Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Erotikus masszázs, mint munka! Mit gondolsz róla? fórum

Erotikus masszázs, mint munka! Mit gondolsz róla? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
127. Amaunet
2018. júl. 20. 08:23

Munkaként semmiképp nem gondolnék rá.:D

Gyomor kell hozzá, hogy minden betérő testét tapogassa valaki. Már ha valóban csak a masszázsig megy a dolog. Brrr...

Ha meg tovább, akkor az kurválkodás.

2017. júl. 2. 23:35
Túl érzéki...
125. grizus
2013. ápr. 18. 08:48
Ez szexuális szolgáltatás, nevezzük bárhogy.
2013. febr. 10. 05:15
Sziazstok! Nekem az a tapasztalatom, hogy egyenlőre a feleségemet is békén hagyják akit még csak nagyon is frissítő maszörként hirdetünk és tőlem, mint férfitól sem igen kérdezik meg az erotikus részét az emberek. Igaz, mi nem lakáson csináljuk, hanem nyitottunk inkább egy kis parányi helyiséggel rendelkező szalont Újpesten. Persze az sem kizárt, hogy a részletesség miatt nem merül fel bennük az erotikus rész gondolata, nem tudom.
123. gyöngyszemü (válaszként erre: 122. - 3cf80f2b78)
2011. jan. 20. 21:47
Igen elöször szépen hárít, de csak kérdezgetik, de mégis a végén egykis extra, naés miben maszírozol.... hát ennyi pémzért máshol benne van az extra is... a végén bepipúl az ember, mert csak köti az ebet a karóhoz, és erőszakoskodik (telefonban) Akkor viszont odakell menni!! Úgyhogy nagyon nehéz beszélni egyesekkel :-(( Aztán aztmondja, jó akkor legyen egy sima Svéd, de ezekután már nem meri beengedni az ember lánya az ilyen kitudja miféle alakot, a lakásába! (Ezek mind hugommal történtek meg.) Volt akivel verekednie kellett mert fogdosni akarta... Undorítóak egyesek! :-((
2011. jan. 20. 16:24
Én is masszőrködöm.Minden nap van olyan vendég,aki megkérdezi,hogy kézi levezetés van?Szépen kell hárítani,és nem lesz baj!
121. gyöngyszemü (válaszként erre: 120. - Meli84)
2011. jan. 19. 19:27
Neked is igazad van! Sajna bérelni nem merünk, lehet belebuknánk. :-( Én annyira nem szeretném csinálni, lehet már elment a kedvem... Meggondolandó a tovább képzés is, épp eleget költöttem már eddig is... :-(
120. meli84 (válaszként erre: 119. - Gyöngyszemü)
2011. jan. 19. 19:13

Van igazad és tényleg nem könnyű, mellesleg elég nagy csalódás amikor masszírozni akar az ember és prostinak nézik. Idegeneket fogadni lakáson pedig akkor érdemes, ha van valaki aki vigyázzon rád, akkor a legkevesebb benne a kockázat. Esetleg béreljetek közösen egy kis lakást vagy akármilyen helyiséget a húgoddal, ahol masszírozhattok, így minden megoldható. Azért én azt tapasztaltam, hogy meg lehet élni, ha az ember beleteszi a kellő munkát (folyamatos továbbképzések, újdonságok, különleges szolgáltatások, persze itt megintcsak nem erotikus szolgáltatásra gondolok:D Én még egy marketingtanfolyamot is elvégeztem:) )

Igaz, hogy boldog boldogtalan masszőr akar lenni, de egy jó minőségű szolgáltatással ki lehet tűnni a tömegből és lehet egy jó ügyfélkört kialakítani. Lényeg, hogy nem megy egyik napról a másikra és keményen meg kell dolgozni mindenért:)

119. gyöngyszemü (válaszként erre: 118. - Meli84)
2011. jan. 19. 18:45

Najó de a hugommal amikor leraktuk ezt a Svéd masszázs tanfolyamot nemis gondoltunk bele hogy csak az érdekli a pasikat, és nem az egészségük, a felfrissülés a céljuk (vagyishát másmilyen felfrissülésre vágynak). Tényleg nem lehet megélni belőle, ésmár boldog boldogtalan masszőr akar lenni. :-(

Szalonba sem lehet elmenni mert már ott is beleépítik.... minha ez evidens lenne, (Brrrrrr) ráadásúl drága bérleti dílyat is kérnek.... Salyát lakáson pedig veszélyes idegen alakokat fogadni! :-(

118. meli84 (válaszként erre: 117. - Gyöngyszemü)
2011. jan. 19. 16:53
Tőlem is sokszor megkérdezik, hogy kézi vagy milyen levezetés van a végén. Az elején még bosszankodtam, mostmár nem, nem mintha vállalnék ilyesmit, de megtanultam hamar lerázni ezeket (általában azt mondom, hogy én nem vállalok ilyesmit, de van egy nagy sörhasú szőrös pasi a szomszédomban és ő szívesen, ha gondolja...:P). Mindennel egyetértek amit írtál, azt kivéve, hogy ezek miatt nem lehet megélni. Akik ezt a szolgáltatást keresik, azok nem normál masszázsra vágynak és fordítva: akinek fáj a háta, az aligha fogja megkeresni ezeket a hölgyeket vele. Tehát egyáltalán nem konkurrencia, hiszen teljesen más "üzletág", hogy úgy mondjam.
2011. jan. 19. 16:12

Az a baj hogy manapság ha sima Svéd masszázst hírdet az ember már automatikusan azt hiszik a pasik hogy az már szexel is jár. Gondolják nem kell lemenni a nyugati alúljáróba hogy fizessenek egy szutkos .... hanem elterűl egy masszázs ágyon kellemes hangulatos környezetben és egy masszázzsal egybekötött kézi, vagy egyéb levezetésben is részesűlhetnek, annélkül hogy megkellene moccanniuk, kiis elégítik őket. :-(

Aki tényleg maszírozni akar az nem tud megélni az ilyen áll masszőröktől! :-(

Hírdeti magát Erotika mentes Svéd masszázs.. kép mellékelve:két csöcs, vagy fehérneműs alak fej nélkül, ez tuti nem szex mentes! :-(

116. jstefan (válaszként erre: 1. - Panka78)
2011. jan. 19. 16:08
Az erotikus masszázs teljesen azonos a prostitúcióval,gyomor kell hozzá, bátorság, és óvatosság a kockázatok miatt! Veszélyes foglalkozás mert általában vendégként bejelentkeznek az önjelölt futtatók, vagy "védelmezők" is, és ők nem tolerálják a "védelem" visszautasítását.Vannak olyan "vendégek" akik a végén elégedetlenek a szolgáltatással és visszaveszik az előre kifizetett munkadíjat.Ekkor léphetnek közbe a futtatók vagy védelmezők, és felárral behajtják azonnal a szolgáltatás árát.(Ő, vagy) Ők a lakás egy másik szobájába tartózkodnak a szolgáltatás ideje alatt, természetesen nem ingyenesen.Olyan hogy csak masszázs az egy másik kategória azzal csak nagyon kevés pénzt lehet keresni.
115. 223cf40dc0 (válaszként erre: 43. - 74740b7c7c)
2011. jan. 19. 16:03
raadasul alulrol elmeletileg ved az ovszer, mig a masik szajara nem huzhatsz vedofoliat ......mindegy, akarhogy is nezzuk gyomor kell ugy a 'lovaglashoz', mint a masszorkodeshez, vagy az egeszsegugyi munkahoz :P .......en sokszor attol rosszul vagyok, ha a jardan valaki igenytelen megy el mellettem, vagy a boltban, akarhol valaki szamomra nem tetszo er hozza a kabatomhoz veletlenul, alap dolgok, barkivel, barhol elofordulnak - igy egyfelol elismeresem azoknak, akik kepesek embereket megerintve dolgozni, masfelol csak akkor zavar, ha valaki a sajat testebol el, ha a stilusa ezt egyertelmuen elarulja, mert nem tud viselkedni
114. anikko (válaszként erre: 113. - Cilumiluci)
2011. jan. 19. 14:41
:) Köszönöm!
113. Cilumiluci (válaszként erre: 112. - Anikko)
2011. jan. 19. 14:41
Szép a gyerkőc:))
112. anikko (válaszként erre: 111. - Cilumiluci)
2011. jan. 19. 14:40
értettem én :)
111. Cilumiluci (válaszként erre: 101. - Anikko)
2011. jan. 19. 14:39
csak vicceltem:))
110. anikko (válaszként erre: 109. - 4aeed0a8dd)
2011. jan. 19. 14:33
Igen, nekem is volt egy tippem rá
109. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 107. - Anikko)
2011. jan. 19. 14:31
Szerintem nem nagy áldozat tőle. De ezt csak úgy súgja egy hang nekem belülről, egészen a háttérből.
2011. jan. 19. 14:30
107. anikko (válaszként erre: 106. - 68b1114f6e)
2011. jan. 19. 14:28
feláldozod magad mi?! te szegény! mindezt értünk! nem várhatjuk el hogy mártír légy!
106. 68b1114f6e (válaszként erre: 100. - Anikko)
2011. jan. 19. 14:25
Na jó, basszus, ha összedobjátok a zsét feláldozom magam, és kipróbálom hogy utána részletesen beszámolhassak nektek arról hogy hogyan is zajlik egy ilyen masszázs.:)))
105. anikko (válaszként erre: 102. - 4aeed0a8dd)
2011. jan. 19. 14:24

azért kérdeztem rögtön h mit dolgozik meg h érted-e.

Utána nem akartalak fűteni,azért írtam h szlára jattolnak

2011. jan. 19. 14:24
Egy erotika mentes hátmasszázsra befizetnék. Vacak a székem, és nagyon fáj a hátam :(
103. anikko
2011. jan. 19. 14:23
de tényleg csak engem érdekel? hol van a kérdező?!
102. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 97. - Anikko)
2011. jan. 19. 14:23
persze, meg "csodálatos voltál, drágám" üzenetet nem írna egy pincér vendége :)
101. anikko (válaszként erre: 99. - Cilumiluci)
2011. jan. 19. 14:22
nem, nem, félre értés ne essék, ne hozzál már kellemetlen helyzetbe! :)
100. anikko (válaszként erre: 98. - 68b1114f6e)
2011. jan. 19. 14:21

mondom arra, hogy miben merül ki az erotikus masszázs.

beszélgetünk itt róla, de szerintem senki nem tudja, csak megy a találgatás "okoskodás"

99. Cilumiluci (válaszként erre: 98. - 68b1114f6e)
2011. jan. 19. 14:21
hát rád,te lüke!:)
98. 68b1114f6e (válaszként erre: 95. - Anikko)
2011. jan. 19. 14:20
Akkor mire vagy kiváncsi???:)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook