Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agyamra megy az exfelesége! fórum

Agyamra megy az exfelesége! (beszélgetős fórum)


1 2
42. Pancsika37 (válaszként erre: 41. - 474687f420)
2011. jan. 27. 19:47

Jaj, te szegény! Nehéz így élni. Fasza hogy még az anyósod is hülyén gondolkodik. Na meg hogy biróságra vitte a gyerekfelügyeletet, aztán még sír hogy ő eteti. Kicsit érdekes. Nem lehet vele sem könnyű!! Sajnálom hogy a pároddal nem ezeket megbeszélni, mert azt gondolja, hogy sajnálod a gyerektől. Szar lehet neked így hogy még az anyós is dumálja neki a hülyeséget("meg kell mutatni, hogy milliomosok vagyunk").

Sok sikert és erőt kívánok Neked is, hogy minél előbb rendeződjön köztetek ez a konfliktus.

2011. jan. 27. 17:49

Nagyon sajnállak benneteket csajok.Nem gondoltam hogy másoknak is ennyire és még sokkal nehezebb és még hányan nem írtak.Nálunk persze mindez még megvan fűszerezve anyóssal, aki az exet sem szerette, nálam az volt a kifogás, hogy vékony vagyok.Hát igen gusztustalan lehet számára is hogy a kisfiát, aki munkanélküli volt akkor szereti egy tisztességes(ez falun sokat számít), jó családból való fiatal lány, úgy hogy a párom 16 évesen csinálta a gyereket és ő erőltette őket emiatt össze annak idején.Szóval én neki nem vagyok jó, pedig nincs olyan ember akivel nem jövök ki.Tudtunkon kívül bíróságra ment, hogy amig a párom nincs otthon ő hozhassa el a gyereket.Aztán meg panaszkodik hogy olyankor ő eteti.Szerintem egy nagymamának sem így kéne.És ha nem az exe talál ki valamit akkor a mama.A kislánynak konfirmálásra laptopot akartak venni mert azt szeretett volna.Persze úgy hogy mama csak 5e tud beleadni, szóval ő is rábeszéli a páromat ilyenekre mert ezt nyiltan el is mondja mindenkinek:az exnek meg kell mutatni,hogy milliomosok vagyunk!

Nektek drukkolok csajok, hátha még lehet hatni a pasikra, az enyémmel már nem is lehet beszélni erről, mert veszekedésbe torkollik.Ő azt hiszi a gyerektől sajnálom, pedig mondtam neki nekem úgy jó lenne ha mi megvennénk neki ami kell nem pedig nyomnánk a pénzt és a végén kiderül, hogy nem is arra megy.

Azon kiakadtam hogy a cuccaid, szóval ez nálam szent én ezért már ütnék, nagyon durva.Sajnállak, szóval Nyuszilány szerintem ülj le és beszéld meg vele, ha nem megy menekülj mert ez később jobb nem csak rosszabb lesz.Ha én ezeket tudom már az elején vége, akármennyire is szeretem.Bennem forr a düh és nem tudok hatni rá, mert már én vagyok a gonosz mostoha...

40. Pancsika37 (válaszként erre: 39. - Nyuszilány000)
2011. jan. 27. 14:49

Hát nem egy problémamentes kapcsolat a tiétek. Sajnos:(((

Mit képzel magáról az ex???? Számomra felháborító az ez a nő művel!!! Milyen jogon dobja a kaját amit főztél? Miért nyúl a laptophoz???? Na és az elmosott edények???!! A párod ehhez mit szólt?

Itt lenne az ideje hogy rendezzék egymás közt ezt a kapcsolatot az exnejével. Kössön vele kompromisszumokat!! Elsőnek elveheti tőle a kulcsot. Semmi joga nincs odamászkálni. A gyerekfelügyeletet pedi elintézheti más is. Nagymamák erre szakosodtak. De ez nyilvánvaló hogy direkt a párodra bizza a gyereket. Talán azért hogy Ti ne tudjatok együtt lenni! Valószínűleg féltékeny.

Beszélj a pároddal hogy ez neked így nem jó, nem érzed magad boldognak, kiegyensúlyozottnak emiatt a kapcsolatban. Remélem jó irányba halad a kapcsolatotok!!!:)))

2011. jan. 27. 01:01

Szió!

Köszönöm a választ, és hogy őszinte legyek nem gondoltam, h te fogsz írni!!!

Elképzelni sem tudom, h honnan van ennyi lelki erőd. Tartod magad, nem roskadsz teljesen össze, és még tanácsot is adsz.... én meg....csak sírok, dührohamaim vannak....pedig eddig egy céltudatos, erős csajszi voltam.

Én nagyon szurkolok neked/nektek. A te hozzáállásoddal biztos rendbe jönnek a dolgaitok. Túl kell lépned a megalázottságon, és CSAK a jövőt nézni.

Sajnos ez kellett ahhoz, h a férjed tisztán lássa a dolgokat. Biztos neki is nehéz megemészteni h kihasználtak titeket, én azt sem tartom kizártnak, h szégyelli magát előtted a volt családja miatt (elvégre amíg a veled egyidős csajok sorban cserélgették a pasikat,buliztak, te gyereket neveltél-- kettőt). És ezt ő is tudja.

Fel a fejjel Becca!!!!!

Jóra fordul minden. Ott is, és talán itt is.

Nálunk kicsit nehéz, mert nem vagyunk közös kasszán (még nem élünk együtt), szóval érdekes is lenne azt mondanom, h x összeget adhat havonta. A gyerkőc olyan suliba jár, aminek havi 30 pár ezer ft a költsége, plusz úszás, lovaglás...Tehát indok/ok mindig van a "pumpolásra".

A pénz dolog annyira nem is tartozik rám. De a gyerek ellenem hangolása, a közös programok keresztbe húzása-a gyerekre hivatkozva-, és az egykori közös házba való visszajárások rosszul érintenek.

Múltkor reggel megfőztem, Laci tárgyalásra ment, én intéztem a dolgaimat, egyszerre értünk haza. A kaja amit csináltam, a szemetesben volt, a mosás amit elindítottam, kiteregetve, amiket főzés után kézzel elmostam és a szárogatóban hagytam, az a mosogatógépbe volt bepakolva.A kutyát mindig kizárjuk az udvarra, de ha bent van a házban,csak az előszobában lehet... a kutyus a hálóban az ágyban feküdt, Laci laptopja, amin a közös képeink vannak, a nappaliban az asztalon volt, holott mindig elrakunk mindent.

És az a baj, hogy ezeket Laci nem látja problémának...

Kiráz a hideg attól, h kénye- kedve szerint jön-megy, és pakol, turkál a dolgaink közt.

Laci megváltoztatta a riasztó kódját, hajnalban arra ébredtem a saját lakásomban, h az ex visít a telefonban, h mi a kib.szott kód, mert megszólalt a riasztó. A ruhaösszepakolás ez előtt, a kajakidobás ez után történt.

Ja, és ha megkérdezem, h amúgy mi keresnivalója van még abban a házban, Laci válasza: néha jön, tesz-vesz,kutyázik, hozza a gyereket...

Most így visszaolvasva, nem is tudom ezek után mit várok ettől a pasitól....

38. Rebecca0511 (válaszként erre: 37. - Nyuszilány000)
2011. jan. 26. 23:07

Szia

Gondolom olvastad az én sztorimat. A tiéd se semmi.

Én csak annyit tudnék javasolni, hogy légy határozott. Ne engedd a párodnak, hogy az ex tönkretegye az életét. Üljetek le a pároddal, és beszéljétek meg, már ha olyan komoly a dolog. De semmiképp ne hagyd magad, ne hagyd, hogy az ex itányítsa az életeteket.

Mondom én, akinek már tönkretették az életét.. de tudod utólag okos az ember.

Az teljesen egyértelmű, hogy az ex az anyagiakat félti, mert azért nem sok olyan férfi van, aki házat, autót, stb... vesz az exnek. Meg kéne állapodni egy havi fix összegbe, és akkor ennyi, ossza be.

Gondolkodj előre, mi lesz ha esetleg nektek is lesz egy gyereketek?? Akkor mi lesz??

Nagyon kényes dolgok ezek.

Kívánok neked kitartást.

Üdv: Becca

2011. jan. 26. 12:25

Elmesélem nálunk mi a szitu!

Párom (nevezzük Lacinak) 43, én 23. Laci exe (nevezzük Orsinak) 35,és van egy kisfiuk aki 7 éves.4 éve váltak el.

A válás után Laci maradt a házban, Orsi kapott Budán egy lakást berendezve, kapott egy kocsit, gyerektartást,Laci fizeti a telefonszámláját, és a rezsi egy részét....

Az egykori közös házhoz Orsinak még mindig van kulcsa...

Az egyik Lacinál töltött hétvége után Orsi "hazament" (amíg Laci dolgozott), és összepakolta a dolgaimat (neszeszer,papucs, ruha...)

Megvárta Lacit, és hatalmas patáliát rendezett, mert ő azt gondolta, h Lacinak csak alkalmi partnere van, és "gerinctelen", h vele nem közölte Laci, h van valakije.

Azóta Orsi megkérdezi, h Laci mikor ér rá (mert anyának ugye hetente fodrászhoz kell menni, meg anya fáradt, anya most a barátnőivel megy wellneszezni....)mert hát a közös gyerekre Laci is figyelhet...és nyilván azok az időpontok szabadok a masszőrnél, fodrásznál, manikűrösnél, stb amik Lacinak nem jók.Ilyenkor az van : "A kurvád már megint fontosabb a gyerekednél." Holott tényleg egyre kevesebbet talizunk, amikor találkozunk is rövidebb időt töltünk együtt.

A gyerek pedig elkezdte a hisztit, h apa már őt nem szereti, mert apa mást szeret.

5 hónapja vagyunk együtt, szerettük volna, ha megismer a kisfia, de azt hiszem, esélyem sincs! Meg sem akar ismerni, a kis fejecskéjében az a kép van, hogy én vagyok a gonosz boszorkány, aki az anyukája helyébe akar lépni.... vajon ki sulykolja ezt a gyerekbe??? Szerintetek normális ez egy anyától? A SAJÁT GYEREKÉT TESZI LELKI BETEGGÉ!!!

Vajon tényleg a gyerek miatt aggódik, vagy az "aranytojást tojó tyúkocskát" félti?

Nem szólok bele a dolgaikba, mert szeretném, h normális legyen a viszony köztük (mert azért jó, hogy nem csak 2 hetente hétvégén láthatja Laci a fiát), de valahogy szeretném tudatni Lacival, h amit Orsi művel,az kritikán aluli.

És ez az összepakolósdi........ erre még mindig nem találok szavakat.

NA MOST MIT CSINÁLJAK? Hogyan védjem meg a kapcsolatomat? Hogyan tudok egyensúlyt teremteni a fia, a volt feleség és köztem?

Ha tudtok valami okosat, légyszi írjátok meg! KÖSZÖNÖM

36. bared (válaszként erre: 34. - 474687f420)
2011. jan. 26. 11:51
nos, a rossz példa ragadós..simán a mama mintáját veszi fel a gyerek...:((
35. bared (válaszként erre: 29. - Rebecca0511)
2011. jan. 26. 11:48
te jó ég!!!!
2011. jan. 25. 08:53

Rebecca ebben igazad van vannak gonosz gyerekek is én láttam olyat is hogy a gyerek a mostohaanyán töltötte le az idegét a szülei válása miatt.Pedig nem is az új asszony miatt volt a válás.Nálunk is volt olyan, hogy 3 éve éltünk együtt amikor az ex felhívta a páromat, hogy nem adja oda a gyereket, mert azt hallotta, hogy mi már akkor együtt voltunk, amikor még ők is.Egy pletyka miatt.Ami úgy nézett ki, hogy fél évre rá jöttünk össze, amikor ők szétmentek.A nő csalta meg ami után a párom még megbocsájtott volna hisz ott a gyerek erre a csaj azt mondta akivel összejött az gazdag és ő megy.Pofára esett mert a pasijának a szülei voltak a gazdagok és azt mondták ha elvettél egy ilyen pénzéhes kvát tartsd is el.Úgyhogy ezért akar minket lehúzni folyamatosan.Persze a gyereket akkoriban nagyon bíztatta ellenem.És a kislány ha megtudta hogy én vettem az ajándékot(amiért szakadó esőben egy órát mászkáltam mert ő olyat szeretett volna)szóval akkor már nem kellett neki.Elég rosszul esett.És ha nem volt pénzünk akkor addig nem szólt az apjához, amig meg nem vette amit ő szeretett volna.

Egyszer olyan volt,hogy mamánál nyaralt mert mi a szüleimnél laktunk és ő a párom szüleihez akart menni nyaralni.Szóval ottvagyunk hét elején és elkezd hirtelen sírni.Mondjuk neki ne sírjon apa minden nap munka után lejön és itt lesz estig néha még itt is alszik.Erre ő hogy nem azért sír, nem érdekli hogy egész héten lemegy e az apja, hanem hogy szombaton elviszi e vásárolni a városba.Ekkor azért megtörtem.Akkor volt 9-10 éves.

2011. jan. 24. 23:11
Nagyon sajnálom ami veled és a családodal történt.Sok erőt kívánok neked!
2011. jan. 24. 23:03

Sziasztok

Ha nem költözött volna el, akkor lehet én sem bírtam volna ki, hogy le ne keverjek neki egyet, de így utólag jobb, hogy nem, mert lehet én jöttem volna ki abból is rosszul.

Az biztos a leckét egy életre megtanultam.

És, hogy a házasságommal mi lesz?? Nem tudom... de egy biztos az én és Pancsika(kislányom)életét tuti tönkretették, mert ha együtt is maradunk, az már nem lesz olyan....vagy nem tudom.

Én csak annyit mondok, hogy itt a tanulság, hogy igen is vannak gonosz gyerekek, és egy exfeleségtől bármi kitelik(tisztelet a kivételnek).

Üdv:

Becca

31. Pancsika37 (válaszként erre: 29. - Rebecca0511)
2011. jan. 24. 16:12
Húúúúú, nagyon sajnállak!! Miközben olvastam hogy bánt el veled a gyerek... hát nem semmi. Megérdemelne egy pár nagy pofont,az anyjával együtt!!!
30. 474687f420 (válaszként erre: 29. - Rebecca0511)
2011. jan. 24. 12:21
Hát igen, neked sem egyszerű.Mostmár nálunk minden ok a gyerek meg én köztem, de nem egyszer volt rá példa, hogy az ex felbíztatta.Az elég gáz.Mi is fiatalok voltunk és akkor még nem tudtam hogy ez ennyi nehéz dologgal jár.Én bennelennék hogy ideköltözzön a gyerek, de úgy vagyok vele,hogy az anyjánál a helye a gyereknek,meg félnék,hogy felbíztatja és rámenne a házasságunk.Ígyis sok vita van miatta, vagyis inkább az ex miatt.Nálunk volt hogy a gyerek még kisebb volt és kötekedett és az apja nem hitt nekem, aztán kihalgatott minket és akkor esett le neki.Egyébként egy jólelkű gyerek, úgyhogy tudom hogy akkor is fel volt bíztatva.Én kíváncsi vagyok hogy mi lesz a későbbiekben mert most jön a kamaszkor(14 éves)
2011. jan. 24. 02:24

Sziasztok

Olvastam a hozzászólásokat, nálunk is hasonló volt a helyzet, most meg kaotikus.

Elmesélem a történetünk: 2002-ben ismerkedtünk meg a férjemmel, Ő(nevezzük Alexnek) elvált volt, 2 gyermekkel. Akkor én még csak 18 éves voltam, nem gondoltam komolyan, de aztán mindent elsöprő szerelem lett belőle. A gyermekek az anyjukkal éltek, a férjem már 2002-ben 32ezer gyermektartást fizetett. Az exnek(nevezzük Sandrának) nem volt elég, mindig többet akart, és ha nem kapta meg akkor a láthatással zsarolta a férjemet, akiknek a gyermekek jelentik a mindent. Aztán ahogy telt az idő, a gyerekek rájöttek, hogy milyen is a Sandra, vagy nem tudom, de a kissebbik lány(nevezzük Elzának) egyik vasárnap azzal állt elő, hogy velünk szeretne lakni. Akkor Elza 13 éves volt, én meg 23. Megdöbbentem, de nem tiltakoztam ellene. Mivel egy gyermek itt nálunk lakott, egy gyermek meg az anyjával, így nem fizetett senki gyermektartást. Az anyjával nagyon rossz viszonyba volt, nagyon zárkózott volt, beilleszkedési problémái voltak az iskolába. Vagy fél évig pszihológushoz hordtam, tanultam vele, megbeszéltük a gondjainkat, jól elvoltunk. Olyan voltam neki, mint egy barátnő. Aztán terhes lettem. Nagy volt a boldogság, Elza is nagyon örült. Megszületett kislányunk, így már 4 tagú lett a családunk. 2008 elején a férjem nagyobbik lánya, aki az anyjánál lakott(nevezzük Vandának) Ő is hozzánk akart költözni. Itt sem szóltam bele komolyabban, így júniusba Ő is hozzánk költözött.

Még annyit hozzátennék, hogy a Elza és a Vanda az anyjukkal nem nagyon tartották a kapcsolatot, volt, hogy fél évig nem találkoztak az anyjukkal.

Itt kezdődtek a gondok. A Sandra nem akart gyermektartást fizetni. Ügyvédhez mentünk, a bíróság megállapította a gyt-t 37ezer forintba. Itt a Sandra elkezdett mocskoskodni, hogy Ő ennyit nem fizet, milyen szemetek vagyunk, stb.....

Ahogy az én kislányom betöltötte a 2. évet, vissza mentem dolgozni, közben a Sandra bejelentette, hogy babát vár.

Megszületett a baba, és beadta a bíróságra a pert, hogy kevesebb gyermektartást tud fizetni. Dec.8.-án lett volna a tárgyalás. Dec. 5.-én mentem éjjelre dolgozni, a férjem kikísért a buszmegállóba, és akkor mondja nekem, hogy ne lepődjek meg, meg jobb ha tőle tudom, hogy az Elza elköltözik az anyjához... Mondom tessék?? Micsoda?? Ledöbbentem, azt sem tudtam mi van.Hétfőn délután mire felkeltem már nem volt otthol, elköltözött. Dec. 8.-án a bíróságon az Elza azt nyilatkozta, hogy Ő nevelte az én gyermekemet, meg, hogy én tönkretettem az életét. Amikor olvastam a jegyzőkönyvet majdnem szívrohamot kaptam. Én tettem tönkre az életél, aki orvoshoz hordtam, tanultam vele, hogy felvegyék ahova szeretné, én aki mindent megtettem neki. Hát szép.

Azóta dec. 6 óta nem láttam, és megmondom őszintén nem is akarom. Ezt nem tudom megemészteni, megbocsájtani. Nem tudok túllépni rajta.

A férjem teljesen kiborult, őt se keresi.

Ennyit érdelmünk. Dehát tudjátok, jó tett helyében jót ne várj.

A házasságunk romokban Elza miatt, nem tudok megbocsájtani. Igaz a férjemnek megmondtam, hogy találkozhat vele, meg találkozzon vele, ha akar, de a mi házunkba a lábat többet nem teheti be.

És tudjátok mi az egészbe a pláne..., hogy ez az egész az exnek köszönhető. 4 év után eszébe jutott, hogy van egy lánya. Aljas módon kijátszottak a szemembe hazudtak. Kaptam annó egy 13éves kezelhetetlen gyereket, 4 év után adtam neki egy teljesen normális 17 évest.

Ez a köszönet...

Ha tudtam volna, hogy ez így fog alakulni, biztos nem engedtem volna meg a férjemnek, hogy ideköltözzenek a gyermekei.

Akkor lehet nem én lennék aki tönkretette az életét...

És az én házasságom sem heverne romokba....

Üdv:

Becca

2011. jan. 23. 18:34
A párom hülye ilyen szempontból vagyis elfogult, na meg ha dolgozik 12-be akkor vegyen ki szabadnapot vgy mi?Na tényleg mentem sziasztok
27. bared (válaszként erre: 25. - 474687f420)
2011. jan. 23. 18:30

ne hurcolássza.... én is azt gondolom...oldja meg...

értem, hogy bosszant, de ha párod hagyja magát, nincs miről beszélni...ha meg nem, akkor mindegy úgyis, bár tény: az üzemanyag drága...na meg a helyzet is frusztráló:-(

2011. jan. 23. 18:29
Köszönöm a hozzászólásokat később még leszek csak fürdetek meg hasonlók!
2011. jan. 23. 18:11
Ja igen, amikor már kaptam a gyt-t semmi másra nem tartottam igényt.És most az húzott fel, hogy mi jogon hurcolásztatná magát a másik beteg gyerekére fogva.Anno a konfirmáláson is próbálkozott a páromnál, úgyhogy nemcsoda hogy nem engedem.Bízom a páromban, de benne nem.
2011. jan. 23. 18:09
ÉN anno 15-öt kaptam volna de nekem azt sem adta 3 hónapig utána pótolta be.Rám haragudott mert engem szeretett és anno ilyenek miatt mentem el tőle, persze voltak más problémák is.Az exre nem haragszik hogy elment hiszen őt nem is szerette.A láthatás megvan szabva és ha nem akkor megyünk nem köteles odaadni.Ebben azért kegyes, persze a plussz pénzek miatt.
23. 474687f420 (válaszként erre: 21. - 25a27430dd)
2011. jan. 23. 18:07
Na nálunk ugyanez a helyzet!Köszönöm
22. bared (válaszként erre: 20. - 474687f420)
2011. jan. 23. 18:06

jó ha tudod: amennyiben nem biztosítja a láthatást, vagy variál, pénzbüntetést kaphat...nem árt akkor erre felhívni a figyelmét...

a 13 ezer kevés egyébként... én 15-öt kapok, bár tény: egy fillért nem kérek az apjától...

2011. jan. 23. 18:05

Sokan nem értitek a fórumindítót. Én onnan tudom, hogy mi lehet, náluk, hogy a legjobb barátnőm is elvált férfihez ment feleségül, és ott is volt egy akkor 11 éves lány.

A gond az, hogy igaz, hogy amit apuka adott pénzt havonta (nem keveset, mert jól keres, igaz, meg is dolgozik érte), azt tényleg a lányzóra költötte az exe. Csakhogy ő maga semmit nem költött rá a saját pénzéből szinte.Tehát bármi kellett, a volt férjét pumpolta. Közben őt nem lehetett kétszer ugyanabban a ruhában látni, műköröm, havonta melír, szőkítés, flanc, a barátnőm pedig azt is meggondolta, hogy megvegyen-e magának egy zacskó fruttit.

Még jó, hogy elborult az agya, valahogy így fakadt ki: "Ne csak én mondjak le dolgokról a gyerek miatt, mondjon le némi flancról az anyja is a saját lányáért."

2011. jan. 23. 18:00
Ez így min szép leírva, de akkor az ex begorombul és jönnek a kicseszések más téren.Mondjuk nem akkor tudunk menni amikor a láthatás van és kitalál valamit, hogy ne hozhassuk el.És én most akarom megemelni de hivatalok kizárásával.Eddig is utaltuk a gyerektartást egyébként.A baj az hogy mindig kitalál valamit és a párom meg bedől később meg kiderül, hogy én figyelmeztettem és nekem volt igazam.
19. bared
2011. jan. 23. 17:54

oké

akkor egyzserű.. a gyerek ahol lakik az illetékes gyámhivatalnak írtok egy levelet, hogy mostantól mondjuk 18at fizettek... csak és kizárólag csak csekken, vagy utalással!

az anyával pedig közölni: ez van, ezt kell szeretni...

18. 474687f420 (válaszként erre: 17. - Bared)
2011. jan. 23. 17:52
Az alapot 13.000 .Én már mondtam hogy emeljük meg és hátha békén hagy de ezt a párom sem hiszi.Viszont ez csak papíron annyi mert minden hónapban van min 10.000 ft minimum plussz kiadás valamit mindig kitalál.
17. bared (válaszként erre: 15. - 474687f420)
2011. jan. 23. 17:39

akkor passz...

mennyi gyerektartást fizettek?

16. 474687f420 (válaszként erre: 9. - 937a2a883a)
2011. jan. 23. 17:37
Köszi szépen!
15. 474687f420 (válaszként erre: 13. - Bared)
2011. jan. 23. 17:36
Az a baj hogy van közünk 300 km így ez nem olyan egyszerű, de amikor tudunk megyünk vagy felhozzuk és ezek általában nem az iskolai dolgokról szólnak arra is adjuka fele pénzt, de tudtunkal azt legalább befizeti
14. 474687f420 (válaszként erre: 11. - Bared)
2011. jan. 23. 17:34
Ez elméletileg így is van csak gyakorlatilag kell megvárni mindig azt az időt amikor már a páromnak is sok(kb 2 évente)Ő egy darabig(jdarabig)elviseli.Most meg kitalálta,hogy a másik gyerekével hurcolássza őt a párom, meg a barátnőjét a kórházba, mert ő nem ismerős a városban.Könyörgöm, sajnálom a másik gyereket is de ahhoz nekünk mi közünk, hahó TAXI!Tényleg én vagyok a gonosz, vagy túl sokat várok el, hogy ne csicskázzon neki.A ti párotok ha fuvarozná az exét mit szólnátok?
13. bared (válaszként erre: 12. - 474687f420)
2011. jan. 23. 17:34

nem... a gyereknek ott a helye, ahol jobban foglalkoznak vele, jobb sora van, stb...

egyébként egyszerű.. legközelebb adja oda ő részét... majd Ti megveszitek amit kel... be kell fizetni a suliban? ballagjatok be, fizessétek ki... megoldódnak ezek az áldatlan állapotok...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook