Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fodrászok segítsetek! 3 éves lányaimnak nagyon nehezen nő a hajuk, hogyan tudnánk vastagítani, dúsítani rajta? fórum

Fodrászok segítsetek! 3 éves lányaimnak nagyon nehezen nő a hajuk, hogyan tudnánk vastagítani, dúsítani rajta? (tudásbázis kérdés)


17. bárányka (válaszként erre: 16. - Bnorika83)
2013. máj. 30. 19:18

Nem tudom a fóruminditó még benéz-e ide?

Mindenesetre tapasztalatból tudom irni, a fiamnak kiskorában nagyon vékony kevés haja volt. Rendszeresen nagyon rövidre vágattam, most nagyon sűrű vastagszálu haja van:)

2013. máj. 30. 18:46
Megnéztem a képeket a lányokról és sokkal rosszabbra számítottam. Hát már csurijuk is van! Nekem kicsi koromban mindig rövid hajam volt, nem nőtt volna meg és nagyon-nagyon vékony szőke hajam volt. Most meg olyan dús, hogy a fodrász belefárad a szárításba :) Türelem, a genetikán múlik minden és nagyon szépek a lányaid ha bedúsul a hajuk akkor is és ha nem, akkor is :)
15. moonlight13 (válaszként erre: 13. - Zsuzsika77)
2011. jan. 30. 18:52

Nem tudom, hogy attól-e, hogy anyukám engem régen mindig borzasztóan megnyírt, szörnyen néztem ki, csak a fejem búbján volt egy tincs, és benne egy nagy masni! Mindenesetre vastag szálú és dús hajam lett!

De szerintem a babáknak nincs olyan erős hajúk amíg kicsik. Vagy tévedek? Az én fiamnak sem volt erős haja, most pedig olyan, mint a drótkefe.

14. Bun Csilla (válaszként erre: 13. - Zsuzsika77)
2011. jan. 30. 17:59
köszi, de levágni sajnálom így is egy év mire nő valamennyit
2011. jan. 30. 14:34
A sógornőm fodrász.Ő azt mondta,hogy le kell vágni rövidre,rendszeresen.Akkor fog erősödni.
12. moonlight13 (válaszként erre: 11. - Bun Csilla)
2011. jan. 25. 19:05
Nem értelek! Semmi gond azzal a hajjal! Gyönyörűek a gyerekek!
11. Bun Csilla (válaszként erre: 10. - Tücsimücsi)
2011. jan. 24. 13:28
Mi is olyat használunk a john.-tól már születés óta . Lehet hogy akkor még ennyi hajuk se lenne?
10. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Bun Csilla)
2011. jan. 24. 12:44
nem vagyok fodrász, de a gyerekeimnek a búzacsírás sampontól nagyon elkezdett nőni és be is dúsult
9. sunshine24 (válaszként erre: 7. - Bun Csilla)
2011. jan. 24. 11:48
Na, látod. Nem kell aggódni ezen. Majd megnő nekik. Sajnos a genetika közbeszól itt is. Nem várható, hogy a gyerekeknek indiai kislányokat megszégyenítő hajkoronája legyen, ha nektek sem volt soha.
8. Bun Csilla (válaszként erre: 6. - Móriczka)
2011. jan. 24. 11:32
Köszönöm!
2011. jan. 24. 11:32
Jaj köszönöm szépen a hozzászólásokat, meg nyugodtam! Amúgy nekem és a páromnak se vastag! sőt kiskoromban nekem is ilyen volt mint a lányoknak, igaz nekem 14 éves koromig mindig rövid hajam volt!
2011. jan. 24. 11:31

Én sem vagyok fodrász :-))segíteni sem tudok !!

De gratulálni szeretnék mert megnéztem a képeket és nagyon szépek a lányid :-))

Sok boldogságot hozzájuk :-))

A hajuk meg nem olyan veszélyes :-DD

2011. jan. 24. 11:17
az én lányom is 3éves és ekkora haja sincs, mint a Te lányaidnak :))))
2011. jan. 24. 11:16
Nekem is ilyen a lányom haja. Nekem azt monda a fodrász, aki hajgyógyász is egyben hogy hülyeség, hogy a vágástól erősödik, majd fog ez változni később. Csak már látnám...
3. sunshine24 (válaszként erre: 2. - Bun Csilla)
2011. jan. 24. 11:12
Nem vagyok fodrász,de gyerekkoromban nekem is ugyanilyen hajam volt, mint a lányaidnak. Neked és a férjednek milyen típusú hajatok van? Én a saját példám alapján azt tudom mondani, hogy a rendszeres vágás nem segít. Nem lesz tőle erősebb a haj. 5. osztályos koromig a hajam mennyisége a nullával volt egyenlő. Most meg annyi hajam van, hogy ritkítani kell. Változik az ember. Türelem.
2011. jan. 24. 11:09
3 éves lányaimnak nagyon nehezen nő a hajuk és nagyon vékony szálú.(képek az adatlapon) Még sose volt vágva, örültünk hogy nő egy keveset! Hogy tudnánk vastagítani, dúsítani rajta?
2011. jan. 24. 11:07
Fodrászok segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook