Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járt valaki hypoxi-tréningre fórum

Járt valaki hypoxi-tréningre (beszélgetős fórum)


1 2
59. testtudat (válaszként erre: 52. - Mitsubika)
2012. aug. 8. 23:27
elsősorban célzott zsírégetésre, de nem utólsó sorban a cellulit eltűntetésére is az egyik legkíméletesebb edzésforma. Az első hat alkalommal előfordul, hogy erősödik a cellulit látványban azokon a test tájékokon ahol amúgy is jelen volt.Nem szabad türelmetlennek lenni, mert a 10-14 alkalomra - kortól fúggően, szépen eltűnik.Makacsabb estekben türelmet kell gyakorolnunk magunkkal szemben és kicsit szigorúbb diétát betartani pl kerülni a 4 fehér ellenséget: liszt, cukor, só, tabletták
58. testtudat (válaszként erre: 55. - Acva)
2012. aug. 8. 20:55
Midenképpen pamut és laza ruha ajánlott, vagyis laza pamut, lehetőleg bőszárú nadrág és laza pamut póló, pamut zokni, vagy nem utcai edzőcipő. A "cuppanós naci" nem ajánlott ennél az edzésformánál.
2011. nov. 14. 21:24
Kecskeméten nagyon jó Hypoxi van! Rona Hypoxi Stúdió!Valamint Kecskeméten a legjobb árban van!
56. Hajcy
2011. jún. 16. 18:38

Sziasztok

nem érdekelne valakit egy 24000 Ft helyett 9600 Ft-ért 6 alkalmas fekvő Hipoxy bérlet a Pharao Sun-ban, V.kerület Jókai téren?(októgon kb 2 perc)


2 bérletet vettem, de nem tudom lejárni, 2011. augusztus 22-ig fel kell használni.

55. Acva
2011. jún. 9. 14:07

Halihó! Még sosem voltam ilyen bigyóban! Milyen ruhában (anélkül)ajánlott használni? "Cuppanós" nacim nincs, csak laza pamut edző.

Mitsubika! Eljutottál végül az Őrsön lévő terembe? Milyen?

54. fisi (válaszként erre: 52. - Mitsubika)
2011. jún. 2. 16:17
igen nagyon,de azért gondold végig mi az ami fokozhatja,mert a kávé,édesség..... ezek mind rosszat tesznek. Ha igaz a hír, jó csapat van ott és biztos segítenek. Sok sikert!
53. fisi (válaszként erre: 51. - Mitsubika)
2011. jún. 2. 16:14
én jókat hallottam róla!
2011. jún. 1. 11:45
Én 65 kg vagyok és 176 cm. Gyakorlatilag a combommal és a fenekemmel nem vagyok megelégedve. Régóta küzdök a narancsbőrrel. Már kiskorom óta jelentkezett, de ugye akkoriban még nem foglalkozik az ember vel...és tessék, most pedig kész gyötrelem. Sokat tornázom és a kajára is odafigyelek. Nem fogyni akarok elsősorban, hanem hogy formálódjon odalent a szerkezet.:-) Szerintetek erre jó? Köszi
2011. jún. 1. 11:41

Sziasztok!


Azt szeretném megkérdezni, hogy jár-e valaki az örsön (Árkáddal szemben) lévő hypoxiba? Én azt szeretném kipróbálni, mert az van hozzám a legközelebb. Köszi

50. fisi
2011. ápr. 27. 20:41
Szuper,hogy folytatod! Biztos változott a combod is,csak neked van egy elképzelésed,milyennek szeretnéd és mivel még nem olyan, azért keseredsz el. Nagyon jó, ha csinálsz minden bérlet elején és végén ugyan abban a pózban fotót és meg fogsz lepődni. Nálunk Gazdagréten, ha akarja az ember csinálnak így fotókat a kényesnek ítélt részekről, és nagyon megdöbben az ember néha. Gondolj bele Te minden nap látod magad így a változást, nem biztos,hogy látod magadon. Szóval hajrá a fogyásért, a narancsbőr ellen és persze a szakdolgozatért! :) :) :)
2011. ápr. 14. 09:47
egyébként, de sajnos, a combom a legvastagabb és a legcsúnyább is naribőr szempontjából:(
48. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 47. - Fisi)
2011. ápr. 14. 09:47

Igen most akciós megint, 9 ezerrel olcsóbba 10 alkalmas, így azért mindjárt más:) ma meg is veszem, mert a mai napra vonatkozik csak az akció, de egyenlőre még szakdolgozatot írok gőzerővel és nem nagyon van időm, de majd valahogy szakítok rá :)

Így végül is 1 hetes kihagyásom lesz csak, remélem ez nem lesz gond, és folytatódik onnan ahol abbahagytam:D

47. fisi
2011. ápr. 13. 21:52
Ez nagyon jó eredmény.ez türelem játék, azért mert Te a ombodról szeretnél fogyni nem biztos hogy ott volt a legtöbb méreganyag(zsír) ha most nem hagynád abba az is el kezdene változni. Nem tudom mi az a brutál ár és hányszor jártál egy héten, de szerintem a tanulás is könnyebb ha sportolsz. Csodálom, hogy untad, nálunk már egy egész kis törzs csapat van akik állandó vendégek és "függőek" így tartják kondiba magukat. Persze nem 3szor egy héten,de nem unják.Mégegyszer gratula és szerintem ne hagyd abba!
2011. ápr. 9. 12:34
nem titok, 90 sajnos :D
45. mesmer (válaszként erre: 43. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 8. 19:52
Gratula! Én is folytatom, ma voltam 2. alkalommal. Meglátjuk mi lesz, én bizakodó vagyok! :) Hány kilóról indultál (már, ha szabad ilyet kérdezni:)?
2011. ápr. 8. 16:03

ja azt nem írtam hogy ahonnan legjobban kéne a combomból, hát onnan sajna csak fél centi ment le, innen a legkevesebb :(

Eddig a fogyasztó masszázson gondolkodtam, de mostmár nem tudom hogy az legyen vagy a hypoxi tovább..

43. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 40. - Fisi)
2011. ápr. 8. 15:26

Szia! Éppen ma járt le a bérletem és újra lemértek, a súly nem jelentős -2 kg, viszont a centik elég durvák, a hasamból pl 9 cm ment le, ez a legtöbb, de a többi testrészről is mentek 2-3-4 centik, szóval teljesen meg vagyok elégedve :))) most lejárt a bérlet, egyenlőre nem folytatom, mert szakdolgozat, nyelvvizsga, államvizsga.. sűrű napjaim vannak, meg most elég brutális az ára is, inkább kivárom hátha nyáron lesz egy újabb akció :))

Ja meg igazából már rettenetesen untam így a végére..:D szóval most egy kis szünet jó lesz :)

42. fisi
2011. ápr. 7. 22:43
Naná! de a fogyásban is sokat fog segíteni.fontos,hogy jó kezekben legyél.hova jársz?
41. mesmer
2011. ápr. 6. 20:09
Sziasztok! Én ma voltam először hypoxizni. Nem tudom eldönteni, hogy végigcsináljak-e egy bérletet. Kb 6-8 kiló van rajtam feleslegben. Tornával, helyes étkezéssel lassan kúsznak le a kilók. Viszont a bőröm nagyon rossz állapotban van, emiatt a bőröm feszességén, narancsbőrön szeretnék javítani ezzel a géppel. Vélemény? Tényleg hatásos?
40. fisi
2011. ápr. 5. 22:16
Igen,teljesen igazad van,és nem szabad minden nap hypoxizni sem max 3-4 alkalom per hét. micike neked hogy megy?sikeres vagy?
39. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 38. - Andee25)
2011. ápr. 4. 13:19
Én úgy tudom, hogy aznap amikor hypoxizol már nem szabad mást sportolni.. Nekem ott mondták, ahova járok, de azért kérdezz rá te is ott a trénerektől!
2011. ápr. 2. 20:34
Szerintetek ha minden nap járok hypoxira és heti 2-szer konditerembe az jó? Nem fog erősödni a combom, fogok e kettővel karcsúsodni, vagy csak elég a hypoxi?!
2011. márc. 11. 16:01
Nekem nem jött be ez sem,mint a többi fogyasztás sem. Nagyon magasra szökött tekeréseknél a pulzusom és a nő azt mondta,h nem vállal felelősséget értem,szval hagyjam abba inkább.A legtutibb a mozgás és kalória csökkentett étrend. Hétvégén nézzetek el a szépség és egészség kiállításra,ezt ajánlom mindenkinek.
36. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 35. - Fisi)
2011. márc. 11. 14:40
Köszi, hogy megkérdezted, remélem én is hogy jó úton haladok :))) Ma pl már v4 p9 programon tekertem, ugyanúgy 80-85-el.
35. fisi (válaszként erre: 34. - 3a8f3f8f11)
2011. márc. 10. 16:23
a 80-85 az még jó. Szerintem a v4-es program erős. Gazdagréten, ahová én járok, ma megkérdeztem és ők azt mondják kezdésnek gyengébbet tesznek,de a Te korosztályodnak aztán ez a program jó,ha nem megy túl magasra a pulzusod.Szóval jó úton jársz. :)
34. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 33. - Fisi)
2011. márc. 10. 12:45
24 éves vagyok, kb 176 maga5 magas és 89 kiló.. Ezzel a 80-85-90-es tekeréssel nincsen bajom, ezt bírom, a durva nekem a 105-ös volt:S
33. fisi
2011. márc. 9. 20:13

Hát kezdésnek nagyon kemény.Jól bírod? Nálunk V1 ről indulnak és embertől függően mennek feljebb.

Megkérdezhetem hány éves vagy? és milyen magas? Mert a súly önmagában semmi.Mondtad, ehhez képest mondják hogy tekerj.

2011. márc. 8. 13:44
Köszi, a program azt hiszen v4 p8, ez jó?:D
31. fisi
2011. márc. 7. 21:29
Nem,nem,nem. A tekerés sebessége van legkeveésbé az egésszel összefüggésben. Középen a kijelző alatt van egy kis digitális kijelző amin váltakozva látszik hogy milyen programon mész, vagy milyen erősnek kell lennie a vákumnak és valójában milyen erősen szív, vagy mennyi az idő.A tekerés sebességével a pulzusod tudod egy bizonyos szinten tartani és ez a fontos. van egy zsírégető zóna aminek ha az ALSÓ értékéhez tartod magad közel akkor zsírból égetsz ha túl magas a pulzus, izomból. Nálunk nézik a pulzust és ők adják meg minden alkalommal, hogy milyen pulzust próbáljunk meg tartani. Tehát ha 80-85-ös tempóval tekersz az bőven elég, lehet kevesebb is ha túl magas a pulzusod. De egy biztos, ha tartod a diétát és a heti 3 tekerést biztos lesz változás.
30. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 29. - Fisi)
2011. márc. 5. 08:16

Szia! Most h tegnap voltam, már egy másik csaj volt és 80-85-el kellett tekernem, teljesen jó volt, sőt ha nem figyeltem oda akkor mindig túlmentem:D Hú nem tudom hogy milyen program azt hol tudom megnézni? legközelebb megnézem:D

Nekem csak az a bajom, hogy a múltkor mikor voltam a csaj azt mondta h a testsúlynál 10-15-el kell többel tekerni, alatta nem ér semmit.. ehhez képest most 80-85-el kellett tekernem, ami jóval alatta van.. vajon így ér egyáltalán vmit?:S Kérdeztem a csajt is, azt mondta, hogy igen, de majd fokozatosan emelni is fogjuk, de nem szabad elsőre olyan gyorsan.. csak nem szeretnék úgy járni h mire lejár a bérlet közlik hogy bocsi nem fogytál egy centit se mert túl lassan tekertél..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook