Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem találom a kötvényszámomat és semmilyen papíromat a Magánnyugdíjhoz. Ha személyesen bemegyek, fognak nekem segíteni? fórum

Nem találom a kötvényszámomat és semmilyen papíromat a Magánnyugdíjhoz. Ha személyesen bemegyek, fognak nekem segíteni? (tudásbázis kérdés)

2011. jan. 27. 07:52

Nos volt bent a férjem,kapott nyomtatványt amit a lakcímváltozásról ki kell tölteni és elküldeni Nekik.

Igen,tag vagyok és valószínűleg a másik címemre küldtek mindent..csak végülis a postás nem tudja hogy már 11 éve nem ott lakom??Na mindegy persze nem lehet senkit sem hibáztatni.

Pénteken még telefonon is hívom őket.

Köszönöm még 1x a kedves tanácsokat.

Szép napot Nektek!!

2011. jan. 22. 15:34

szia


én axás vagyok és semmi papírom nem volt meg, felhívtam őket az ügyfélszolgálati telefonszámon, és kiküldték postán a tagsági okiratot is meg a belépési nyilatkozatom fénymásolatát is. külföldre!


szóval kérd ki ezt a két dolgot postán.

2011. jan. 22. 14:59

Köszönöm a válaszokat,nagyon aranyosak vagytok..

Én már írtam nekik a Mérleg u.-i címükre,semmi reagálás.

Végülis végig vonták a fizetésemből a díjat,nagyon kiváncsi leszek,hogy mit fognak mondani..

De az is bosszantó,hogy nem találom a papírokat,szerintem valamelyik gyermekem volt,de nem tudom::((

6. fdóri (válaszként erre: 5. - Solmyr)
2011. jan. 22. 11:19

Elvileg én is tag voltam náluk. A munkahelyem léptetett be, mert a pályakezdőknek ugye kötelező volt. Sosem kaptam tőlük semmilyen papírt.. Átléptem máshova, az új pénztár intézte, akkor sem kaptam kilépő papírt, semmit sem. Azóta sem tudom mi hogy volt. Elég vicces...


Ha bemész hozzájuk, biztos tudnak segíteni...

2011. jan. 22. 10:30

A honlapjukról:


Számlalevél

Az OTP Magánnyugdíjpénztár évente egy alkalommal küld Önnek tájékoztatást egyéni számlája alakulásáról, a követelés mértékéről.


Mi a teendő, ha a tagsági okirat, vagy a tagsági kártya elveszett?

Az OTP Magánnyugdíjpénztár pénztártagjai részére pótolja a tagságot igazoló tagsági okiratot és a tagsági kártyát.

A tagsági okirat és kártya igényelhető ügyfélszolgálatunkon, telefonon, írásban, vagy személyesen is (1051 Budapest, Mérleg utca. 4., telefon: +36 1 429 7400).

2011. jan. 22. 10:27
Elvileg név alapján az OTP-ben tudnak segíteni. Nekünk segítettek, amikor egyszer papírok nélkül mentünk.
2011. jan. 22. 10:27

A szerződésed sincs meg, amit a belépéskor kaptál?


Hátha itt találsz segítséget:

www.otppenztarak.hu


Szerintem egy személyit vigyél magaddal, tudniuk kell segíteni, ha tényleg tag vagy náluk.

2011. jan. 22. 10:15

Szerintetek ha személyesen bemegyek,fognak nekem segíteni???

98-vagy 99 től vagyok tag,azóta elköltöztem..írtam nekik Bp-re is de válaszra sem méltattak.

Most bemegyek Szhelyre,hátha tudok intézni valamit..

2011. jan. 22. 10:13
Nem találom a kötvényszámomat és semmilyen papíromat a Magánnyugdíjhoz.OTP.Soha nem kaptam értesítőt....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook