Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudtok segíteni valami jó ötlettel, hogy gyorsabb és portalanabb legyen a csempézés? fórum

Tudtok segíteni valami jó ötlettel, hogy gyorsabb és portalanabb legyen a csempézés? (beszélgetős fórum)


9. mmacus (válaszként erre: 8. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 15. 14:37
Három és fél év alatt csak túl vannak rajta...
8. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - 871411d141)
2014. jún. 15. 12:48
Szerintem megkaptad a választ! Inkább most még 1x legyen por, mint pár év múlva megint.És milyen kellemesm lehet, mikor potyognak. :(((
2014. jún. 15. 12:36
...Fennmaradtak a csempék??
2011. jan. 22. 21:39
JudyTim férje vagyok,és szeretnék hozzászólni a témához.Igaz csak egy hülye kömüves vagyok 25 év tapasztalattal:)),és ültem már olyan mellett aki látta hogy ezt hogy csinálják.Szóval a glettelt falat be karcolod spaklival vagy valami hegyes szerszámmal,utána diszperziós mélyalapozóval lealapozod ,és csempézhetsz is.Lehet alapozó nélkül is de akkor jövöre ha szerencéd van 2 év múlva ujra csempézhetsz.
2011. jan. 21. 19:44

Miért kellene lecsiszolni???

Fogassal ,vagy pogácsás módszerrel rakhatod rá simán a csempét.

Nem kell alapozó alá.

2011. jan. 21. 18:56
Milyen fajta mélyalapozót vegyek,ami jó lesz,de nem túl drága?Egy rétegben kell felvinni a glettre?
2011. jan. 21. 18:33
Nem kell lecsiszolni a falat. Mélyalapozót kell rátenni, aztán mikor kiszáradt lehet csemperagasztóval feltenni a csempéket. Nem porol egyáltalán.
2. capuccino77 (válaszként erre: 1. - 871411d141)
2011. jan. 21. 18:20
:) Sajnállak nagyon, nálunk nyáron folyt ez a munka, gyűlöltem a port, de le kell csiszolni, Én is úgy tudom. Vagy legalábbis nálunk le lett, nem tudom, hogy mi jelentősége van, végül is kerül elég cucc a csempe alá, nem? :)))
2011. jan. 21. 18:14

Sziasztok!

Most újítanánk fel a fürdőszobát,és most azon folyik a vita,hogy milyen módszerrel lehet csempét felrakni a glettelt felületre!A FÉRJEM SZERINT LE KELL CSISZOLNI AZ EGÉSZET,de nekem már elegem van az egészből és ragasztatnám vele a csempét!

Nem tudtok segíteni valami jó ötlettel ,hogy gyorsabb és portalanabb legyen a munka?Előre is köszönöm a jó ötleteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook