Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kozmetikustól krémet kimérve, vagy original csomagolásban szoktál inkább venni? fórum

Kozmetikustól krémet kimérve, vagy original csomagolásban szoktál inkább venni? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 31. 20:49

Én inkább original csomagolásban ,előnyben részesítem a LR-es termékeket ,de más cégtől

is kísérleteztem már.

2011. febr. 10. 21:25

Sziasztok!


Remélem nem gond, hogy hozzászólok a témához.

Én nem vagyok kozmetikus. Oriflame szépségtanácsadó vagyok. Viszont sok olyan kozmetikussal találkoztam, aki a Gigi termékcsaládot használta, majd egy számítógépes bőrelemzés után gyökeresen megváltozott a véleménye a termékről,és áttért az Oriflame-ra. Tudom nagy váltás, de ti nagyon értetek a bőrápoláshoz, s úgy gondolom saját tapasztalatok kellenek ahhoz, hogy valaki ilyen nagy váltásba bele merjen vágni. A lényeg: én nagyon ajánlom nektek az Oriflame krémeket, mert nagyon jók!Ekcémás bőrt is kezeltek vele, a lány azóta tünetmentes :) Andi

2011. jan. 24. 15:59

Ismerem, szeretem, ezért is használtam suli után is míg nem jött a gólya :-D

Egyéb, kiegészítő termékek nélkül is úgy gondolom a lehető legszélesebb körben kiegészíti az igényeket, a sokféle termékcsaláddal, magas színvonalon. Ha egyéb termékeket, szolgáltatásokat bevezetek, ott a választék bővítése a cél, a magas szintű szolgáltatás megtartása mellett.

Ne haragudj, kicsit furcsán érzem magam, mintha tanárnéni/bácsi lennél :-D Bár lehet, nálam jött úgy a leírásból, mintha még tanulnék.

Te is szakmabeli vagy?

2011. jan. 24. 15:35

A Gigi teljesen jó, ha ismered, akkor az jó alapnak. Paletta színesétésének pedig a már említett natúrkozmetikumok közül válasz egy színvonalasat!

Így magas szinten tudsz szolgáltatást nyújtani a vendégeidnek.


Egy év alatt nagyon sok információt tudsz szerezni a netről és van idő találkozni, beszélgetni olyanokkal, akiknek már gyakorlati tapasztalatuk is van ezekkel a termékekkel. Így már lesz valami rálátásod, hogy milyen eltéréseket várj, a már megszokott Gigi termékekhez képest.

14. KozmetikusAnita (válaszként erre: 13. - KozmetikusAnita)
2011. jan. 24. 10:42
Hétfő van... :-D
13. KozmetikusAnita (válaszként erre: 12. - KozmetikusAnita)
2011. jan. 23. 10:42
Reméltem kicsit többen szólnak hozzá, de majd hátha holnap, hétfőn már...
2011. jan. 23. 10:41

Szia. Eddig Gigivel tanultam, és még egy év mire belevágok(most még gyesen vagyok),szóval semmi nem elképzelhetetlen. De valószínűleg ezzel is folytatom mert ezt ismerem a legjobban, megbízom benne.

Viszont szeretnék mellette majd kipróbálni másokat is, nem zárkózom el. Csak ugye sajnos nem megy minden egyszerre.

2011. jan. 22. 22:06

Én a helyedben egy picit más irányba indulnék el, de persze függ ez a te beállítottságodtól és a környék vendégkörétől is.


Nézz szét a bio és a natúrkozmetikumok között. Megér egy kis kutatást!


Sok sikert az üzletedhez!

10. a14deb9047 (válaszként erre: 9. - KozmetikusAnita)
2011. jan. 22. 16:05

Egyedül a lábammal van baj - némi bőrkeményedés talpon-sarkon, de rendszeresen járok pedikűröshöz. Van még itthon crem 21... (talán inkább nosztalgiából), babaolaj meg citrom.

Talán genetika is...

9. KozmetikusAnita (válaszként erre: 8. - A14deb9047)
2011. jan. 22. 15:57
Köszönöm hogy válaszoltál. Az jó hogy nincs probléma a bőröddel, vigyázz is rá ahogy csak tudsz. A hideg víz valóban jó "kozmetikum" bár nem mindenkinek. Jó a bőr edzéséhez, ajánlom tusoláshoz is a váltózuhanyt, remekül feszesít. Rendszeresen, de óvatosan.
8. a14deb9047 (válaszként erre: 7. - KozmetikusAnita)
2011. jan. 22. 15:46

Nem vagyok ráncos, nem száraz, nem zsíros, nem szeplős, nem anyajegyes. (Azelőtt volt ez-az...)Régebben, amikor nagyon hideg volt és fújt a szél, akkor egy pici Nívea vagy körömvirág. Elromlott itthon... Mostanában jutott eszembe, hogy azt tanították gyermekkoromban, hogy ha hideg van reggel, ne mossuk meg az arcunkat, csak a szemünket.

Egyébként csak hideg víz három sorban, amit rácsapkodok, és nincs törölközés se télen, se nyáron.

7. KozmetikusAnita (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2011. jan. 22. 15:36
Megkérdezhetem hogy miért? Nem kell ám válaszolni ha nem akarsz, csak érdekel. Van bevált terméked?
6. KozmetikusAnita (válaszként erre: 4. - 4a04e04193)
2011. jan. 22. 15:34
Kimérve annyit kapsz, ami pár alkalomra elég amíg megjön a rendelt termék? Rendelni azt szoktál amit a kozmetikus is használ/ajánl vagy más, mondjuk pl. avon oriflame és társaik?
2011. jan. 22. 15:31
Egyik sem.
2011. jan. 22. 15:26

Szia!

Kezelés után kimérve szoktam kapni krémet.Közben megrendelem amit szeretnék.

3. KozmetikusAnita (válaszként erre: 2. - B539510999)
2011. jan. 22. 15:21
Köszi. Remélem még azért sokan válaszolnak a feltett kérdésre :-D
2011. jan. 22. 15:05
Nekem kimérve szokta adni. Régi, kiürült krémes üvegbe kapom.
2011. jan. 22. 15:03
A kérdésem fentebb, vendégek és kozmetikusok véleményére is kíváncsi vagyok. Szeretnék mindent minél részletesebben eltervezni (már amennyire csak lehet) munkába állás elött, azért is e kérdés.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook