Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Használ valaki Manduca hordozót? Ha igen mik a tapasztalataitok? fórum

Használ valaki Manduca hordozót? Ha igen mik a tapasztalataitok? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 21. 15:27

Érdekes, mert a csatos MT (liliputi) nekem is nagyobbnak és háton jött be, baromi kényelmes volt, pedighát 3 éves, 12 kg. :O Najó, mondjuk az csak egy kis próba volt, nem mentünk másfél km-t, viszont a kisebbel (1 éves), nekem macerás volt, főleg hátra... De ezt tényleg ki kell próbálni mert sokan csatosra, sokan sima MT-ra esküsznek. :)


Amúgy a Bamberoo abszolút nem vág, nem csúszik le, széles erős pántjai vannak, szóval szerintem megéri az árát!!

7. homern (válaszként erre: 5. - Butterfly4444)
2011. jan. 20. 19:42

Szia!


Nekem liliputi csatos hátim van és szintén lil. mei-tai-om.

Szerintem elég az,amennyire ki vannak párnázva.Nekem elég széles hátam van,de a vastagabban párnázott(más márka) nekem valahogy kevésbé simul a vállamra és egy idő után lecsúszik.Ez nagyon egyéni,más meg nem tapasztal náluk ilyet.

Mindenképpen próbáld ki őket előtte,gyerekkel együtt.

6. zsuzsika77 (válaszként erre: 1. - Butterfly4444)
2011. jan. 20. 17:04
én a két és fél éves lányomat szoktam vinni benne ,szereti.Azt írja,hogy újszülött kortól használható,de a 6 hetes fiamat én nem tudtam belerakni,mert a lába egyszerűen nem fér el.Egyébként nagyobb kortól nagyon kényelmes.
5. Butterfly4444 (válaszként erre: 2. - Sleepin)
2011. jan. 20. 15:15

Szerintem amíg kicsi biztosan elöl hordoznám majd. Viszont én a mei tai-tól azért tartok kicsit,mert képeken úgy láttam,hogy nincs nagyon kipárnázva a vállrész, így félek,hogy vágná a vállamat , hátamat. A manducának úgy láttam párnázottabb.

A kötést illetőleg, tényleg ki kellene próbálnom mindkettőt, mert lehet, hogy nekem is könnyebb lenne megkötni simán,mint csatolgatni .

2011. jan. 20. 15:13
Köszi mindenkinek a választ. Igen ismerem a mamami boltot, csak éppen a Pestre járás macerás. De lehet, hogy megér egy kört.
3. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Butterfly4444)
2011. jan. 20. 09:06

a mamami fórumokat ajánlom neked, ott mindenféle hordozókról találsz tapasztalatokat, sőt eladó hordozókat is, van olyan topik is, ahol kipróbálhatod, nálad lehet egy ideig némelyik, mielőtt megvennéd, hiszen ezek nem olcsók.


www.mamami.hu :-))

2011. jan. 19. 23:11

Én nem Manducát használok, hanem sima Bamberoo Mei tait, de csak jót tudok mondani!!! :) Mekkora a pici, hogy hordoznád (elől, háton, csípőn??)? Manducára sokan esküsznek! Én spec. nem vagyok csatos párti, nekem macerásabb, mint a simát megkötni. De ez egyénfüggő...

Ha esetleg gondolod, keress egy Hozzád közel eső hordozóklubot, vagy Bp.-en van a Mamami bolt, ott ki is lehet próbálni, nagyon segítőkészek!!! :) Remélem tudtam segíteni!

2011. jan. 19. 22:46
Használ valaki Manduca hordozót?Ha igen mik a tapasztalataitok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook