Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretnék a páromnak valami kedveset kitalálni. Ötleteket szeretnék! fórum

Szeretnék a páromnak valami kedveset kitalálni. Ötleteket szeretnék! (beszélgetős fórum)

2011. jan. 25. 10:35
A kényeztetős dolgok, mint a masszázs mindig bejön szerintem. Esetleg valami a hobbyjára hajazó dolog. Csak mondok valamit. Ha a hobbyja a repülők (csak példa), akkor elmehetnétek egy repülőgépszimulátorba (kb 10ezer ft), utána egy masszázsra és egy vacsi.
13. wyra
2011. jan. 25. 09:12

Itt biztosan találsz valami kedvetekre valót:

www.romantikaterkep.hu

12. bujuli
2011. jan. 24. 12:51
Mi is ott voltunk, két éjszakát, egy teljes napot a barlangfürdőben,kettesben, nagyon jó volt, valóban feltöltekeztünk és sokat beszélgettünk, ez két hete volt, azóta is ebből élünk.
11. mh07 (válaszként erre: 10. - Kispiros90)
2011. jan. 24. 12:24
A gyógyfürdőkben van olyan vízsugár amely masszíroz is, ill. több helyen pezsgőfürdő, nem kell feltétlenül "idegent" bevonni.
2011. jan. 24. 12:22
nagyon hajlok a gyógyvízben töltött napra:) a masszázs sajna kilőve..mert nagyon csikis:) nem engedné hogy "megcsikizzék" mert sikongatna:D persze kicsit túlzok..de remélem mindenki érti a lényeget:)
2011. jan. 24. 12:21
massszázs és vacsi...ellazultok, és beszélgetni is tudtok...ez a legobb szerintem :)
8. mh07
2011. jan. 24. 12:20

Mi szívesen töltődünk gyógyfürdőkben, ahol egy-egy masszázs is belefér. Debrecen, Hajdúszoboszló, Miskolctapolca stb. Egy hosszú hétvége vagy akár csak egy egész napos kikapcsolódás. Este egy kellemes vacsora. Nálunk ez úgy szokott történni, hogy egyeztetek a férjemmel mikorra ne csináljon programot és én mindent megszervezek, bepakolok és csak reggel ismertetem az úti célt.

Ugyan így működik a kulturális program is, színház, koncert, stb. a vége mindig egy kellemes vacsora.

2011. jan. 24. 12:19
szia! egyáltalán nem közhely a wellness, és most ennek a fénykorát éljük...és olyan sok szép, kellemes hely van, ahová el lehet menni. A miskolci barlangfürdőt én is csak ajánlani tudom, egyrészt miskolci vagyok (hehehe), másrészt egyedi, különleges, csodaszép :) mi majd Egerszalókra szeretnénk elmenni, de érdemes a neten keresgélni.
2011. jan. 24. 12:19

Vannak jó kis fedett élményfürdők..?

Mert az nagyon szupi lehet ilyenkor télen..

én már nagyon mennék csobbani..

2011. jan. 24. 12:18
Nekem is azonnal az jutott eszembe, amit Egzotikum írt: átélni nagyon is jó a masszázst és a teaház is hangulatos - mondjuk egy jó vizipipával megspékelve :) A férjemnek nem rég volt a szülinapja - és befizettem egy talpmasszázsra - azóta is emlegeti, hogy milyen klassz és különleges meglepetés volt. A múlt hétvégén meg elmentünk egy szabadtéri fürdőbe este. Nagyon buli volt! Kint mínuszok, a víz jó meleg, a fények hangulatosak és száll fel a sok gőz... Utána elmentünk kajálni, és máris klassz volt az esténk.
2011. jan. 24. 12:11
Áhhááá Hát mi meg a vizet szeretjük..van itt a közelben török masszázs...lehet az lesz..de várom az ötleteket:)
2011. jan. 24. 12:07

De édes... :-)

Hidd el nem olyan "közhely" az a masszázs, meg a wellness nap. Attól is függ, mit szeret. Én például gyömöszkölés-simogatás párti vagyok (csajom szerint érintés-fan), úgyhogy nagyonis örültem amikor befizetett mindkettőnket egy masszázsra.

2011. jan. 24. 12:06

Szia,mi a Miskolci barlangfürdőben voltunk jó pár éve s feltöltődtünk s aztán egy szépet vacsoráztunk ahol jót is tudtunk beszélgetni :-) Sok sikert hozzá :-)

Most már ránk is ránk férne egy kis feltöltődés :-) Úgyhogy én is várom az ötleteket :-)

2011. jan. 24. 12:03

Sziasztok.

Szeretnék a páromnak valami kedveset kitalálni, szegénykém sokat dolgozik én meg sokat tanulok és mind ketten stresszesek vagyunk. Gondoltam már masszázsra teaházra vagy wellness napra de ez mégis olyan közhely számomra..Olyasmit szeretnék ahol feltölthetjük az energiáinkat, és beszélgethetünk nyugodtan , jól érezhetjük magunkat..sajnos még rossz az idő úgy hogy nem lenne hátrány ha benti programokkal segítenétek..

Köszi:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook