Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Természetes progeszteron fórum

Természetes progeszteron (beszélgetős fórum)


8. Noniacuss (válaszként erre: 6. - Kisbaris)
2011. márc. 14. 10:13

Az interneten természetes progeszteron, vagy progeszteron krém-re keresve egész bőséges irodalmat találsz.


Nagyon röviden a felborult női hormonrendszert állítja vissza, legalábbis törekszik rá. És az ezzel kapcsolatos tünetekre használják, azaz a teljesség igénye nélkül pl.

- PMS, görcsök, rendszertelen havi ciklus, mellfeszülés

- teherbe esni vágyó hölgyeknél, előkészítés

- menopauzás tünetek enyhítése

- idősebb kori csontritkulás kezelése


Összesen kb. 90 a hormonrendszer felborulása miatt kialakuló betegség, tünet fordítható vissza....

7. era005 (válaszként erre: 5. - Noniacuss)
2011. márc. 13. 20:52
Szia, hol lehet beszerezni ezt az amerikai krémet?
2011. márc. 13. 14:16

Sziasztok!


Mire lehet ezeket a készítményeket használni? Még nem hallottam róla, de érdekelne. Köszi!

5. Noniacuss (válaszként erre: 1. - Era005)
2011. márc. 11. 02:16

Az általad említett kettő krém mellett van még egy harmadik, ami amerikai és árban kedvezőbb.

Hatását tekintve pedig nem marad el tőlük.

Függően attól, hogy miféle női bajra akarnád használni egy ilyen krém kb (max) 3 hónapra elég és 4500 ft, azaz 1500 Ft/hó. Szóval kb egy mozijegy ára. Ennyit talán megér a "kísérlet" ;)

Én mindenképpen javasolnám, hogy vágjál bele

2011. jan. 20. 15:38

A Womens Creamet használom, interneten rendeltem!

Leírom priviben mire használom, de csak kicsit később tudom mert most rohanok a buszomhoz! később írok!

3. era005 (válaszként erre: 2. - *Murmi*)
2011. jan. 20. 15:33
Melyik krémet használod? Hol szerezted be? Megkérdezhetem, hogy mire használod,ha nem akarod itt leírni, légyszi írj privit. köszi
2011. jan. 20. 15:07

Szia, én most kezdtem el használni, vagyis most volt az első hónapom vele.

Nekem egyenlőre jónak tűnik, de engem is érdekelnének mások tapasztalatai, mert ugye nem 1 hónap alatt lehet nagy változásokat várni

2011. jan. 20. 14:57

Sziasztok!

Használta-e valaki Women's krémet, vagy a Villa rosa krémet? Norvégiában 14 éve alkalmazzák, wild yam növényből vonják ki a természetes progeszteront, állítólag női problémákra nagyon hatásos.

Tapasztalatokat, véleményeket várok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook