Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sikertelen forgalmi vizsga fórum

Sikertelen forgalmi vizsga (beszélgetős fórum)

2011. máj. 6. 15:50

sziasztok.


ma mentem 3szorra forgalmi vizsgara..s sajnos most sem sikerult..teljesen kivagyok, az oktatom meg egyfolytban potorat vetetne, mar n, birom anyagilag sem..holott szerintem egy semmisegen buktatott meg, no volt raadasul :(((

2011. jan. 22. 13:54

szia!

Szerintem fejben kell eldönteni,hogy igenis menni fog.De ha nagyon nem szereted magát a vezetést több okból,akkor egyre nehezebb lesz.Én is nagyon bénán indultam,és kész lehúzásnak éreztem az egészet,mikor végül 10plusz órám lett a rutinvizsgára.Akkora már nagyon felidegeltem magam.Aztán szerencsém lett,és siekrült.Mehettünk forgalomba,és hihetetlenül élveztem,hogy 4esbe is kapcsolhatok.Már 24óránál járok(azt hiszem) és nemsokára megyek vizsgázni!Egyre jobban szeretem,az oktatómmal már minden óra előtt beszégletünk mindenféléről.Tessék kicsit keményebben odaszólni,ha valami nem tetszik,és ha enm ordibálás rá a válasz,akkor meg lesz a közös hang!

Ahogy már előttem is írták,érezni kell az autót,és nagy élvezet van benne!

Fel a fejjel,harcra fel.Vegyél még pótórákat,iskolát váltani szerintem nagy pazarlás lenne.És sajnos ha olyan van,kell adni némi pluszt az oktatónak,h ne buktassanak meg!

2011. jan. 22. 11:08
Koszonom nektek ..hat videk az relativ :) vagyis igen tuti nyugosabb mint pl Pest..de vezetni is mindig delben jartam , elegge forgalmas volt, mindig feltem max 3dikba kapcsoltam , mindig orditott az oktato, hogy miert megyunk lassan, mas is van mogottunk, holott mindenki igy tanul szerintemn, elsodleges hogy en megtanuljam, a masik max savot valt..hat szerintem.. Ami nekem eleg nagy gond,a fekezesek..kicst megkavart vele, hogy mikor csak a fek, es mikor jon a kuplung utanna mennyi idore, szoval neha mar en sem ertem magam :) amasik ilyen az elindulas,...egy baratnom akinek sikerult mondja, hogy mindig ugy indul ,hogy elobb magat a kuplungot engedi fel, es utanna ad gazt mikor mar gurul..hat igy konnyebb nekem is, mint hogy elobb kicsi gaz es utanna jon a kuplung..ez olyan nehezen megy foleg lampanal, mer sok gazt adok mindig, es oakkor uvolt ,hogy nem ferrari :(
2011. jan. 22. 01:14

Ja, és ha a pusztában forgolódás megvolt, és erőre kapsz, te magad fogod mondani, hogy menjünk forgalomba.


Na nem egyből a hungáriára, elsőre talán valami nagy üres parkoló, faluszéle... de a először olyan helyen kell kezdeni, ahol nincs senki. Ha úgy érzed, kíváncsivá lettél, irány a táblás-festett betonút - ahol nincs rendőr és nincs forgalom. Ilyen szempontból tiszta előny, hogy vidéken vagy.

2011. jan. 22. 01:10

Csak azt tudom mondani, fel a fejjel. A vezetést annyira meg lehet szeretni, hogy nem fogod elhinni. A lényeg a gyakorláson van, keress férjet vagy bármilyen férfiismerőst, akivel el tudsz menni gyakorolni. Hidd el, egy ilyen kérésnek nem tudnak ellenállni, semmit nem imádnak jobban, mint mutatni, milyen ügyesek az autóval, és magyarázni, mit hogy kell - és ez meglepően hasznos és nagy segítség tud lenni!


A vezetés hihetetlen élvezet, rá fogsz érezni az ízére :-)


Kérj meg szépen csak bátyót, férjet, kollégát, vigyen el a pusztába, hogy gyakorold, "érezd" az autót. Működik! Imádni fogod.:)

2011. jan. 22. 00:43
Nekem tavaly december 6-án telt le a 2 évem amíg még újra megpróbálhattam volna a forgalmit. Előtte két évvel kb kétszer megbuktam. Egyszer átmentem a zárón, a másodikon meg összejöt a 10 hibapont ilyenekből hogy nem kapcsoltam világítást az aluljáróban meg hasonlók. Már nem is emléxem rá. A szüleim sokáig unszoltak hogy csináljam meg. Biztos sikerülni fog harmadszorra stb. De nekem nem igazán kella jogsi. Ezis csak a szüleim vágyála. A történet része az is hogy az oktatóm egy f@sztarisznya volt aki ha épp nem telefonált akkor egyfolytában csesztetett.
2011. jan. 22. 00:38
Igen,holnap(azaz ma végül is...)másold át oda,meglátod,segíteni fognak!Csak most már sokan pihennek,de meglátod,lesz ott pörgés!Egy a fontos:ne add fel!!!!Egyébként,lehet,h.vannak ott fehérváriak is!
5. Carmen23 (válaszként erre: 2. - Pethoevi)
2011. jan. 22. 00:27
Nem, szekesfehervari sulinal vagyok. Nem tudom lenne e ertelme otthagyni mar.. Hat mindig megnyugszom ha arra gondolok ,hogy mas is volt igy. Tenyleg azt hittem, hogy jo az oktato ,hat jo is,,nem az uvoltos tipus, hanem az ellenkezo..Teljesen nyugodt, a szamba ragta szinte.. de peldaul a kanyaroknal mar nyult oda, nem hagyott sosem egyedul , pedig azert apadkara nem mentem volna fel :( akkor atmasoljam a masik topikba amiket irtam?
4. Sötét_hercegnő (válaszként erre: 1. - Carmen23)
2011. jan. 22. 00:16
Ne aggódj, nekem is nagyon nehezen ment. Nem én akartam a jogsit, a szüleim erőltették rám, úgyhogy még csak nem is az volt, hogy szeretnék megtanulni. Nem mondom, hogy hátrány, ha van jogsija az embernek, de esetemben túlzottam boldog sem vagyok tőle. Rólunk is sok pénzt lehúztak. Én közben gyakoroltam a saját kocsinkon, pl elhagyott bekötőutaknál, ahol nem járnak nagyon. Ha nekem sikerült, akkor neked is fog, mert én tényleg nagy nulla voltam :))
2011. jan. 22. 00:11

Carmen,gyere át és olvasgass ebbe a fórumba:"Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni!"


Lehet,össze is lesz vonva...

2011. jan. 22. 00:10

Szia!

Nekem ugyan nincs ilyen tapasztalatom,de van a barti körben oktató (vagyis ex-oktató).Nála fordult elő,h még Pestről is hazajártak hozzá vezetni és barátnőm is hazajárt Szolnokra Pestről.Szóval szerintem hagyd ott ezt a sulit,váltani minden kötelezettség nélkül lehet.És egy jó oktatóval,vidéken,lehet,h 2 hónap alatt meglenne.

Bár nem tudom,mennyi időnként jössz haza mennyi időre.

Amúgy melyik suliban kezdted?Csak nem a Cs*gavér-nél?

2011. jan. 22. 00:02

Sziasztok !


Mar a tema cime is beszedes.. :( Szeretnek hozzam hasonloakkal beszelgetni errol, de olyanoktol is szivesen varnek tanacsot, akiknek mar sikerult. Nekem mar az elejen rosszul indult, oktatovaltas, gondolom massal is megesik. Nekem sajnos attol nehezebb, hogy kulfoldon elek, a kislanyommal, ragaszkodtam ahhoz hogy otthon tegyem le, mondvan olcsobb ,jobb magyar nyelven ..stb.. Hat utolag tevedtem, mar keso..Mar az iskolanak beugratos volt az 50 ezer forintos reklamja, ahelyett 90 volt mar az alapar, az oktatovaltas miatt rutinvizsga elott rengeteg potorakt kellet vennem, azert is mert teljesen kezdo voltam, az sikerult ,majd a forgalmira keszultunk, egyre stresszesebben, mert haza kellett volna mar reg utaznom, 3 honapot vett el igy is Az oktato is maximalisan elhuzta. a forgalmi elott is rengeteg potoram vetett velem, a vegen mar el is hitetik az emberrel hogy nem megy, elbizonytalanitjak. A vizsgan 2 vizsgabiztos ullt be, mar ettol idege lettem, igy is izgulos vagyok nagyon. ahogy varhato volt elrontottam, sarganal befekeztem a keresztezodesbe. es sajna kilogott a kocsi :(

azotA hazajottem, de vissza kene menjek a vizsgat megcsinalni, mert kene ajogsi nagyon, de teljesen elment akedvem, plusz felek ,mennyi potoraval szednenek le ujra, amugy is egy rosszhiru iskola,. pont karacsony elott voltam, nagyon rosszul jott ki, le voltam elegge torve, es meg nem is sikerult..lett volna legalabb ertelme. itthon nem igen tudok gyakorolni, ez baj, azota nem is vezettem, felek megin a nullarol kezdhetem otthon :(

Lenne par kerdesem, tudom ,hogy igy nem lehet megtanulni autot vezetni de megis konnyebb lenne, ha meg lehetne beszelni par dolgot, tanacsokat kernek ..koszi elore is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook