Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Barátommal elég szépen összevesztünk, lehet hogy végleg. Hogyan lehet felejteni? fórum

Barátommal elég szépen összevesztünk, lehet hogy végleg. Hogyan lehet felejteni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
111. Evawitch (válaszként erre: 110. - Iviiiiii)
2011. febr. 24. 17:30
Most jól megvagyunk, nem bunkó. Ittasan is normális volt velem. Mostanában nekem vannak idegbajaim, minden miatt, de próbálom visszatartani, mikor itt van nálam. :)
2011. febr. 22. 22:58
most megint minden happy? mesélj már! :)
2011. febr. 5. 20:51
Ez már jobban hangzik!!
108. Evawitch (válaszként erre: 107. - De65993010)
2011. febr. 5. 20:50
Nem sok minden, mert késő este találkoztunk. Mondta, hogy hiányoztam neki meg ilyenek. Hozott kaját nekem, ami másnap ebédre tökéletes volt. :) Ma is jön meló után. Most írok ki egy filmet mindjárt, hogy ne a laptopról kelljen nézni.
107. de65993010 (válaszként erre: 102. - Evawitch)
2011. febr. 3. 15:37
S mi volt?
106. a14deb9047 (válaszként erre: 105. - Evawitch)
2011. febr. 3. 11:29

Az embernek ki kell tartania az igaza mellett addig, amíg lehetséges. Ha meg mégsem hisz, akkor okafogyottá válik a dolog, és az már a veszett fejsze nyele.

Majdcsak rendeződnek a dolgok :)

105. Evawitch (válaszként erre: 104. - A14deb9047)
2011. febr. 3. 11:18
Nem lesz igaza, mert kitartok a saját igazam mellett!
104. a14deb9047 (válaszként erre: 103. - B8bc576349)
2011. febr. 3. 11:13

De akkor a pasinak lesz igaza!!

Az ilyen kényszerfölszedés olyan megalázó mindkettőnek...

2011. febr. 3. 11:07
GYORSAN FEL KEL SZEDNI EGY MÁSIK VALAKIT
2011. febr. 3. 09:27
Tegnap írtam neki sms-t, hogy mi legyen a cuccaival. Azt írta, hogy enyém lehet. Aztán írta, hogy hiányzom neki meg ilyenek és meló után találkoztunk, most ment haza. :)
101. a14deb9047 (válaszként erre: 99. - Evawitch)
2011. febr. 2. 14:00

Ez inkább ürügy, mint indok...

Ahogy a közmondás mondja: aki kutyát akar ütni, talál hozzá botot...

100. Evawitch (válaszként erre: 98. - 50b5748a9e)
2011. febr. 1. 23:16
Nem biztonsági őrként dolgozik, de meg van neki. Nagy tudása van, mindenhez normálisan hozzá tud szólni. Először nem néztem ki belőle, nagyon tudatlannak képzeltem. Gondolkodásunk is hasonló, csak ez a hülye dolga ne lett volna...
2011. febr. 1. 23:13

Egy fél éve változott meg, mióta teljesen belement a politikába és engem egy kicsit hanyagolt miatta. Akkor kezdtem eljárkálni egy csajjal. Szinte minden hétvégén mászkáltam, de amikor találkoztunk, azt nem mondtam azért le. Inkább vele voltam, mint mással. Ha dolgozott, akkor se ültem itthon, mint egy jó kislány. Unatkoztam én már eleget.

Első féltékenykedése nyáron volt egy bográcsozáson. Akkor még nem láttam ilyennek. Szóba álltam egy nálam fiatalabb gyerekkel, mutattam neki valamit a telefonon, akkor ismertem meg. Lehet, hogy ő akart volna valamit, de nekem eszembe se jutott. Ha nem lett volna senkim, akkor se, mert fiatalabb volt nálam.

Később, amikor elmászkáltam, mutogattam neki a képeket, amiket szoktunk csinálni. Látott egy olyat, amin egy nagyon régi ismerős átölel, mert nem volt valami józan és akkor mindenkit ölelget és én éppen arra akartam menni. Azóta kezdődtek a gondok. Azt a képrészletet amúgy észre se vettem, mert a háttérben volt, nekem nem volt lényeges.

Nálam voltunk egyszer négyen, 2 fiú meg egy lány. Egyből arra gondolt, hogy mit csinálhattam. Kajálni jöttünk és meginni a borunkat. Én amúgy is fiúkkal barátkoztam eddig is, ezt elvileg megérti, csak féltékenykedő. Állítólag én hazudtam neki, le akartam tagadni, hogy itt voltak, mert valamit elírtam Fbookon a chaten. Minek hazudtam volna, mikor a barátnőm azelőtt írta ki az üzenőfalra egy csajnak, aki az ismerőse, hogy mi van velünk és kikkel vagyunk. Nincs mit titkolnom, vagy olyat titkolok, amiről nem tudok?! Mindig ezt az esetet említette, ha ivott. Józanul semmit nem szólt semmiről, max. röhögve, hülyéskedve megemlítette. E-mailban vagy sms-ben nagy a pofája. Elvileg én vagyok élete második nagy szerelme, de így...

2011. febr. 1. 17:14

Figyu! Szerintem hagyjad! Ne gondolkozz rajta, sokkal jobbat érdemelsz!

Nem tudom, hogy hány éves a pasid, de biztos nem olyan öreg, viszont .... már bocsánat, de ő egy biztonsági őr! "Lehetne milliónyi diplomája" És miért nincs? Mert elszúrta? Akkor azt is meg lehetne kérdezni, hogy a diplomások mitől nem szúrták el? Ez nem érv például! Most nem azt akarom mondani, hogy mindenki hülye, akinek nincs diplomája, ne is legyen, csak hát te írtad a legelején... Az, hogy ő biztonsági őr ilyen fiatalon, az számomra csak azt jelenti, hogy nincsenek ambíciói, nincsenek életcéljai, nem lehet megelégedve az életével, és ezt is rajtad tölti le...

Elvárja tőled azt, amit saját magától nem vár el: számolj be mindenről, annak ellenére, hogy ő még csak el se kísér téged a barátaidhoz. Érdekes hozzáállás! Miért nem kísér el? Nem tetszenek neki a barátaid? Akkor is ki kéne bírnia egy órát velük te miattad! Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy 'te jobbra, én balra'; illetve 'én balra, akkor te is'. Bocsi, ha nem teljesen érthető, amit írok, de fel vagyok háborodva az ilyen léha hülyéken.

97. 50b5748a9e (válaszként erre: 93. - De65993010)
2011. febr. 1. 16:57

igen, én is ezt írtam, hogy "onnantól pedig majd te fogod irányítani". Tehát idáig nem a lány irányította, hanem majd csak onnantól fogja, miután a gyerek már nem fogja magát annyira nyeregben érezni, és rájön arra, hogy nem másokon kéne élősködnie, csak azért mert neki valami problémája van saját magával, és ezt képtelen megoldani, és inkább másoktól vár megoldást.

Mellesleg, szerintem, ő még mindig nem tette túl magát az előző kapcsolatán, és azért mond ilyen negatív dolgokat az exbarátnőjéről, mert még mindig érdekli őt...

2011. febr. 1. 16:54

Vannak emberek,akik szeretik ha fáj, te kedves fórumnyitó pont ilyen vagy.

Nem értem minek neked ez az ember, nem vagy mellette boldog. Azt meg már fel sem tudom fogni, hogy miért hagyod magad/mert igen, hagyod magad, már rég el kellett volna küldeni a bús. . .ba/ és képes vagy nyugtatót-altatót szedni. Nem csak mentálisan vagy/leszel rosszul, hanem a tested is rombolod.

Eddig szinte kivétel nélkül mindenki azt tanácsolta, hogy küldd el, zárd le a dolgot, de azt hiszem senkire nem fogsz hallgatni/bár ne nekem legyen igazam/.

Minden esetre kívánom, hogy legyen eszed, büszkeséged/rib@nc?!/, ami ne csak a szavakban jelenjen meg, hanem a tetteidben is.

Két kérdésen gondolkozz el: Boldog vagy mellette? Mit érez irántad ha így bánik veled?

2011. febr. 1. 16:23
Tényleg az a férfi kell neked, aki szerint hazug és becstelen vagy??? Ennél többet érdemelsz magadtól!
94. Evawitch (válaszként erre: 92. - 50b5748a9e)
2011. febr. 1. 12:43
Nem írok neki, de leszar nagy ívben. Ti is és mások is ellene vagytok, barátnőm is. :) Ő nem veszi észre egyedül, hogy a féltékenységnek nincs értelme. Azt írta egyszer, hogy nem az a baj, hogy elmegyek valahova, hanem, hogy hazudok. De mit?! Minden képet megmutatok neki, ha csinálunk és még a legapróbb részletet is elmeséltem neki. Ellentétben vele, hogy nem sok mindent mond el a mindennapjairól, pedig az apró dolgok is érdekelnének...
93. de65993010 (válaszként erre: 92. - 50b5748a9e)
2011. febr. 1. 08:48
Ahogy elnézem, eddig se a lány irányította a kapcsolatot...
2011. jan. 31. 23:10
Szerintem, ha mindenáron vissza szeretnéd kapni - bár én futva menekülnék tőle - akkor talán az lenne a legjobb, ha nem írnál neki, és nem keresnéd... Nézd: idáig írtál neki, jelezted felé, hogy te hajlandó lennél békülni, ő meg persze nem írt vissza. (Azért nem írt vissza, mert könnyebb a sértődöttet játszani, mint sem tenni, dolgozni egy kapcsolatért). Szóval ha ez a módszer ezek szerint nem vált be, akkor fordítsd meg: ne írj neki! Ne hívd, tiltsd le msn-en, töröld ki az életedből, és meglátod nem fog eltelni egy hét, de az ajtódon fog kopogni. Ebben biztos vagyok (tapasztalat). Ugyanis ezzel rá fog jönni arra, hogy semmire se megy nálad a hisztijével... :) Onnantól pedig majd te fogod irányítani a kapcsolatotokat. Sok sikert! :)
91. syria (válaszként erre: 88. - Evawitch)
2011. jan. 31. 17:34
Rohanj csak a vesztedbe.
90. Evawitch (válaszként erre: 89. - Geccho)
2011. jan. 31. 09:22
Ha zaklatom, az se jó. Írtam neki, de nem nagyon írt vissza. Egy-egy mondatot írt, de semmi jelentőset.
89. Geccho (válaszként erre: 88. - Evawitch)
2011. jan. 30. 22:32
Ismerd meg mik a szándékai, komolyan gondolja e veled és ha úgy látod komoly szándékai is vannak akkor ne add fel lelkileg, lehet megéri. Nincs annál rosszabb érzés, ha látja valaki, hogy valaki nem közd érte, és az is rossz érzés, ha késöbb úgy gondolod, hogy megtehetted volna, hogy küzdhettél volna érte, de inkább feladtad.
88. Evawitch (válaszként erre: 87. - Geccho)
2011. jan. 30. 22:23
Nem szeretném, ha végleges lenne az összeveszés. de nem tudom, mit lehetne tenni. :(
87. Geccho (válaszként erre: 21. - Evawitch)
2011. jan. 30. 22:03
Azt hiszem a barátodnak egy harmadik emberrel kellene megbeszélni a ezeket a dolgokat, lehetöleg szakemberrel, de rajtad is múlik, hogy a féltékenységet is lejjebb adja. Úgy érzem nem biztos, hogy megfelelő a kommunikáció a kettötök között, de ez nem azt jelenti, hogy bármi is végleg elveszett volna. Sajnos a féltékenység egyik oldalról jellemzö lehet, föleg ha ezzel korábban rossz tapasztalatai voltak és igazából soha senkivel se tudta, alaposan megbeszélni ezt a dolgot. Szerintem komolyan le kellene ülni megbeszélni a dolgot, de úgy érzem ez külsö segitség nélkül már nem lehetséges. Az ilyen dolgok az igazi fokméröi egy kapcsolatnak, mert sokszor, ha ilyen válságokat túlél egy kapcsolat, az késöbbiekben sokkal erösebb összetartó kapocs lehet. De ha úgy érzed, hogy nem érdemes harcolni ezért a kapcsolatért, ezért az emberért és már feladtad, akkor nincs tovább, de minden nézöpontot meg kell nézni, hogy ne legyen késöbb megbánás a vége.
2011. jan. 30. 21:53
Ha tényleg vége, akkor azt kívánom, hogy derüljön ki róla valami igazán megbocsáthatatlan, akkor sokkal jobb lesz neked:) Akkor utálhatod és sokkal hamarabb kigyógyulsz:)
85. Evawitch (válaszként erre: 84. - 6b006fc769)
2011. jan. 30. 21:32

Egyszer ő is kapott tőlem, de más dolog miatt, akkor is bunkó volt. Utána én voltam a rossz, mert megütöttem nyilvánosság előtt.

Ma volt dolgom, nálam volt délután a kisebb húgom. De sokszor eszembe jutnak dolgok és bőghetnékem támad. A cuccain gondolkodom, mi legyen velük. Egyik pólójában alszom, ez volt kéznél. :) Kabátjában meg eljárok majd hétvégén iszogatni! :D

84. 6b006fc769 (válaszként erre: 82. - Evawitch)
2011. jan. 30. 14:24

Nekem az a furcsa, hogy több éve vagytok együtt, majd szeptemberben kezd el féltékenykedni. Ez arra utalhat, hogy valaki kívülálló kavarja azt a bizonyos végterméket, vagy neki van vaj a fején és ezzel tereli el a figyelmet, vagy rájött, hogy te IS élhetsz kettőtök közül vajjal a fejeden.

Nem csoda, hogy bunkó voltál, hiszen a gyanúsítgatásával azt állítja, hogy becstelen vagy. Emlékszem én még pofozkodtam is egyszer régen e miatt, pedig nem stílusom:)

83. syria (válaszként erre: 82. - Evawitch)
2011. jan. 30. 12:42

És nem félsz, hogy legközelebb még bunkóbb lesz?

Bár annál nagyobb bunkóság, mint hogy nem is reagál a megkeresésedre, szerintem nem is kell. De te tudod.

82. Evawitch (válaszként erre: 80. - 6b006fc769)
2011. jan. 29. 11:30

Miért? :)

Többször veszekedtünk ez miatt, de az utóbbinál bunkóbb voltam,mint máskor.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook