Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te egy nap, mennyi időt tudsz a gyermekeddel tölteni? fórum

Te egy nap, mennyi időt tudsz a gyermekeddel tölteni? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 25. 07:21
Nagyon keveset:(
13. cony4
2011. jan. 25. 07:03
Jó a gyerekekkel, mert szinte mindenben be lehet őket vonni.Igaz minden lassabban megy úgy, de azért halad.Ki kell használni az időt, szeptemberben megy a kicsi a bölcsibe, én meló, és azt hiszem vissza fogom sírni a gyedes éveket!!!
12. Bri*
2011. jan. 24. 19:45

Én is GYED-en vagyok, úgyhogy nagyon sokat vagyunk együtt, hála Istennek! Még 3 hét, és megyek dolgozni. Nagyon félek az elválástól, hogy hogyan fogjuk viselni az egészet.

Nem beszélve arról, hogy az itthoni dolgoknak akkor is meg kell majd lenniük, holott sokszor így sem úgy van. ahogy szeretném.

11. Tücke
2011. jan. 24. 18:43
sőt még több is egyszerűen az időbeosztáson múlik minden a picúrral séta közben be is lehet vásárolni másnapi kajához...
10. Tücke (válaszként erre: 9. - Megryan)
2011. jan. 24. 18:41
nekem volt ennyi időm mert ált reggel főztem meg mindent amíg aludt a picúr mosni nem nagy kaland csak bepakolom a teregetés megvár a következő alvásig..takarítani hát imádott a komppal mászkálni utánam így a felmosás az addigra maradt mikor apa hazajött és lefoglalta arra a 20 percre amíg felmostam meg felporszívóztam
9. megryan (válaszként erre: 7. - Anatita81)
2011. jan. 24. 18:35

és akkor az összes dolgod ki csinálja meg??? (főzés, mosás, rend, vásárlás stb)


Csak azért kérdezem, mert ez sokaknál úgy hangzik, hogy napi 4-5-6 órát tölt kizárólag a gyerekkel. Nekem még akkor sem volt ennyi időm amikor gyesen voltam.

2011. jan. 24. 18:24
nekem amíg dolgoztam reggel 6-7:30ig voltunk együtt ebbe tény benne volt a készülődés a közös kakaózás, kávézás a lesétállás az oviba a viccelődések és a jó kis beszélgetések és utána gu 17:00-21:00ig közös társas babázás főzés pancsolás mosogatás:) amióta nem dolgozom sokkal több időm van rá du mert megfőzök napközben
2011. jan. 24. 18:24
Amennyit ébren vannak, -ovi idő a nagyobbiknál. :D
2011. jan. 24. 18:20
Nekem konkrétan örülök ha naponta 1 óra van intenzíven a gyerekkel, hiszen munka után még főzés, mosás, bevásárlás, lakás stb.
2011. jan. 24. 18:09
Nekünk 3 gyerekvan. Ha a két nagyobbik nincs oviban, akkor reggel 6.30-tól egész délelőtt szinte velük kell lenni. Próbálok, sepregetni, mosogatni, főzni, de nem nagy sikerrel sokszor, a picire meg szinte állandóan vigyázni kell, 5 ahónapos. Muszáj játszani velük, általában együtt játszunk, ritkán, de mindig van egy nap idő rá külön-külön is. A pakolászás meg marad késő délutánra, amikor apa hazajön, vagy elindítok nekik addig egy mesét, de ezt nem nayon szeretem, de néha muszáj.
2011. jan. 24. 18:04
Nálunk reggel kb egy óra, ami ugye készülődés, délután pedig 4től 9ig. De ez alatt az öt óra alatt főzni szoktunk, egyéb házimunka, stb. Igyekszem minden nap legalább egy órára leülni mellé és csak vele foglalkozni. Hát, nem mindig jön össze((
3. pillango2004 (válaszként erre: 1. - Jéghegy)
2011. jan. 24. 18:00

Még gyeden vagyok, így szinte egész nap!

De ha vissza megyek dolgozni akkor 4- óra lesz kb 2 gyerekre!

Mert max 9-kor le kell feküdnünk!

2011. jan. 24. 17:58

Az én Anyukám sajnos keveset tudott velem tölteni, és most a kishugimmal is, aki 4 éves.

Reggel 6-kor megy, este 8 után esik haza..:S

2011. jan. 24. 17:56
Te egy nap, mennyi időt tudsz a gyermekeddel tölteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook