Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elmondok neked egy igaz történetet fórum

Elmondok neked egy igaz történetet (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elmondok neked egy igaz történetet

2012. nov. 19. 18:20
sziasztok
2011. márc. 17. 14:12
Gratulálok,hogy sikerült leszoknod.Én is ebbe a cipőbe jártam 3-éve.Mondhatom azt,hogy egy betegségnek köszönhetem,hogy leszoktam és azóta csak vízet iszok.De ami boldogsággal tölt el még csak nem is hiányzik.Bár nekünk nagyon sok a promblémánk anyagi oko miatt,már nem hiányzik. Sok sikert.
2011. febr. 27. 10:23

Szia.


"Alapvetően sikercentrikus ember vagyok, és azt hiszem, csak ilyennek sikerülhet az újrakezdés.."


Nem, nem csak ilyennek. És nem a háttértől függ aki ilyesmibe belesik, hogy kimászik-e belőle. Csakis az adott személytől magától. Hogy akarja e?! Az én esetemben nem volt siker meg rendezett háttér sem. Tizen évig voltam olyan helyzetben mint Te. Aztán egy szép napon úgy döntöttem mint Te és azóta nem volt alkoholos pohár a kezemben. Ennek 20 éve. Tudom, elcsépelt szöveg, de csak akarni kell és nem fogadkozni, hanem eldobni. Persze az adott személynek tisztába kell lennie, miket csinál részegen, milyen negatív hatást gyakorol a környezetére. Aki ezt nem tudja ill nem is akar róla tudni, soha nem mászik ki belőle.


Neked gratulálok, további szép életet kivánok.

20. marduk
2011. jan. 24. 19:41
Én is jól érzem magamat a bőrömben ha még nem is volt munkahelyem ,ráéreztem,hogy váltani kell.Nem ittam csak nagyon szétszórt voltam és depressziós,de már rég vége
2011. jan. 24. 17:34

Gratulálok Neked,bizony igaz amit írtál,közvetlen környezetemben is VOLT ilyen probléma,hiába minden segítség amíg önmaga fel nem ismeri,és akar gyógyulni,nem könnyű dolog kimászni,de nem is lehetetlen mégha kevés példa is van erre.

Büszke lehetsz Magadra!!!!

Jó egészséget,és boldogságot kívánok!:)


Egy életünk van,azt nem szabad a gödörben vergődve,elhomályosult tudattal élni.

ÉLNI kell.

2011. jan. 24. 17:11
Köszönjük kedves első hozzászóló őszinte történetedet, amit megosztottál velünk és sikeresen felvetted a harcot az alkohollal és végleg szakítottál ezzel. Szívből gratulálok és kivánok neked további sok sikert szerencsét és az eseted legyen mások számára példaértékű. Üdv.Ágnes
2011. jan. 24. 16:32
Ez igen!
16. Tücke
2011. jan. 24. 11:48
jó a cikk és kifejezetten őszinte nem árultál zsákbamacskát mint sok hasonló cikkben olvasható... grtulálok hozzá hogy időben felismerted a problémát és nem a legmélyebbről kellett újra kezdened az meg hogy bocsánattot tudtál kérni a családodtól hatalmas erőről árulkodik. sok ember példát vehetne rólad . Én is bár én az evésről nem tudok lemondani és én inkább kevesebbszer eszem de 3szor annyit mint kellene... hát a játszótéri anyuka meg a sörözés elég szomorú hogy már olyan pici korukban ezt látják a gyerekek és ezt veszik természetesnek....
2011. jan. 24. 11:40

Gratula :)

Igy ismeretlenul is buszke vayok rad!

2011. jan. 24. 11:29
Gratulálok a cikkedhez, nagyon tanulságos, példát vehetnének rólad sokan.
2011. jan. 24. 09:57
Az alkoholizmusból kimászni nagyon nagyon nehéz,de az az ember aki idejében felismeri és kezeli a problémáját csak nyerhet,vissza nyerheti a szeretteit. Sajnos ismerek én is egy anyát,aki a felnőtt gyereke életét teszi tönkre napról napra az alkoholizmusa miatt.Itt a legnagyobb áldozat a családja,mert ittas állapotban alkohol befolyásoltság alatt semmi nem érdekli,kijózanodva meg csak az,hogy mikor jut újra alkoholhoz. A függőség a betegség, nem konkrétan az alkoholizmus. Gratulálok,hogy Neked sikerült és légy nagyon büszke magadra !!!!!!!Aki ebből kimászik,azt tényleg egy igazi hős!!!!!!
2011. jan. 24. 08:00
Hát igen, csak saját magad segíthetsz magadon. (Ezt saját példámból tudom!)Büszke lehetsz magadra, olyan jó ilyen történeteket olvasni! Minden jót!
2011. jan. 23. 21:22

Attól szép ez a történet, hogy igaz. Nagyon sokan tanulhatnának tőled elszántságot, kitartást. Igazán szívből gratulálok Neked, hogy meg tudtad csinálni és megírtad nekünk.

Nagyon jó egészséget és boldogságot kívánok sok sok szeretettel.

2011. jan. 23. 21:19

Milyen könnyű függőségek csapdájába esni... Mennyivel nehezebb felismerni a csapdát és kimászni belőle, majd talpon maradni.

Gratulálok!

2011. jan. 23. 20:48

Szép történet, jó ha az ember képes önmagába nézni, és be tudja látni, tévedett... Szeretnék ilyen ember lenni...


Példa értékű történet...

2011. jan. 23. 19:46

Büszke lehetsz önmagadra.

és soha ne feledd, a társad a gyerekeid, bíztak benned.

Ezt csak velük élhetted meg ilyen pozítívan.

Egy szeretet teljes ölelést küldök neked.

A cikkedhez gratulálok, nagyon meghatóan írtad le.

2011. jan. 23. 18:53
Az utolsó 3-4sor lesokkolt az említett játszótéri anyukákról...Jó kis cikk,gratulálok!
2011. jan. 23. 18:47
gartulálok, légy nagyon büszke önmagadra!
5. winny (válaszként erre: 1. - Kneseva)
2011. jan. 23. 18:03

Gratulálok!

Nagyszerű ember vagy!

2011. jan. 23. 16:50

Igazad van. Minden kicsiben kezdődik.

Büszke lehetsz magadra hogy ki tudtál jönni ebből.

2011. jan. 23. 16:44
Örülök,hogy sikerült tullépned,köszönjük a történetedet.
2011. jan. 23. 16:26

Köszönöm, hogy ilyen szép és őszinte gondolatokat olvashattam.

Örülök, hogy jól vagy...:)


S most csak egyszerűen..átölellek...

2011. jan. 23. 16:08
Elmondok Neked egy igaz történetet. Neked, aki mindennapjaid gondjaival küzdesz, Neked, akinek megoldhatatlan problémát jelent az élet állandó kihívása, Neked az unatkozónak, Neked, aki félve, szégyenkezve, reményt vesztve emeled fel a poharat nap, mint a nap.
Mi végből? A végére kiderül.

Ugrás a teljes írásra: Elmondok neked egy igaz történetet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook