Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Végzi mostanában valaki a rendőr átképzőt? fórum

Végzi mostanában valaki a rendőr átképzőt? (beszélgetős fórum)

10. violamama (válaszként erre: 9. - Agis)
2011. jan. 20. 12:11
Én csak azért írtam ,mert ezt a tel számot találtam és gondoltam ott neki személyre szabottan jobban tudnak segíteni hogy merre forduljon, mint itt bárki. de attól még hogy diplomás egy alapfokú tanfolyamot mindenképp elvégeztetnek vele, mert nem szakmai az a diploma így a pontos jogszabályokat meg kell tanulnia. csak ő nem olyan papírt fog kapni mint a többiek.
9. agis (válaszként erre: 7. - Violamama)
2011. jan. 19. 18:45

Ebben a hirdetesben a tiszthelyettesi (jarori) poziciokra keresnek ujoncokat....nem tiszteket toboroznak:)


A ketto eg es fold.

8. didoplan (válaszként erre: 7. - Violamama)
2011. jan. 19. 12:53
Köszönöm szépen mindenkinek, nyomozok tovább!:)
7. violamama (válaszként erre: 1. - Didoplan)
2011. jan. 19. 12:29

Szerintem most a nagy rendőr hiány miatt sok mindenkit felvesznek ha jól tudom febr.közepén indul egy itt bp-n Ady ligeten van az átképzés, de van szegeden is, az már folyamatban van.

Ezt most találtam bemásolom neked.

A rendőri pálya iránt érdeklődők jelentkezését személyesen a Budapest V., Kecskeméti utca 6. szám alatt várjuk. Az Iroda telefonon továbbra is a már ismert 373-1063, illetve a 384-8825 számon érhető el.

6. Titánia83 (válaszként erre: 4. - Agis)
2011. jan. 19. 12:04

A leginkább hátszél kell hozzá.

Tudok olyat, akit soha nem neveztek ki, hiába lett volna alkalmas.

5. didoplan (válaszként erre: 2. - F303be5590)
2011. jan. 19. 11:55
Kiváncsi lennék milyenek a követelmények, oktatás, vizsgáztatás, tandíj,stb...
4. agis
2011. jan. 19. 11:54

Ha allomanyban vagy (koz.alk. statusod van) es van szabad status a kapitanysagon, akkor vezeto javaslattal (vezenylessel) vegezheted a 10 honapos atkepzot.


Ket feltetel van: legyen aki kuld, es utana legyen status, amit betolthetsz.


Egyebkent, aprobetus megjegyzes, van, aki egy evet vart atkepzo utan a kinevezesere.

2011. jan. 19. 11:54
egyik volt kollégámnak van közlekedésmérnöki diplomája, elment rendőrséghez dolgozni és onnét jár saját költségén, és akkor nyomozó lehet
2011. jan. 19. 11:54
van ilyen biztosan tudom, csak azt nem hogy hol
2011. jan. 19. 11:50
Van még ilyen? Arra gondolok, mikor civil diplomával nekivágsz rendőrré válni, de nem a RTF-re jársz...?köszönök minden hozzászólást előre is, szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook