Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Feng-shuival kapcsolatban kérlek segítsetek! Hogy kell a bagua térképet használni? fórum

Feng-shuival kapcsolatban kérlek segítsetek! Hogy kell a bagua térképet használni? (tudásbázis kérdés)

2011. jan. 26. 18:40

nem, nem ábrándítottál ki!!!

Én hiszek a feng-shui erejében, persze ez nem azt jelenti hogy 360°-ban felforgatom a lakásomat.

Igenis szerintem van jelentősége, tapasztaltam. igaz erre lehet azt is mondani,hogy persze csak erre fogom. Szerintem mindenkinek a maga tudja hogy mibe hisz.

Persze a tisztaság és rendezettség elengedhetetlen számomra is.

De vissza is lehet térni a témára, hiszen a feng-shui is a tiszta rendes lakásra "buzdít":)

2011. jan. 26. 13:20

Nem a feng-shuit szeretem, hanem a rendet. Szerintem teljesen mindegy, hogy melyik oldal mit jelent, nem az a lényeg, hanem az átláthatóság, a rend, a tisztaság.

Különben nem hiszem, hogy néhány apró tárgy befolyásolná a szerencsémet. Inkább abban hiszek, hogy ha szép az otthonod, ha jól érzed magad benne, akkor máris nyugodtabb vagy, ez látszik rajtad, vagyis jobban megbíznak benned - sikeresebb lehetsz.

Azt sem szeretem, hogy nekem egy idegen kultúrából származó könyv mondja meg, hogy mit hova szeretnék a lakásomban elhelyezni.

Magyar vagyok, mások fontosak számomra, mint egy távol-keleti embernek.

Hogy hol van a szekrényem, hogy mi van a polcomon, azt majd én határozom meg az alapján, hogy nekem mi hogy esik kézre, mi az amit ritkábban, mi az amit sűrűbben használok. Vagyis egy polcon nekem nem a két delfin legyen a fő helyen, hanem az a könyv, ami a kedvencem, és lássam, hogy egy pillantással nyugtázhassam a létezését, hogy tudjam, bármikor levehetem, olvashatom.

Most biztos kiábrándítottalak, bocs.

2011. jan. 22. 14:35

köszönöm szépen!

Én is néztem különböző oldalakat, és erre jutottam én is, csak erősítést szerettem volna:)

Akkor te is szereted a feng-shuit?

Szívesen beszélgetnék erről:)

2. b4c06bc553 (válaszként erre: 1. - Evici85)
2011. jan. 22. 12:58

A házad FŐBEJÁRATA a bágua térképen az emberi kapcsolatok-karrier részt jelenti. Az legyen a bejárathoz igazítva.

Ettől balra van a tudás, önművelés.

A főbejárattól jobbra pedig az utazás legyen.

2011. jan. 21. 17:09

a bagua térképpel vagyok egy kicsit össze kavarodva!!!

Szeretném a segítségeteket kérni hogy is kell a bagua térképet használni?

Ahogy az otthonomnak megvannak az égtájai úgy kell megnéznem a bagua térképen? vagyis ha a nappali nyugaton fekszik akkor a bagua térképnek is a nyugati részét kell nézni???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook