Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hétfőn ivartalanították a lánycicámat. Hány nap múlva engedhetem ki az udvarra játszani? Mikor vetessem ki a varratait? fórum

Hétfőn ivartalanították a lánycicámat. Hány nap múlva engedhetem ki az udvarra játszani? Mikor vetessem ki a varratait? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 31. 20:49

Ahogy kikívánkozik, ki kell engedni.

Én saját magam szedtem ki a varratot, megengedte.

Két hét után.

9. Nyafa (válaszként erre: 8. - 25a27430dd)
2011. jan. 19. 20:49
Szia! Szerencsére az enyém csak egy napig volt bágyadt,de egy hétig legalább bent tartom.
2011. jan. 19. 19:44
A mi cinyónk kinti-benti, lány, én egy hétig bent tartottam műtét után. De igénye is volt rá, igen rosszul viselte, nagyon bágyadt volt utána napokig.
7. Nyafa (válaszként erre: 6. - Töhöske)
2011. jan. 19. 18:29
Na igen . Pár napot még kibír . Dehát tudom , hogy hiába csinál úgy , mintha kutya baja lenne . Az ágyra is felhúzza magát , nem pedig ugrik .
6. töhöske (válaszként erre: 5. - Nyafa)
2011. jan. 19. 18:07

Megértelek hogy sajnálod,de ez most az ő érdeke.

Az operált fiucicánk volt olyan hogy állandóan az ablakpárkányon ült vagy feküdt,és órákon keresztül bámult kifelé.

El is ajándékoztuk végül ismerősökhöz kertesházb,jó sora van hál'Istennek.

2011. jan. 19. 17:59
köszönöm a segítséget! Ez is szobacica félig - meddig , kertesbe lakunk , igazából ki-be mászkálhat. Mondta a dokinő , de elfelejtettem .. Nagyon szeretne kimenni , csak ül az ajtó elött , szomorkodik , de még nem merem kiengedni , nehogy felsértse a sebet.
2011. jan. 19. 17:49

Pár napot mindenképp lakásban kéne töltenie hogy lássátok hogy gyógyul a sebe,ne fertőződjön el stb,és 1-2 hét szokott lenni a varratszedés.

Mi 3 éve ivartalanítattuk a lánycicánkat,de a mienk "szobacica"

2011. jan. 19. 17:17

Szia!

Nekünk kerti cica volt, nem nagyon értettünk ehhez, hogy mit hogyan kell, szabad, stb...így ébredés után már kint volt a kertben...nem lett semmi baja azon kívül, hogy mindennek nekiment a bódulattól, meg persze azért figyeltük h ne csináljon hülyeséget. :-)

...és igen, 10-14 nap körül szedik ki a varratokat, de ezt nem értem miért nem mondta a doki.

2011. jan. 19. 17:12

Minden cicus és kutyus máshogy reagál a műtétre..vedd figyelembe, hogy komoly hasi műtét..én 2 napig biztos bent tartanám..az ugrabugra most nem ajánlott..


varratszedés 10-14 nap!


gyors gyógyulást:)

2011. jan. 19. 17:07
Hétfőn ivartalanították a lánycicámat. Hány nap múlva engedhetem ki az udvarra játszani? Mikor vetessem ki a varratait?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook