Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik több év kihagyás után újrakezdik vagy újrakezdték a vezetést! fórum

Akik több év kihagyás után újrakezdik vagy újrakezdték a vezetést! (beszélgetős fórum)

18. katus3 (válaszként erre: 17. - 9242a6388c)
2011. febr. 17. 14:37
Ugye? Mondom én! :-) Neked mid van?
17. 9242a6388c (válaszként erre: 14. - Katus3)
2011. febr. 17. 14:33
Többek között én is ezért kezdtem újra vezetni. :)) És én is ezt érzem, sokkal önállóbb és magabiztosabb az ember!:)
16. katus3 (válaszként erre: 15. - 97c4bc0225)
2011. febr. 17. 14:29
Nekem most már nem kellene kicsi autó, a miénk 5 méter hosszú,és elég jól elboldogulok vele, ráadásul nem akarnak letolni sem az útról.:-) Nekem a kicsik közül tetszik a Polo és a Peugeot is.:-)
15. 97c4bc0225 (válaszként erre: 14. - Katus3)
2011. febr. 17. 05:25
Megkukkoltam! ;) Én valami kicsire gondoltam pl egy F*rdK-ra, vagy ilyesmi. (Sm*rt kizárva mert nagyon nem tetszik, fúúúj :D) Ami keveset eszik és elég rá, hogy 1-2-en eljussunk a-ból b-be. Mert páromnak egy H*ndája van és olyan nagynak érzem, pedig én is egy böhöm Opelen talultam O.o
14. katus3 (válaszként erre: 13. - 97c4bc0225)
2011. febr. 16. 19:08
Az enyémet nézd meg.:-) Nekem is az adta meg a végső lökést,hogy lányom kezdte az ovit,és nem akartam esőben,hóban átsétálni a várost a picivel,szóval úgy terveztem,hogy csak az oviig,meg vissza... Most már akárhová,pedig "csak " másfél éve kezdtem. Nekem ez nagyon sokat jelent,gyakorlatilag az életemet megváltoztatta,tudom hogy ezek nagy szavak,de így van. Sokkal több az önbizalmam is,hidd el. A lényeg az,hogy ha elkezded,akkor már NE hagyd abba,menj minden nap,ha csak 2 utcányit, is,az is jó.
13. 97c4bc0225 (válaszként erre: 12. - Katus3)
2011. febr. 16. 19:01
Annyi előnyben talán lennék, hogy pesten tanultam vezetni, mivel 21 évig ott éltem. Csak nemrég költöztem ide a vadnyugatra :D ITt azért nyugisabb egy kicsit a közlekedés, mint a Nagyfaluban :P Ebben bízom, meg abban, hogy összeszedem magam végre. Most egész lelkes vagyok, ha majd lesz rá keret szeretnék egy kisebb csajos autót magamnak, amivel furikázhatok A-ból B-be. Már csak azért is, mert itt ahol jelenleg lakunk nem egy nagy was ist das a tömegközlekedés. Van pár busz karácsonykor, meg húsvétkor aztán kifújt-befújt :P Ki milyen ótót vezet?
12. katus3
2011. febr. 16. 18:57
Ja,már megnéztem. Szóval messze...
11. katus3 (válaszként erre: 10. - 97c4bc0225)
2011. febr. 16. 18:56
Hááát,az biztos. Mi lenne ha az lennél???:-) Nekem nő volt az oktatóm,és imádtam. Türelmes,kedves,a hangját sosem emelte fel,pedig elég nehéz eset voltam,tudnék mesélni.:-) Azért is mentem hozzá a pótórák miatt is. Lehet neked is ilyet kellene találni. Hol laksz?
10. 97c4bc0225 (válaszként erre: 9. - Katus3)
2011. febr. 16. 18:53
Az is igaz. Bár nekem az oktatóm miatt van ez az egész idegbaj, mert folyton kiabált velem és fogdosott. Egy vén fütyi volt és azon élte ki magát, hogy a fiatal csajokat molesztálta. Váltani meg nem lehetett mert akkor bukta az ember a pénzt is. Szóval én igazából annak örülnék a legjobban, ha szerelmem beszerezne kölcsönbe egy oktató autót :D:D:D:D Akkor megvan a bizalom és a pedál is :D Még jó, hogy nem vagyok nagy igényű nem? :P
9. katus3 (válaszként erre: 8. - 97c4bc0225)
2011. febr. 16. 18:44
Az én férjem is profin vezet,mégsem volt jó oktatóm.:-P Hiába,én sem úgy születtem,hogy tudtam vezetni. Szerintem egy oktatóval mégis jobb lenne neked is, mellette biztonságban éreznéd magad,már csak azért is,mert neki is ott vannak a pedálok,probléma esetén közbe tud lépni. Ez nagyon megnyugtató tud lenni,nekem is csak 6 órára volt szükségem. Na és ha én meg tudtam tanulni vezetni,akkor Te is,ezt elhiheted,nálam reménytelenebb eset nem nagyon volt...:-)
8. 97c4bc0225 (válaszként erre: 7. - Katus3)
2011. febr. 16. 18:40
Erre mondjuk a párom is alkalmas lenne mert már jó pár km van a feneke alatt :D Nem beszélve róla, hogy belföldön szinte csak buszra nincs (még) jogsija :D Nekem inkább agyilag kéne valami megoldás, hogy ne féljek ennyire ettől a dologtól. Állandóan az van előttem, hogy mi van ha valaki belém jön, vagy én pl. nekitolatok valaminek stb kárt okozok a kocsin. Persze a párom mindig mondja, hogy az autó van értem és csak egy "eszköz". De azért én mégis kivagyok még a gondolatától is, hogy valami kár érheti, a súlyosabb dolgokról meg nem is beszélve -.- Jaaaj agycserés támadás kéne nekem, nem vezetni :D:D:D
7. katus3 (válaszként erre: 6. - 97c4bc0225)
2011. febr. 16. 18:37
Szia! Talán neked is az lenne a megoldás,ha keresnél egy jó oktatót,és vele vezetnél néhány órát. Ő el tudná mondani mire figyelj, mi nem megy,ez nekem nagyon sokat segített,még így 8 év után is.
2011. febr. 16. 18:20
Jaaj nekem is el kéne kezdenem vezetni! Már majdnem 4 éve van jogsim, de csak mikor friss volt akkor vezettem pár alkalommal, utána nem volt mit. Most párom állandóan noszogat, hogy néha vezethetnék én is, de annyira félek, hogy valami kárt okozok az autóban, van belém jön valami b*rom, akármi. Tiszta parás vagyok nem is értem, de csak, ha vezetésről van szó... Pedig állítólag nem vezettem rosszul a vizsgákon is mindenből elsőre átmentem. Vajon hogy lehetne ezt a parázást legyőzni???? Remegés itt is van, meg sírás is volt első alkalommal, pedig csak egy parkolóban játszadoztunk. Ki érti ezt?!
2011. jan. 23. 09:50
Sziasztok! Én 8 év után kezdtem el vezetni. Először felhívtam a régi oktatómat, vezettem vele 6 órát,akkor azt mondta,akkor hívjam legközelebb,ha túl sok a pénzem. Ezután beültem a kocsinkba, 3 hétig kísérgetett a férjem,azóta egyedül vezetek napi szinten,és imádom.:-) Nem is értem,hogy hagyhattam ki 8 évet. Van egy fórumunka,Tanulóvezetők,friss jogsisok gyertek csevegni, oda jöhettek,jó sokan vagyunk,ott beszélünk meg mindent,biztatjuk egymást.
2011. jan. 23. 09:19

Szia!

Én mostanában szeretném újrakezdeni.Már vagy 2 éve nem vezettem,nem szeretek,pedig azt mondják jól vezetek.Most babát várok,és szeretnék újra belejönni mire megszületik,mert csak könnyebb lenne,az autó meg itthon áll,mert a páromnak olyan munkája lett,hogy hozzák-viszik,úgyhogy ki is kellene használni,hogy van autó.

2011. jan. 23. 09:18

Én kb. 2 éve kezdtem újra majdnem 14 év nem-vezetés után. Hát, az első táv, amit levezettem kb. 2 km volt, vezetés előtt és után hasmenés, remegés. Aztán lassan, de biztosan megszoktam, belejöttem, mostanra pedig már elmondhatom, amit sosem gondoltam volna: Szeretek vezetni!:))

Menni fog hidd el, csak szánd rá magad.

Üdv!

2011. jan. 23. 09:17
Szia! 12 év után kezdtem újra tavaly ősszel, és jó volt, nem felejtettem el semmit. Rutint kell visszaszerezni és ráérezni a kocsira, de szerintem pár alkalom után megy a dolog.:)
2011. jan. 23. 09:14
Én is ebben a cipőben járok, ezért szívesen beszélgetnék a 'sorstársaimmal':)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook