Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » érzelmileg labilis embert imádok fórum

érzelmileg labilis embert imádok (beszélgetős fórum)


2009. aug. 4. 09:46
Ha tudod magad függetleníteni a szeretted kiegyensúlyozatlanságától, akkor imádd továbbra is. De ha rossz érzéseket ébreszt Benned, s boldogtalanná tesz Téged is, akkor lapátra vele! Senki ne legyen önmaga ellensége!
2009. jan. 5. 15:18
egyszer szeret, maskor gyulol! felorankent valtozik! kivel van a gond?!
15. zozo32
2009. jan. 5. 15:13

Szép napot!

Nekem is hasonló a gondom.A barátnőm nekem is lelkileg nagyon labilis.3év alatt most költözött el tőlem negyedszer.(haza)De otthol sem igazán jó neki,így 1-2 hét után jön vissza.Persze most sokan aztmondanák,minek engeded meg,hogy visszajöjjön...Sajnos tudom,hogy nem egyszerű neki-bár magának nem vallja be-de nagyon szeretem.Viszont így borzasztó élni...

2008. dec. 30. 07:14
Szerintem csak egy ok voltál a válásra
2007. dec. 21. 21:37
valószínű, mert te is az vagy.
2007. okt. 27. 18:45

Hasonlóan jártam: két évig szerettük egymást, én váltottam, elköltöztem, felvállaltam bankkölcsönt, új életet mindent, ahol neki is helye volt. Ő hol jött,hol hazaköltözött. Mindig kiborult, nem tartozott igazán ide sem meg oda sem. Együtt nyaraltunk a gyerekeinkkel, azután titokban mégis hazajárt, azután megint ide... kiborult, eltűnt 3 napra... előkerült. Szeretett, mégsem bírta... szakítottunk, azután mégis jött... Végül egy szakításnál már nem tudtam visszafogadni. A sok fájdalom összenőtt már vele, már nem arról szólt az egész, amiről kellett volna...

Érzelmileg labilis volt,tudom... meg az exe is csinálta a műsorokat...

Már több,mint egy éve szakítottunk, azóta zokog a lelke utánam... Már nem tudom szeretni... :(

11. Hegemónia (válaszként erre: 1. - Ditom)
2007. szept. 26. 10:46
Olyan érzésem volt, mintha az én életemről írtál volna... Több mint négy éve ismerem a srácot, akivel most együtt élek. Egy éve költöztem el a férjemtől és vállaltuk fel nyíltan, hogy összetartozunk. A mi kapcsolatunkban azonban én vagyok a bizonytalan fél. Éjjel-nappal erre a srácra gondoltam, nagyon boldognak éreztem magam, amikor végre hivatalosan is együttlehettünk. De ahogy múltak a hónapok és ránkömlöttek a problémák (albérlet, férjem apró "kedvességei", a gyerekek, anyagi problémák stb.), elbizonytalanodtam. Egyik nap úgy érzem, imádom és olyan jó, hogy minden így alakult, a másik nap meg arra gondolok, hogy minek kellett vele így elmélyülni, mert mindenkinek jobb lett volna, ha marad a családi "boldogság". Örömtelennek érzem magam és rendezetlennek találom az életemet és nem tudom, hogy elmúlik-e ez valaha. És rajta is látom, hogy már nem csillog a szeme és kevesebbet mosolyog és fáj neki, hogy én ilyen vagyok. De én meg nem tudok változni, nincs erőm...
2007. szept. 21. 10:33

Sajnos gyakran amint a titokból-nem titok lesz a kapcsolat teljesen megváltozik...hiszen megszűnik az az ok, amiért egymáshoz lehetett lapulni a külvilág elől...az érzelmi labilitás pedig komoly zsarolási alap a részéről, ha már szereted és tényleg nagyon szereted. Vagy te is vele változol és megtanulod játszani az ő játékait, vagy tönkremész idegileg...tudom, a párom is ilyen. Bár most már gyakran tudom az okait a labilitásnak. Amíg nem voltam maximálisan az élete része, fogalmam sem volt róla, mitől mi baja van...

Azt vettem észre (szerintem) hogy az érzelmileg mély férfiak akik nem merik megélni érzelmeiket válnak gyakran ilyen típusú emberré.

2007. szept. 21. 10:28
Én amint megtudom hogy milyen is az egyén valójában akkor nem is járok vele, de ha már jártunk és nem oké minden akkor lelépek, mert nem fogok én is mellette labilissá válni!
2007. szept. 6. 13:08
Nem egészen, sőt egyáltalában nem mondhatnám hasonlónak sem! Csak emberekkel foglalkozom és szeretem a psychológiát, az emberekkel való foglalkozást, kapcsolattartást. Jórészt mióta felnőttem és tanultam, csak ilyen téren létezem. Bár nem szoktam senkinek mondani, ez csak az én beleérző tanácsom.
7. ditom (válaszként erre: 6. - Donyta)
2007. szept. 6. 12:19
Egyébként tapasztalatból rendelkezel ily. bölcs okoságokkal? Végig éltél ilyen élethelyzetet?
6. Donyta (válaszként erre: 5. - Ditom)
2007. szept. 6. 12:13
Nincs mit, csak kitartás! Ha neked/tek ez a nagy szeretet kell, meg is kapjátok. Rátelepedni valóban nem szabad, azzal riasztod őt! Talán ilyenkor érzi azt, hogy menekülnie kell, de visszaviszi mert rájön, hogy csak szeretetből teszed. Aki sosem kapott ilyet, az persze, hogy soknak és terhesnek is érzi, hiszen ettől megijed. Kicsit lazíts, és hidd el jó lesz minden! Hagyd otthon néha magára, ha kell a szereteted utánad megy a konyhába akárhova, és akkor add a szerelmed neki!!!
5. ditom (válaszként erre: 4. - Donyta)
2007. szept. 6. 12:06

Ijesztően jól látod a lényeget, és látod tudat alatt én is tudom mi a "dolgom". Hajlamos vagyok sajnos a túláradó szeretet kimutatásra, ezt is vissza kell fognom, tudom. Rengeteget beszélgetünk, szerintem ez az egyik fő dolog ami összetartott eddig is bennünket, nagyon fontos a folyamatoskommunikálás. Ez a házasságában pl. nem működött. Mindenben mellette állok, segítem minden téren. Nincs hozzá szokva, az exét nem érdekelte sem a munkája, sem a gondolatai semmi, egy ht. robot volt. Megrémül néha, ennek hangot is adva, hogy ne szeressem már ennyire...

Nagyon köszönöm a tisztán látásodat!!!!Erőt adtál.

4. Donyta (válaszként erre: 3. - Ditom)
2007. szept. 6. 11:57
A női megérzések szinte mindig jók! Hallgass a megérzéseidre mindenképpen! Valószínüleg ő is nagyon szeret téged. De most tudatosúlt benne a múltja! Legyél mellette amikor igényli és mutasd is ki a szereteted. Ez fontos, de ne telepedj rá semmiképpen. Ne érezze azt, hogy fogoly lenne, mert akkor menekülni fog. Ha viszont biztonságot és türelmet kap, melletted is marad. Nehéz lesz ez az időszak neked is, de beszélgess vele sokat. Ha téged nem bánt, esetleg a múltról is beszélgethetsz, hagy oldódjon benne a feszültség. Ha látja a partnert benned mindenben, sosem veszíted el őt! Sétáljatok, foglald le a figyelmét olyasmivel ami kikapcsolja és eltereli a szorongásairól a figyelmét!!
3. ditom (válaszként erre: 2. - Donyta)
2007. szept. 6. 11:35

Megerősítetted, hogy jól érzem, hagynom kell most egy ideig.Köszönöm a tanácsot, megfogadom, bár nagyon nehéz, Ő az életem, a levegőm, a MINDEN!!!

Minden másodpercben hiányzik, ilyen még nem volt az életemben, ő biztos, hogy a végzetem, az idő múlásával nem hogy lanyhulna bennem az érzés, hanem egyre erősődik.Együtt kell maradnunk. Azt tudom, hogy mindíg rá jön, csak rám számíthat igazán (ezt mondja is, és nem csak nekem). A szenvedélyről nem beszélve, nem is gondoltam ő előtte, hogy ilyen létezhet a földön.Kitartok!

2007. szept. 6. 11:19
Hagyd megnyugodni! Most kis időre van szüksége. Szerintem most fogta fel, hogy a múlt "elveszett" a megszokott 21 év azért elég sok. Talán kicsit félelem is van benne, az "új" kapcsolat miatt. Azért írtam újat, mert eddig csak kapcsolat volt. Most szabad lett, és hirtelen nem tud mit kezdeni a helyzetével! Legyél vele türelmes, akkor valószínüleg lenyugszik és ha látja, hogy nem vagy erőszakos, veled marad. Sok sikert!!!
2007. szept. 6. 11:14

Alap probléma, hogy már saját magamban sem vagyok biztos.Úgy érzem elveszítettem önmagam.Függővé váltam, nem bírom elengedni azt az embert, aki egyik nap tizedmásodperc alatt megváltozik, azt mondja nem akar állandó kapcsolatot. Én persze kikészülök és várok, nem is kell sokáig mert 1 nap sem telik el és már ismét velem van, mintha mi sem történt volna.Beteg? Vagy már én vagyok az.

A kapcsolatunk több mint 3 éves, de még most váltunk el előző párunktól mindketten pár hónapja.

Jól indult minden egy titkos kapcsolatból, hírtelen felvállalt szerelem lett. Aztán jönnek a problémák sorban, exek...gyerekek.Talán ez okozza a bizonmytalanságát? Még nem dolgozta föl a változást, most jön ki rajta a 21 év házasság, a család szétesése? A gyerekek hol elfogadják a helyzetet, hol ellenségként kezelnek minket.

Röviden vázolva ennyi. Szerintetek, adjak időt még magunknak, vagy egyre jobban beleroppanunk az elénk gördülő akadályokba? Az a rejtély, hogy szorosabbá teheti kapcsolatunkat a sok együtt megélt probléma, vagy eltávolodunk egymástól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook