Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Yadine és vékony méhnyálkahártya? fórum

Yadine és vékony méhnyálkahártya? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 25. 18:42

Úgy látom, nincs lecitines tapasztalat. :( Ha esetleg mégis van, akkor szívesen olvasnám!

Szép estét, én mára már kipurcantam :)

7. a563337a80 (válaszként erre: 6. - 6a6e086e31)
2011. jan. 23. 08:57
Teát eddig még nem néztem, de ismerősöm foglalkozik RSI termékekkel, és ott olvastam a lecitinről, ami visszaépíti a méhnyálkahártyát. Valakinek van tapasztalata lecitin-ügyben?
2011. jan. 22. 07:36

Ahogy Évi is írja, a foggátlók elvékonyítják a méhnyálkahártyát, úgyhogy ez nem a Yadine-nak köszönhető kimondottan, de idő míg visszaáll a rend.Vannak különböző gyógynövényes teák amikkel segítheted ezt a folyamatot és meg tudsz erősödni:)

[link]

2011. jan. 22. 07:28
Köszönöm a válaszokat! Remélem visszaáll a régi "rend". A doki azt mondta, a folsavas vitamin jótékony ilyen esetekben. Amúgy nekem nem volt bajom a Yadine-nel, amíg szedtem (kb. 4 évig). De úgy látom, ez az idő elég volt ahhoz, hogy gondot okozzon a későbbiekben :(
2011. jan. 21. 18:59

Hát a fogigátlók nagy általánosságban vékonyítják,de biztos az sem mindegy,h mennyi ideig szedted.

Drukkolok a babáért!

2011. jan. 21. 18:57
Nahát, meglepetten olvasom, ugynis a Yadine-t azt pont azoknak ajánlják, akk a későbbiekben babbát szeretnének, mert megvastagítja a méhnyálkahártyát, erősíti a méhfalat.Velem ez történt,holott én meg pont nem akartam ezt ano, mikor ezt írta fel a doki.
2011. jan. 21. 18:54

Szia!

Én is a Yadinet szedtem és nekem ilyen problémám nem volt tőle.Sőt gyógyszer abbahagyása után 2 hónappal terhes lettem!

2011. jan. 21. 18:49

Sziasztok!

25 éves vagyok. Decemberben hagytam abba a Yadine tabletta szedését, januárban pedig elkezdtem a Femibion 800 tablettát. Párommal babát szeretnénk. Ma voltam nőgyógyásznál rákszűrésen, és egyéb okokból. Megnézte ultrahanggal a méhnyálkahártyát, és azt mondta, nagyon vékony. Pontos adatokat nem mondott. Elvileg jövő héten kellene megjönnie. Azt mondta, ha néhány hét múlva még nem jön meg, akkor gyógyszerrel megindítja.

Van valakinek tapasztalata abban, hogy a Yadine okoz-e ilyen problémát, illetve hogy mennyi időnek kell eltelnie, hogy teherbe tudjak esni?

Köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook