Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tavaly előrehozott érettségit csináltam informatikából, és most be kell vinni a törzslapot, de nem találom. Ilyenkor mi a teendő? fórum

Tavaly előrehozott érettségit csináltam informatikából, és most be kell vinni a törzslapot, de nem találom. Ilyenkor mi a teendő? (tudásbázis kérdés)

2011. jan. 24. 15:57
Senki nem tud pontos választ adni? Mert az ofőm végül is rendes volt nem cseszett le nagyon, de feb. 15-ig meg kéne lennie.....nem szoktam ilyen trehány lenni, de egyszerűen nincs sehol!!:S
2011. jan. 23. 17:51
Hát nagyon remélem, de holnap olyan fejmosást fogok kapni az osztályfőnökömtől...ami persze jogos is...be vagyok sz*rva!!! Remélem nem kell ezért újra érettségiznem!!
2011. jan. 23. 17:48
szia én 2 táregyból előrehozott érettségiztem, nekem is eltűnt az egyik, de nem kellett bevinnem, tuti van a suliban is egy példány :)
2011. jan. 23. 17:47
Nagyon kétségbe vagyok esve...:(
2. 1e65ba4e2f (válaszként erre: 1. - PrettyReckless)
2011. jan. 23. 17:46
elvileg van egy példány a suliban is... elvileg!
2011. jan. 23. 17:45
Tavaly előrehozott érettségit csináltam informatikából, erről kaptunk egy papírt amit holnap be kell vinnem az iskolába, de sehol nem találom az érettségi törzslapomat!!!Ilyenkor mi a teendő?? :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook