Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » BMW 318 tds - Segíts! fórum

BMW 318 tds - Segíts! (beszélgetős fórum)


2011. jan. 24. 15:40
.köszi moncsa igazad lehet én is erre az és a szervószivattyu is egyszer jó egyszer nem.tározásra jutottam. nem motorcserézek. Piszkos fredre halgatok. összekalapálom és elgórom. Amugy uj láncot tettem bele és a uzemanyagadagoló is be lett tömve. nagyjábol jó a gép de porlasztó meg adagoló bajai vannak és nehezen indul elsö inditásra reggelente.
7. 8dc02726ef (válaszként erre: 6. - Fodor85)
2011. jan. 21. 23:19

Szia! Ha nem haragszol elmondom a véleményem. 20 éve vagyok benzin és diesel motorok kezelője, javítója. Igaz, hogy hajón, de az elv az detto.

Most add el a gépet! Kalapáld össze és add el!

Nem jó bolt volt. Van ilyen, nem kell szégyelni. Én is csináltam már rossz boltot.

2011. jan. 21. 23:04
Hello. Tudna valaki tanácsot adni? Vettem egy éve egy e 36 tds-t elég sok betegsége előjött. Adagoló csöpög, vezérműláncot kell cserélnem, és a porlasztó is kopog kicsit. Hidegbe nem akar indulni, alatta gázolajtócsa van ill a vezérmülánc csattog. sikerült szereznem olcsón vezérmüláncot 30 e ftert egy alsót meg egy felsőt és egy feszitőt, ezt kicserélem. Abba kérek segitséget hogy vegyek egy egézséges motort vagy csináltassam meg. és ha megcsináltatom az adagolóba tömitést vegyek vagy kopletten adagolót? Ár tapasztalaitokat és véleményetekkel segítsetek. Köszi.
2011. jan. 20. 17:41

hali!nekem volt BMW-m de benzines ezért azokhoz

jobban értek mint a diesel-hez.Azt javaslom hogy ha

a motor korábban szépen dolgozott akkor nem bántanám

.megkeresném hogy honnan folyik a gázolaj, mert lehet hogy elöregedett a cső vagy tőmítettlenségi gond van az üzemanyag renszerben.Ez a megoldás nem a leggyorsabb,de költsékímélőbb meg ha érdekel az autód így megismerheted (akár a motor gyenge pontjait).

2011. jan. 20. 16:33
ha kell egy teló szám tudok adni,bmw s a srác,neki is van ,több is,és ezekkel a régikkel foglalkozik,de csak este tudom megadni,melóbol irok.ja és ez helyileg komárom ahol Ö van,
3. makrai.lilla (válaszként erre: 1. - Fodor85)
2011. jan. 20. 16:32
nekem 324 es van de állitolag külsöre a 318 as ugyanilyen
2011. jan. 20. 16:13

ha más nem tud segíteni 6-7 körül megjön a párom..:)

ő nagy szaki

2011. jan. 20. 16:11
Hello. Tudna valaki tanácsot adni? Vettem egy éve egy e 36 tds-t elég sok betegsége előjött. Adagoló csöpög, vezérműláncot kell cserélnem, és a porlasztó is kopog kicsit. Hidegbe nem akar indulni, alatta gázolajtócsa van ill a vezérmülánc csattog. sikerült szereznem olcsón vezérmüláncot 30 e ftert egy alsót meg egy felsőt és egy feszitőt, ezt kicserélem. Abba kérek segitséget hogy vegyek egy egézséges motort vagy csináltassam meg. és ha megcsináltatom az adagolóba tömitést vegyek vagy kopletten adagolót? Ár tapasztalaitokat és véleményetekkel segítsetek. Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook