Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valakinek tapasztalata magzat megfordításban terhessége során? fórum

Van valakinek tapasztalata magzat megfordításban terhessége során? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 25. 17:24

Nekem a 39. hét végén fordult meg.A 41. született.

A férjem zseblámpával csalogatta lefelé(azt olvastuk, hogy látják már a fényt)

A 2. lámpázós nap éjszakáján átfordult.Azt hittem kiszakad a hasam:-)

Szerintem megéri várni egy kicsit.

2011. jan. 22. 08:14

Sziasztok!


Erről a témáról annyi jut eszembe, hogy "anyámék" idejében a "Josdi doktor" volt az "egyetlen", aki ilyet tudott csinálni. Ez akkor nagy dolog volt, meg már csak azért is, mert a doktor távolkeleti származású, és az akkoriban olyan volt, mintha a holdról jött volna...

Ha jól tudom, még megvan, a Szt Imrében volt orvos... Ha jól emlékszem a teljes nevére Dr. Priardi Josdi, de lehet, hogy nem jól írtam...

7. martin3 (válaszként erre: 3. - JudyTim)
2011. jan. 21. 20:37
ne aggódj, még simán befordulhat! nekem az első bébi a szlőszobán(!) fordult be, a 3. baba pedig tök farfekvéses volt és a szülés előtt még 1 héttel ennek mondták, mégis rendesen (természetes úton) megszületett, tehát valamikor magától csak befordult, úgy ahogy kell! (én is néztem nagy aggodalmamban róla videót, mármint a megfordításról, de szerencsére nem volt rá szükség!) lehet a te bébid is simán befordul még!:)
2011. jan. 21. 19:12

nekem azt mondták simogatni kell a pocakot hát jó sokáig simogattam,azt mondták segítenek....37héten fordították meg Lacámat :) na ő igen bukfencezett...de sajna utána nem tetszett neki ez így :s úgy hogy rosszalkodott és sokat pihentem aztán megszokta a szentem és utána meg olyan aktív volt :) velem együtt:D


Meg ha oylan fürdötök akkor legyél vízben,de füdöruci legyen rajtad alul,és tornázzál benne...az sarok kád ha van(?)

2011. jan. 21. 19:09
Videón láttam a folyamatot, csak a nődokim azt mondta, hogy a lepényletapadás miatt rizikós, vállaljam inkább a császárt.
2011. jan. 21. 19:08

Nekem csak átfordulásban. :)

Szülés előtt 10 nappal...

2011. jan. 21. 19:08

Az én esetem a következő: most vagyok 35. hetes, a babám sajnos még lábbal van a kijárat felé és ami rosszabb a dologban, hogy a méhlepény elöl van megtapadva ezért a baba arccal kifele helyezkedik el. Ígérték, hogy ha a 37. hétig nem fordul meg, megpróbálkoznak külső segítséggel. Ahhoz pedig bukfenceztetni kéne a babát, ami elég nehéz feladat.

Ha nem sikerül császár lesz a vége.

2011. jan. 21. 19:05

:)

nekem volt! elég volt át simogatták át mozdították,nem fáj,de nem kellemes !!

2011. jan. 21. 19:04
Van valakinek tapasztalata magzat megfordításban terhessége során?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook