Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Honnan tudhatom meg, hogy 2 éve egy boltban vásárolt szivacsszőnyeg rákkeltő-e? fórum

Honnan tudhatom meg, hogy 2 éve egy boltban vásárolt szivacsszőnyeg rákkeltő-e? (beszélgetős fórum)

2011. jan. 24. 02:09
Szerintem ,ha betiltották a forgalmazását is ,akkor lehet benne valami,hogy veszélyes.
2011. jan. 23. 22:41
Láttam a Mokka riportját, de én akkor tudom, hogy biztonságban van a gyerek, ha nem is adok lehetőséget arra, hogy bármi baj történjen. Persze én csak az én véleményemet írom. Mindenki úgy tesz, ahogy a szíve-lelke diktálja. Én kidobnám.
2011. jan. 23. 22:26
2011. jan. 23. 22:21
Sziasztok! Nem gondolom, hogy egy 2 éve vásárolt játékot visszavesznek. Ebben az esetben nem az a fontos, hogy visszafizetik-e vagy sem az árát, hanem a gyermek egészsége, ami bármennyi pénzt megért - szerintem. Én biztos a kukába dobnám, ha jelenleg lenne ilyen a háztartásban, főleg a gyerek környezetében.
2011. jan. 23. 22:10
Inkább nem kell odaadni neki. Biztos ami biztos.
2011. jan. 23. 22:07

Hát nemtudom. Ez az egész mennyire helytálló. Ha tényleg rákot okozna, akkor vissza lehetne vinni oda, ahol vetted, és visszafizetik az árát. Ilyenről szó sincsen.

Az egy dolog, hogy nem egészséges, de nem hiszem, hogy olyan nagyon veszélyes lenne.

A mienk pl. a színét ereszti, emiatt nem szívesen adom a fiamnak oda, ki tudja a nyálával mi kerül bele, de nem gondolom, hogy nagyon nagy bajt okozhatna.

2011. jan. 23. 22:02
-

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook