Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mivel tüntethetem el a kisfiamnak a százasboltban vásárolt műanyag ivósüveg/kulacs erős műa. szagát? fórum

Mivel tüntethetem el a kisfiamnak a százasboltban vásárolt műanyag ivósüveg/kulacs erős műa. szagát? (tudásbázis kérdés)

9. 298b15dfdd (válaszként erre: 8. - Rewt)
2012. júl. 25. 19:51
Megáll az eszem:(
8. rewt
2012. júl. 25. 19:36

Éppen most láttam egy videot ahol óvatosságra nintenek az ásványvizes flakonokkal, mert az emberi szervezetre káros anyagok emitálódnak a műanyagból a flakon tartalába..


Azt hiszem a videonak az volt a cime: Tudtad, hogy mérgezik a magyarokat?


Ha érezni a "műanyag" szagát - ne használjátok a flakont....

2011. jan. 20. 21:34

Köszönöm a tippeket. Az ecetet próbáltam, nem használt :-(

és nekem is beötlött, hogy lehet nem kellene a gyereknek adni...

De, tudjátok megörültem, hogy találtam ilyen kupakú üveget, mert a kisfiam ilyen üdítősüvegekből iszik, nem fogadja el a poharat (pedig már bőven ideje lenne), és csak a 100-as boltban találtam ilyet.

Bele nem szagoltam, pedig azt kellett volna.

Örültem, hogy kaptam. 700 Ft-ért vettem, szóval nem volt a legolcsóbb, viszont a CE jelzés nincs rajta.

2011. jan. 20. 18:31

azért a műanyagokkal vigyázz, mert ha nem megbízható forrásból származik, akkor mindenféle vegyi anyagok mosódhatnak ki belőle:(

ha még szaga is van, én inkább nem használnám a helyedben, főleg nem gyereken.

2011. jan. 20. 17:46
forrald mki vagy tedd a mosogatógépbe
4. jstefan (válaszként erre: 1. - Kebili)
2011. jan. 20. 17:45
Ecettel, utána tiszta vízzel kimosni.
2011. jan. 19. 14:39
Forró víz, mosogatószer, citromlé! Általában a citromlé elveszi a szagokat!
2011. jan. 19. 14:35
forrald ki:)
2011. jan. 19. 12:36
Mivel tüntethetem el a kisfiamnak a százasboltban vásárolt műanyag ivósüveg/kulacs erős műa. szagát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook