Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akinek van régebbi típusú GORENJE sütője, a használatával kapcsolatban tudna segíteni? fórum

Akinek van régebbi típusú GORENJE sütője, a használatával kapcsolatban tudna segíteni? (tudásbázis kérdés)


12. kenzol
2011. jan. 19. 17:44

A gyakorlat teszi a mestert :)

Sok örömet benne,ha még valami segítség kell az adatlapomon van e-mail cím :)

2011. jan. 19. 17:42
Köszi a segítséget!!
2011. jan. 19. 17:42
Köszi, most égettem oda az első adag sütit, mert a légkeverésre tettem. :D
2011. jan. 19. 17:35
Melegszendvicsnél a grill+légkeverés a jó,ott piros lesz a sajt és a kenyér is kicsit ropogós lesz.
2011. jan. 19. 17:34
Nem mindig,azt csak a végén szoktam rákapcsolni,mert túl gyors, és nem lesz lehet átsütve a hús vagy a süti. A hagyományos alsó-felső sütés a legjobb amikor már átsült akkor szoktam bekapcsolni a légkeverést és a külse is szép lesz a húsnak.
2011. jan. 19. 17:04
Akkor, ha jól sejtem, leggyakrabban a csak ventilátoros funkción érdemes használni, igaz?
2011. jan. 19. 16:56

a csak ventillátor az a légkeveréses sütés csak oda nem tették az alsó felső csíkot

ahol meg csak alsó felső csík van az a sima sütés amit jól gondoltál

2011. jan. 19. 16:53

a recés vonal a grill

ha ventillátorral kombinálod a grillt akkor légkeverésesen grillezel

2011. jan. 19. 16:24

Hó de szuper! :o)


Na szóval...


Van egy olyan, hogy egy vonal alul-felül, ez gondolom az alsó-feslő melegítést jelenti.


Aztán van egy olyan, hogy csak felül van egy recés vonal..


Aztán van egy olyan, ahol ez a recés vonal van meg egy ventilátor.


Aztán van egy olyan, ahol csak ventilátor van.


:o)

2011. jan. 19. 16:20

Hello!

Nekem Gorenje sütőm van igaz csak 2 éves,de a szimbólumok gondolom nem változtak. Melyiket nem tudod?

2011. jan. 19. 16:03

Sziasztok! Használtan vettünk egy régebbi (olyan 7- éves modell) gorenje sütőt.


Kerestem használati utasítást hozzá, de sajnos nem találtam.


Azt tudom, hogy légkeveréses, de nem tudom, hogy a különböző szimbólumok mit takarnak. Persze van ami egyértelmű (csak világítás pl.), de van amit nem tudok hová tenni...

2011. jan. 19. 16:01
Van valakinek régebbi GORENJE sütője?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook