Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Samsung Digimax s500 fényképezőről hogy kell memóriakártyára másolni a képeket amik a gépben vannak? fórum

Samsung Digimax s500 fényképezőről hogy kell memóriakártyára másolni a képeket amik a gépben vannak? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 22. 11:23

Azt megtaláltam én is,csak addig nem jutottam el,hogy hol van ez menün belül,hol írja ki.

Mindegy,végülis megoldódott,fotóztam vele 1et,így hogy benn a kártya,és ki is írta egyből hogy másolás kártyára,így megoldódott.Köszi azért a segítséget.

2011. jan. 22. 05:49
Szia letöltötem az angolt és ott van a menüben COPY TO KARD az azt jelenti hogy gépről a kártyára másol kiválaszod a yest és másolja is.
2011. jan. 21. 18:44
De a kártyán nincs még semmi,azért akarom az eddigieket rámásolni előbb.Adatkábelem sincs,ezért akarnánk úgy hogy a kártyát beletenni unokatesómék gépébe,amihez van adatkábel.
2011. jan. 21. 18:24
Olvastam rólla elég sokat de úgy lehet hogy kártya kivesz számítógéppe össze és le lehet menteni.
2011. jan. 21. 11:53
Szia.Nekem ilyen menü pontjaim vannak:beállítások,sajátgép,méret,minőségfénymérés,fényképezés,képélesség,osd információk(ezen belül kerestem,van olyan hogy teli,alap,lcd mentés-ez utóbbira ha rámegyek kijelez mindenféle ikont,de nem tudom hogy kell azokra külön rámenni).Már formáztam a kártyát is,de semmi:(Használati utasítás csak angolul van:(Azon belül találtam ilyen copy-s szöveget,de nem értem:(
2011. jan. 21. 05:00
Az enyém NIKON de így sikerült nekem is.
3. Farkas T (válaszként erre: 2. - Nadine81)
2011. jan. 21. 04:57
Szia nem tudom sikerült-e megoldani,A menüben lenni kel olyanak hogy copy a gép és mem kártya,esetleg úgy előjön a lehetőség ha a memória kártya üres.
2011. jan. 20. 22:37
Sziasztok!Légyszi segítsetek,készítettem pár képet,mielőtt beleraktam a memóriakártyát,és szeretném azokat is rámásolni a kártyára,de az angol nyelvű utasításon nem igazodok el.Ha benn a kártya, az addig készített képeket nem is mutatja.Ha kiveszem a kártyát,akkor igen.
2011. jan. 20. 22:35
Samsung Digimax s500 fényképezőről hogy kell memóriakártyára másolni a képeket amik a gépben vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook