam volna,ikrekkel lettem terhes,fiú-lány.Már 9 hónaposak,és 17 hetes terhes vagyok.Őt kigondoltuk,hogy szeretnénk,és terhes is lettem,pedig ezelőtt 8 évet vártunk az ikrekre.Igenis,léteznek csodák,és biztos vagyok benne,hogy hamarosan te is egy nagy pocis,boldog anyuka leszel!Addig is szeresd nagyon a gyönyörű pici lányod.
2011. jan. 25. 20:44

Nagyon sajnálom ami veled történt. Szeretnék kérdezni; ha déltájban véreztél, miért nem mentél egyből az orvoshoz, vagy sürgősségire?


Csak azért mert én mind a két lányommal véreztem. A nagyobbikkal (11 hetes voltam) épp dolgoztam, és az egyik munkatársam vitt be a sürgősségire este. Kaptam gyógyszert és pár napig a kórházban tartottak.

A kicsi lánnyal voltam várandós (9 hetes voltam), épp a városba indultunk, a buszt vártuk amikor elöntött a vér. Még jó hogy anyukám bent volt a városban és elvitte magához a lányzót. Szintén gyógyszert kellett szednem és pár nap kórház. Hál isten egészségesek.


Kívánom, hogy jöjjön gyorsan rendben a lelked.


Bocsi, ezzel nem bántani szerettelek volna, csak ezt szerintem tudnod kellett volna.

13. misz
2011. jan. 25. 20:21

Nagyon sajnálom, ami történt. :(

Tudom milyen nehéz ez. A Kislányom után két Angyalkától kellett elköszönöm. :(

De aztán megszületett a Kisfiam. :)


Kívánom, hogy a lehető leghamarabb nálatok is megszülessen a várva várt Kistesó. :)

2011. jan. 25. 20:02
Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat...
2011. jan. 25. 14:23

Nagyon sajnálom ami veletek történt!Nem értem mi az hogy 10%??Mármint ami nem marad meg?Mert azért sok-sok boldog terhesség várhat rád és másokra is!

Barátnőm novemberben vesztette el a 8hónapos babáját,azóta teljesen más ember:(

2011. jan. 25. 12:13
Minden részvétem a tiéd.Nagyon sajnálom a kisbabádat.
2011. jan. 25. 10:50
Neked remélem nemsokára sikerül újra és enyhüla fájdalmad. Szívből kívánom Neked!
2011. jan. 25. 10:49
Együtt érzek veled nekem június 10.-én volt a kezembe a csíkos teszt és rá két hétre már csak az emlékek. Már előre rettegek a február 17-től akkor született volna. Annyi különbséggel, hogy nekem 2008-ban is volt már egy hasonló a 12. héten. A mai napig megszakad a szívem mind a kettőért és főleg azért, mert úgy néz ki sosem lesz még egy babám.
2011. jan. 25. 10:42
Szörnyen sajnálom!Nekünk két kis angyalkánk van.Tudom mit érzel!:(((
2011. jan. 25. 10:25

tudom,milyen is ez az üresség.én a tavaly május 5-én vesztetem el a 3 hónapos angyalkámat,mindennap beszéltem vele.első kisbabám volt,előre mi is féltünk,de aztán én is meg a párom is büszke szülőknek éreztük magunkat.

sajnálom nagyon és együtt érzek veled,s kívánom,hogy újra összejöjjön.

2011. jan. 25. 10:25
Ne szomorkodj kérlek.Azt mondják ezek a vetélések nem hiába történnek.Biztos vagyok benne hogy hamarosan egy mosolygós boldog nagy pocis kismama leszel.Addig pedig vigasztaljon hogy van egy gyönyörű egészséges kislányod:)
2011. jan. 25. 10:24

... ...

Nem találok szavakat a cikked után... én betegség miatt veszítettem el egy Kisangyalt, ennek már lassan 18 éve.... amikor eszembe jut csak potyognak a könnyeim, akár csak most a történeted elolvasása közben. Most főleg azért nehéz megszólalnom, hogy írtál a januári babákról. Én most vagyok várandós és ha majd véget ér a babásság és hazaérkezünk a kórházból fogom megírni a cikkem erről az egész időszakról a félelmeimről és érzéseimről.

Neked nagyon nagy fájdalom, de nem kell csüggedned, édesanyám az én születésem előtt elveszített egy 16 hetes és egy 12 hetes babát. Megviselte, de utána megérkeztem én és többé semmi vetélés 12 évig és jött az öcsém.

Sajnos tovább kell lépni és főleg a kislányod és a férjed érdekében.Tudom, hogy nem megy egyik napról a másikra, de meg kell tenned...

Kívánok sok boldog napot a családoddal.

2011. jan. 25. 10:20
Nagyon sajnálom:,(Én is elveszítettem egy 9hetes babát,bár én kaptam helyette a következő évben egy meglepi babát!Szívből Kívánom,hogy teljesüljön a vágyad!!!!
2011. jan. 25. 10:13
Nagyon sajnálom:( én 3 babát veszítettem és minden nap eszembe jut borzasztó tudom:(
2011. jan. 25. 10:08
"Elveszítettelek...

Kincsem! Évek óta vártalak.
S mint egy csoda, szívem alatt tudtalak.
Érezni akartam a mocorgásodat.
Látni a szívdobbanásodat.
Vágytam rá, hogy babusgassalak...
S most itt hagytál!
Forró könnyeim hullanak.
Csak a kifejezhetetlen űr maradt!"

Ugrás a teljes írásra: 2011.01.25.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook