Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bolygókaros konyhai dagasztógépet vennék. Clatronic vagy Bomann? Mik a tapasztalatok? fórum

Bolygókaros konyhai dagasztógépet vennék. Clatronic vagy Bomann? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2023. febr. 6. 14:55
Üdv. mindenkinek. Vettem egy Bomann dagasztógépet de sajnos nem vagyok megelégedve vele. Hiába van vagy 8 fokozat nem tudom használni dagasztásra csak az 1 fokozatot és az is nagyon gyors.Induláskor már kiveri a lisztet és azután ahogy dagaszt feltekeri a tésztát a dagasztószárra. Másnak isvan ilyen gépe és ugyanigy müködik? A többi funkciót ki se mertem próbálni. Köszönöm hogy ha megosszátok a véleményeteket4 további szép napot kívánok!
2011. jan. 20. 13:27

A két gyártó sokszor küllemre teljesen azonos konyhai kisgépeket gyárt. Minőségre is egyformák? Akinek van valamilyen kisgépe valamelyik gyártótól, hogy van megelégedve vele?

Bolygókaros konyhai dagasztógépet vennék és ez a két gyártó jöhet számításba a megfizethető kategóriában. Árban egy ezres a különbség általában.

Akinek van tapasztalata, örömmel venném, ha megosztaná.

2011. jan. 20. 13:23
Clatronic vagy Bomann?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook