Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik a jó vetőmag? fórum

Melyik a jó vetőmag? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 26. 10:10
Ez engem is érdekelne, mert most vettünk kertes házat. Konkrét márkát, vagy honlapot szívesen várok. :)
5. carolll (válaszként erre: 4. - Bnedora)
2011. jan. 26. 21:30
Mindenféle zöldségeket: sárgarépa, paradicsom, paprika, borsó, hagyma ilyesmik...
2011. jan. 25. 00:16
Szia! Konkrétan mit szeretnél termelni? Esetleg akkor jobban tudunk ajánlani magokat.
3. carolll (válaszként erre: 2. - 06bfdda89d)
2011. jan. 24. 23:19

Szia!


Köszi az infót, én is azon gondolkozom, hogy próba-szerencse, kipróbálom valamelyiket. Arra emlékszem, hogy gyerekkoromban anyukám olyan magot vett, amelyiknek körben kék volt a csomagolása és sárga betűkel volt ráírva a név. Most valamelyik újságban láttam olyat és arra gondoltam, kipróbálom azt, nem is tudom, valamiért bizalmat érzek iránta.

Szerintem kezdőként biztos betartom az előírásokat, mint a szentírást! :-)

2. 06bfdda89d (válaszként erre: 1. - Carolll)
2011. jan. 24. 23:14
Szia!Én anno még,amikor nem panelben éldegéltem,teljesen snassz magokat vettem.Azt vettem észre,hogy a legfontosabb,hogy az ember ismerje,mit szeret a növény(árnyékot,hűvöset,stb...)Na meg a föld minősége is fontos,de biztos jó földed van...Fontos betartani a vetési szabályokat(mint pl. a táv)Ilyeneken múlik inkább.Azok a magok amúgy szépen kikeltek nekem,pedig auchanos akciósak voltak!:)Szóval növény-ismeret,ez a legfőbb!:) Sok sikert!!!:)
2011. jan. 24. 23:09
Szeretnék itthon kertészkedni és az újságokat lapozgatva látom, hogy már mindenfelé árulják a vetőmagokat. Mégis honnan tudhatom, hogy melyikből fog valóban jó minőségű zöldség teremni? Esetleg akinek bevált valamelyik márka, megosztaná velem? Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook