Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Krónikus epehólyag gyulladás indokolja a műtétet? fórum

Krónikus epehólyag gyulladás indokolja a műtétet? (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 23. 16:14

Az igaz, hogy a gyulladással nem szabad játszani, de nekem mikor annyira be volt gyulladva, hogy orvoshoz is alig bírtam elmenni, kaptam beutalót ami 3 hét múlva volt esedékes. Megállapították, gyulladás VOLT. Ha nem kezelem házilag és egy sebész orvos javaslatával, akár fel is dobhattam volna a bakancsom...

Ennyit arról, hogy időben kell orvoshoz fordulni :(

8. éva1951 (válaszként erre: 6. - Duci-juci)
2011. jan. 22. 16:15

Az epegyulladással nem szabad játszani, lehet belőle könnyen hasnyálmirigy gyulladás. Nekem kivették, gyorsan meggyógyultam, azóta semmi baj.

Lyukasztással csinálták, alig látszik.

2011. jan. 22. 15:41
Véleményem szerint a belgyógyász-sebész együttesen dönt a műtétről,nem érdemes vele "játszani",felesleges műtétet egyébként sem végeznek,amíg lehet gyógyszerrel eredményt elérni,addig úgy gyógyítanak.
6. duci-juci (válaszként erre: 5. - F64f0d9a69)
2011. jan. 22. 09:19
Folyadékkal nincs gondom, vettem articsóka teát de borzasztóan keserű nem megy le, mert majdnem visszajött. Homeos bogyókra szintén gondoltam. Jövőhéten kell mennem belgyógyászati, sebészeti szakvéleményért. Visszagondolva az epegörcsre, előtte ettem tojásrántottát, hozzáteszem talán másfél-két éve nem ettem tojást, csak panírozva, meg este ittam egy tejturmixot, talán ez lehetett a kiváltó ok. Reggel iszok egy-egy arányban olívaolajat citromlével, azt mondják ez is serkenti az epét. Remélem minden rendben lesz, és nem kerül sor a műtétre.
5. f64f0d9a69 (válaszként erre: 3. - Duci-juci)
2011. jan. 21. 19:38

Sok folyadékot kell inni, mert a bacik is elszaporodhatnak benne. Én a Svédcseppet használom (régebben homeo bogyót is szedtem, de ezt alaposan meg kell válogatni).

A talpmasszázs lett a legjobb, mert a keringést serkenti. Már sok éve bevált ez a módszer.

Nekem sincs kövem.

4. duci-juci (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2011. jan. 19. 12:56
miért?
2011. jan. 19. 12:56
Ultrahangon követ nem láttak, csak gyulladást igazol a vérkép. Sajnos 2-3 éve fenn áll ez a probléma, van hogy abszolút tünetmentes vagyok.
2011. jan. 19. 12:53
igen
2011. jan. 19. 12:53
Krónikus epehólyag gyulladás indokolja a műtétet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook